Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. I co, kwiatuszek zaszkodził ?
  2. I to jak nie wiem co : ) : ) : )
  3. Phi, bonus to miałbyś rano bez spaceru, hi, hi : ) Do sprzątnięcia ....
  4. Ładnie to tak śmiać się z kogoś ? Mam nadzieję, że śniadanie było z bonusem : ). Za dzielność : )
  5. Takie jest fajne http://allegro.pl/kurtka-ubranko-kamizelka-dla-psa-niebieska-duza-l-i7109030259.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Acategory&bi_c=M2EwNzIyODYtNzIwZC00NDA1LWJjNGUtMzI0YjNmMzk2YmIwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=571ef9cb-48b6-4cc0-b56e-9cee3c0f36d7#thumb/1
  6. Oj tam, nie rób historii ...
  7. Wiadomo kto jest suką alfa w stadzie, jak u mnie : ) W sprawie ubranek nic nie doradzę, bo kaukazy nie noszą : )
  8. Tak myślę, żeby może Gajce sprawić wdzianko nieprzemakalne na polarze. Miałaby ciepło i sucho w brzuszek. Tylko czy zgodzi się odziać bez protestów ?
  9. Dzielna Gajka : ) W małych łapkach jest większe zmęczenie. Kciuki obowiązkowo trzymane : )
  10. A niedomowe mogą być ? : )
  11. Aśka, nie przesadzaj : )
  12. Zdjęcia super, wrzucaj resztę bez bycia grzecznym : )
  13. Spokojnie tu, znaczy dobrze jest : ) ?
  14. I to jak najdłużej : )
×
×
  • Create New...