Ależ nie, mamy taką znajomą, prostą kobietę (brrr, brzmi to strasznie protekcjonalnie), która nam bardzo pomogła w życiu i która przy każdych odwiedzinach karmi nas zdecydowanie nie wegetariańsko : /
I co mamy się ciskać, że nie zjemy, bo nam światopogląd nie pozwala ?
Trzeba zacisnąć zęby, czasami wrzucić żarcie do torebki, podziękować i nie robić historii, chociaż paw...