Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Beżyku, Beżyku - nowych ogłoszeń Ci trzeba.
  2. W nagrodę Maja zw sliwkami :P
  3. [quote name='Lucyna']To barrrdddzzzoo proszę o wykorzystanie i propozycję tekstu :lol: Już pisałam, allegro mogę wystawić. Nie chciałabym zrobić tekstu, który nie będzie się podobał. Nikt nic nie pisze stąd moja propozycja. Czekam jeszcze na inne. Dzięki Poker za korektę:loveu:[/QUOTE] Kobitki, już chyba z 3 razy Klaudia wklejała ten tekst [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bilon-pies-na-medal-D-W0QQAdIdZ178205827[/URL] :D Można by je zmiksować i stworzyć nowy, fajny aktualny ;)
  4. A opowiedz nam cos o nju boju?? :diabloti:
  5. [quote name='Energy'] No i po co mam podpisywać zdjęcia:evil_lol:[/QUOTE] Ano po to, ze to był strzał - teraz musi my sobie utrwalić.
  6. AA jakby wykorzystać tez ten tekst, który napisała Klaudia? Juz tu go wklejała.
  7. Jaki terier, miał być sznaucer :P
  8. [quote name='Poker']nie biedna , bo ma nas :evil_lol: tylko ona tego jeszcze nie docenia, najchętniej to by wybrała wolność.[/QUOTE] Jak ona tak dalej będzie chorowała, to będzie biedna ciotka Pokre, mam nadzieję, że nie bankrut ;) Tami nie wygłupiaj się, domek czeka. Wiemy, ze kochasz Dolarka, ale bez przesady ;)
  9. Nigdzie nei uciekłam, tylko szaleję z ogłoszeniami, blech :/ A po prawej Kuma?? Błafam :lol:
  10. To mogła być każda, bo jako jedyna siedziała i przez to wydawała się najmniesjza. Daj zdjecie w taj samej pozie i odległości, jak Ci sie uda... hihihi
  11. Wspaniałe wieści :)
  12. [quote name='Energy']Brawo:multi:Kumka jest mniejsza niż Majka:p[/QUOTE] co oczywiście widać jak na dłoni na każdym zdjeciu :]
  13. Zadzwonią, zadzwonią :) Na razie są pod wrażeniem uroku suni i im mowe odebrało ;)
  14. [quote name='Energy']No myślałam, że już je rozpoznajesz:eviltong:od lewej-Kaja,Maja i Kuma:evil_lol:[/QUOTE] Tego to ja się nigdy nie nauczę :lol: Jakies znaki rozpoznawcze?
  15. Gdzie te domki walące drzwiami i oknami? ;)
  16. Klucha dostała prywatny ołtarzyk... co dzień słucham pieśni pochwalnych na jej temat :/ Lizka chyba wraca do formy ;) nie chcę malutkich piesków więcej, choć do Kluski by pasował. Czekam na ładne zdjecia :P
  17. To szukamy chętnego do zrobienia allegro :) on jest ładny, młody i powinien już mieć dom.
  18. Szczególnie to jest podpisane ;) [quote name='Energy'] [url]http://img403.imageshack.us/img403/867/suczydeka046.jpg[/url][/QUOTE] Kuma, Kaja i Maja? :eviltong:
  19. Ale ona ładna, brzydkie zdjecia jej robisz :P Ja chcę drugiego psa, bo usycham ;(
  20. Dostałam trochę jego zdjęć i jestem pod wrażeniem. On naprawdę jest piękny! [B] Powtórzę się po raz któryś: co z tym allegro?? [/B] :p
  21. [quote name='Poker'] Będzie jej smutno w nowym domku bez psiego towarzysza.[/QUOTE] Może właśnie jak nie będzie miała nikogo do towarzystwa, przytulania, to się do człowieka chcąc nei chcac przekona? Trzymam kciuki za zdrówko.
  22. Ładny psiuń faktycznie, bidna bida :(
×
×
  • Create New...