Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19190
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Marysiu, co Ty gadasz. Pomagasz na ile możesz. Każdy chciałby więcej, ale się czasami nie da. To co widać na dogo to czubek góry lodowej. Na dobrą sprawę, gdzie nie spojrzysz to psie nieszczęście.
  2. Jak tam nasz Senior Varga ?
  3. U mnie kaukazka Barbi stała jak panowie mieli przerwę na śniadanie bardzo blisko i znacząco patrzyła na ich kanapki. Zwykle ulegali tej presji : ) Dobrze, że Suvi drze mordę o wypuszczenie, to duży postęp : )
  4. I wtedy wchodzę Ja - cały na biało : )
  5. Jak byliśmy jeszcze w trakcie meblowania domu, to mieliśmy materac na podłodze. I to było dla nas i psów jedno wielkie legowisko. Wszyscy spaliśmy razem i w sumie było super : )
  6. Ty chyba chciałeś zamieszkać u Marysi : ) ?
×
×
  • Create New...