-
Posts
19188 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Aska7 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Czy Grześ jest wykastrowany ? -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
Aska7 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Moja wpłata poszła dzisiaj bladym świtem, więc do wieczora się zaksięguje : ) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Aska7 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kilka lat temu koleżanka adoptowała niedużą suczkę, dzikuska z wieluńskiego schroniska. Wyszła z samochodu, mała wyplątała się z szelek i zwiała na ogromny, zarośnięty nieużytek. Dwa tygodnie ją namierzałyśmy, a dwa miesiące trwało zanim ją złapałyśmy na sedalin w żarciu. Wierzę, że Grzesia też się da złapać, potrzeba jedynie wytrwałości i szczęścia. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Podglądacz też pozdrawia : ) -
Nie jest łatwo, pamiętam swoją pierwsza sukę na dogo, która u mnie została, a która miała być poddana eutanazji i nie została poddana. Na szczęście. I pamiętam osobę, która powiedziała, że taka decyzja musi być naprawdę dogłębnie rozważona, ponieważ eutanazja jest nieodwracalna. I tego się trzymam zawsze, ale od tego czasu poddałam eutanazji kilka moich psów, tylko dlatego, że im obiecałam, że nie pozwolę na ich cierpienie i niekomfort. Jeśli Reksio żyje w swoim świecie jest mu w nim dobrze, to OK. Tylko jeśli jest Mu w nim źle to cholernie mi przykro : (
-
Reksio : - nie pobiegnie do bramy obszczekać intruza - nie pobawi się żadną zabawką - nie pogania się z innym psem - nie wykopie dziury - nie wywali się kołami do góry - nie pozwoli się wymiziać - nie pójdzie na smyczy na spacer Niestety, ale jednym z objawów karłowatości u psa jest niedorozwój umysłowy Powtórzę – Reksio nie ma frajdy z psiego życia, to trudne jest, to taki pierwszy przypadek odkąd 10 lat jestem na dogo, ale trzeba się z tym zmierzyć racjonalnie Emocje na bok : (
-
Pamiętam jak zawiozłam moją Wołgę na eutanazję. Niedowład łap, pampersy i sędziwy wiek. Wracając zobaczyłam biegającego po działce psa, który szalał, bawił się pustą plastikową butelką i pomyślałam sobie, że pies musi mieć frajdę z życia i obiecałam sobie, że nie są ważne moje uczucia tylko poczucie szczęścia mojego psa. Reksio nie ma frajdy z życia.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wtedy nie