Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']wklej tamten - jak wrócę to moze uda mi sie wieczorkiem go przerobić[/QUOTE] :siara: Wasia chyba nie wróciła, jak tak w Bielsku?? :eviltong:
  2. Kurcze, taka cisz, nikt jej nie chce :(
  3. [quote name='weszka'] Kochana to jest nie do kupienia! Hand made by Tania :loveu: Cuuudo z pięknym splotem :crazyeye: Ja wczoraj zrobiłam jeszcze szarpaka dziada domowego i na szkolenie - takiego zwykłego ze splotem warkoczowym bo ten jest "kościółkowy" hihi[/QUOTE] Dlatego za tym tak ochoczo lata :) Szlifuję aport jak się da i szukam fajnych aportów, niestety tworzywa sztuczne jakoś sie pyska nie trzymają (musze sie z talerzową karierą pożegnać ;) ), za to takie szarpaczki uwielbiaja.
  4. A to nauczyć siurać kaj trzeba nie łaska :diabloti: Przestań ją lać, to i ona przestanie :evil_lol:
  5. [quote name='zly_kalafiorek']Tak sobie myślę, że skoro to sąsiedzi posesji zawiadomili organizację - skarżyli się na fetor, to może byliby skłonni zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. [/QUOTE] Dokładnie! nie wiem czy argument zagrożenia życia/zdrowia i mienia (zwierzęta hodowlane) nie byłby pomocny. Można zasugerować, że ona same na tej działce zdziczeją do reszty, jesli uda im sie wydostać mogą stanowić niebezpieczeństwo dla ludzi, szukac pożywienia - a grupa nawet małych, wygłodzonych psów moze być niebezpieczna.
  6. Fajne te kalendarze :) a króliczek akurat w marcu, coby nie zapomnieć o szczepieniach :D
  7. To dogo mnie rozpier*ala, zawiesiło mi się podczas wysyłania posta... no i poszło dwa razy. Już dziś któryś raz widzę, ze wysyłają się dwa identyko posty, ale tylko mi w takim odstępie.
  8. P co Ci transporter na taką starą krowę??
  9. Padłam, normalnie padłam z wrażenia. Cudo, to spojrzenie :love: Z czym on jest zmiksowany? Z chartem?? Figurkę ma nieprzeciętną, jak na adhd'owca przystało :D
  10. Padłam, normalnie padłam z wrażenia. Cudo, to spojrzenie :love: Z czym on jest zmiksowany? Z chartem?? Figurkę ma nieprzeciętną, jak na adhd'owca przystało :D
  11. Ja się nie znam, ale kciuki za zdrówko trzymam :)
  12. Śliczna księżniczka :) Tylko gdzie taki domek znaleźć, który by na nią zasługiwał? ;)
  13. Tak poważna sprawa, utrata męskości, pewnie chłopak będzie miał depresję - a tu taki podśmiechujki ;(
  14. [quote name='Soema']:turn-l: [LEFT] :ban:[/LEFT][/QUOTE] Ale ja ? ?
  15. Kopnij mnie zebym Ci kase przelała, jak już bedziesz miała zdjęcia. 12,50?
  16. Jak chcesz - jak się szykują nowe zdjęcia, to można poczekać. Zerknij jaki tekst napisała [B]majqa[/B] [url]http://www.allegro.pl/item837170572_sliczne_szczeniaki_czekaja_na_ciebie.html[/url] Takie fajne allegro, wyróżniłabym je teraz, ale przez tego idiotę strach. Akurat do mnie się musiał przyczepić...
  17. [quote name='Asior']zupełnie niewiem jak to ruszyć.. Na pewno filmik do nich juz dotarł.... ale pewnie nic sobie z tego nie robią...[/QUOTE] Ja to z niektórymi Tozami bywa.... grrrrrr
  18. Ale ile te biedne psy wycierpią przez ten rok ;(
  19. No to Wasia zbieraj tył w troki i ruszamy z ogłoszeniami. Zrobiłabyś wyróżnione allegro? To bym zafundowała maluchom (wspólne z tymi z budy). Ja po ostatniej akcji z tym psycholem na razie nic nie wystawiam. A chciałam kilka rzeczy na allegro popchnąć, dla psów :/ aaa - cieszem się bardzo :]
  20. [quote name='malawaszka']w domu u missieek jest cały czas [/QUOTE] Ach ta polszczyzna :P
  21. Co to za sznur? Gdzie takie fajowskie można kupić?
  22. Ja to jeszcze rozumiem jak zwierzyna po wsiach zaiwania, ale jak mi na spacerze 2 sztuki przeleciały 10 m od nas, to szok... serce w majtach.
×
×
  • Create New...