Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Albo buldożki francuskie, które ledwie oddychają : (
  2. No ładnie schudła, przecież było 13.5 kg
  3. Czyli było wnoszenie : )
  4. No dzisiaj spacer to sama przyjemność
  5. Czyli było wnoszenie : )
  6. Za 15 lat będziemy się śmiać z tych temperatur, niestety : (
  7. Raczej wakacje, może od września coś drgnie.
  8. Coś tu cicho, a minął miesiąc. Ktoś dzwoni o Pralinkę ?
  9. Czyli trzeba się rozejrzeć za mieszkaniem na parterze ; )
  10. Bez żartów, ale myślę, że jednak byłoby dobrze ją wnosić. Takim niskim długawym źle robią wysokie schody na kręgosłup.
×
×
  • Create New...