Dzisiaj po dojeździe to siku, kupa, paciorek, miska i spać, może być w innej kolejności.
Mam nadzieję, że Mufcia dobrze zniosła podróż. Czekam na jutrzejsze relacje. Aż mnie nosi : )
Przepraszam, że tak się tutaj głupio pytam , ale oblazłam całe dogo i nijak nie mogę trafić na wątek "Przyjmę fanty na bazarek", bo mam ich trochę i szukam chętnego. Jeśli ktoś kumaty to proszę o link.