Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Dzisiaj po dojeździe to siku, kupa, paciorek, miska i spać, może być w innej kolejności. Mam nadzieję, że Mufcia dobrze zniosła podróż. Czekam na jutrzejsze relacje. Aż mnie nosi : )
  2. Dobrze, że jutro wyjeżdża, ale tyle kilometrów, obolała : (
  3. Czy można tam zadzwonić i zapytać jak się ma Mufcia ?
  4. Ależ Ty masz opinię o swojej ukochanej suczy. Phi, .. Mr Hyde
  5. Przy Asi Dr Jekyll, przy Tobie Mr Hyde
  6. Przepraszam, że tak się tutaj głupio pytam , ale oblazłam całe dogo i nijak nie mogę trafić na wątek "Przyjmę fanty na bazarek", bo mam ich trochę i szukam chętnego. Jeśli ktoś kumaty to proszę o link.
  7. Jestem na zaproszenie, zapisuję wątek i na razie jednorazowo stówkę dam.
  8. A co jest w tej macie ?
  9. Musisz szybko wszystko zgrać. Zdziercy : (
  10. Ale fajnie, zazdroszczę : )
×
×
  • Create New...