Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Phi, to w sumie nie szczeka. Nie narzekaj : )
  2. To zależy od natężenia darcia dropiatej : )
  3. Uwielbiam dropiate mordy : ) Jeśli chodzi o kleszcze to u nas też masakra : (
  4. Nawet jak jest w fazie Mr Hyde ?
  5. Gajula wszystko ma śliczne : )
  6. Zdecydowanie najbardziej podoba mi się Gajka z postawionymi do przodu uszami : )
  7. Gajce te okoliczności przyrody robią różnicę ?
  8. Przynajmniej wzięła na każdą łapę : )
  9. Zniknęły dwie pary czy zdekompletowała cztery ? : )
  10. To prawda, słodzizna : )
  11. Oj tam fałdki, pięknie dziewczyna wygląda : )
  12. Fajny serdelek z Gajulca : )
  13. To chociaż stolik, leżaczek i drink z palemką : )
  14. A na balkonie to jakiś parasol albo wentylator w te upały to jest ?
  15. Moje coś w deklaracjach jednorazowych proszę zmienić na 50,00 zł. Przelew poszedł. Malizna słodka, chociaż gustuję w 50kg+ : )
  16. Ja to bym się z Gajulcem zamieniła. Większość dnia spanie, micha pod nos, jakiś lajtowy spacer i rafaello w macie węchowej. To by mi pasowało : )
×
×
  • Create New...