Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdy coś takiego będzie karane
  2. Gdzie ? No chyba nie u mnie : /
  3. Przy tych temperaturach dobrze zrobiłoby jej pływanie. Stawów by nie obciążała.
  4. Myślę, że Radek wie co robi ; )
  5. Jak nic, Radek będzie biegał nad Gajką z parasolem : )
  6. Mina Gajki... bezcenna : )
  7. Co : ), nie wiesz co napisać ? Nie kryguj się : ) . Napisz "cicho..., wiem" : ) : ) : )
  8. I jeszcze jedno - Ty Radek przystojny facet jesteś : )
  9. Tak, też zauważyłam, że ogon ma jak pióropusz i prawie taki długi jak ciałko. Radek musisz zmierzyć : )
  10. Jestem, opłacę pierwszy m-c 250,00 zł. Resztę się dokombinuje.
  11. Jest przecudna, szczęśliwa i radosna : ) Nie dziwię się, że po wyprawach jest padnięta. Przecież te małe łapki muszą przebierać trzy razy szybciej.
  12. Straszny smutasek. Ciekawe, kiedy pierwszy raz się uśmiechnie ? Poleciał grosik.
  13. Cudna morda ; ). Czekamy na filmik.
×
×
  • Create New...