Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Super szczęśliwa Gajka, aż miło popatrzeć : )
  2. Z tyłu też wygląda uroczo : ) Nie mogę się doczekać filmu : )
  3. Dlaczego "może" ? Na pewno się uda : )
  4. Następnym razem poproszę o filmik z szalonym Gajulcem : )
  5. Ciekawe czy z wzajemnością ? ; )
  6. Dziś mija 10 lat od Twojej śmierci Kochana. Wcale nie boli mnie mniej : (
  7. A jak tam zdrówko ? Płytki ok ? Bo Gajulec wyglada kwitnąco : )
  8. Widziałam zmokłą kurę, chociaż nie mam fejsa, nic mi się nie zamyka : ) i filmik jest : )
  9. No właśnie. Wróciliśmy z urlopu, wszystko zarośnięte : (, idę ciąć, pielić i smażyć się : (
  10. Fałdki są przeurocze : )
  11. W rozliczeniu proszę uwzględnić moje dzisiejsze 50.00 zł. jako jednorazową, a od czerwca 50.00 stałej do grudnia
×
×
  • Create New...