Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']już ich nie ma :lol: wszędzie takie miał paskudztwa - to najbardziej śmierdziało, a to przy pupie :shock:[/QUOTE] No to na takie coś mi te strupy wyglądają, tylko dużo mniejsze.
  2. Dziś jej już napomknęłam, że podpowiem Wam kogo nękać ;)
  3. [quote name='Energy']Pod ? mamy jeszcze Gliwice, ale Katowice, Zabrze i Chorzów już mamy. Jeśli coś nie wyjdzie z Gliwicami to będę pytać:p[/QUOTE] Pisałyście do bonsai_88?
  4. [quote name='AMIGA']Jakby ktoś wyznaczyl jakąś odpowiednią nagrodę,to czemu nie[/QUOTE] Nagroda jest Brok :)
  5. Matko, co to ona ma za fruwałki na klacie :lol:
  6. Może on naprawdę wrócił do swojego domu. Albo ktoś go przygarnął choc na noc.
  7. [quote name='bonsai_88']Bonsai się udało ;) Ja poproszę zdjęcia od numeru 1 do ostatniego :D...[/QUOTE] No! postarałaś się i mam kołtuna :D Ale Birmę to Ci odbiorę :eviltong:
  8. Z chłopami to zawsze problem przy wycinaniu okolicznych okolic :lol: Wolę baby!
  9. [quote name='bonsai_88']Bonsai się udało ;) Ja poproszę zdjęcia od numeru 1 do ostatniego :D...[/QUOTE] No! postarałaś się i mam kołtuna :D Ale Birmę to Ci odbiorę :P
  10. A wiesz, ża za taki spam, to ja pkty karne dostałam :lol: Zawsze mam pecha :(
  11. Czy Ty ja wysterylizowałaś im, czy będę mieli niespodziankę niebawem? :lol:
  12. A to Broka ma porcje rosołowe chcieli?
  13. Biedaczek. Dziś wielki dzień dla niego, to z emocji nie mógł się zrelaksować ;)
  14. Podnosze staruszka póki co.
  15. Super! Klaudia, ja coś wpłacę za kilka dni, ale nr konta mozesz wysłać. czekamy an wieści.
  16. [quote name='Madallena']I tu wcale nie chodzi o psy papierowe (takimi nie jestem zainteresowana) tylko o to, zeby nie wporwaadzac ludzi w blad piszac PUDELEK/pudelkowaty a pokazujac kudlacza. [/QUOTE] Pozwól może każdemu ocenić według swoich kryteriów które psy są pudlowate, adoptującym też. Proszę was skończcie kłótnie.
  17. Zmądrzeć, to można tylko samemu, nikt w tym jej nie pomoże. Lizka nie lubi chłopów :] Ideał :lol: Ona się od początku bała psów, nawet szczyl jorczka ja przerażał! A pochwalę się jak będę wiedziała, teraz siedzą na szpilkach w pracy ;) Zdjecia od 55 do 128 poproszę :P
  18. [quote name='obraczus87']Oczywiście ja mam na mysli kierownictwo. Ale wolontariusze mający inne zdanie niż kierownik powinni walczyć. Tym bardziej, że CK opiera sie głownie na pracy wolontariuszy.[/QUOTE] Nie pierwsze i nie ostatnie takie miejsce. Tańczyć jak grają, żeby być; niby dla psów, przymykać oczy - tak wygląda często wolontariat. Pewnie póki co tak trzeba, ale chyba są jakieś granice?
  19. [quote name='Dogo07']Nadal szukamy pilnie kogoś do wizyty przedadocpyjnej w Gliwicach i Chorzowie dla pudelków !!![/QUOTE] Zapytaj na wątku Gliwickim, albo jeszcze lepiej na pw osób, które tam znajdziesz ;) A Chorzów - kogoś z Katowic.
  20. Wróci, jak zmadrzeje. Jak bonasi_88 dobrze pójdzie, to nowy kołtun dla Lizki będzie dziś. Tylko to chłop - moze się ksieżniczce nie spodobać ;) Wątek zdechł. A Ty gdzie masz zdjecia?
  21. Łeh? Dobrze, to Ja, osobiście,prywatnie, własnoręcznie ja wychowałam. Ona miała tylko dobre predyspozycje :P Ostatnio by ją kominiarz staranował, pancia karze siedzieć jak ktos wchodzi, to Lizka siadła gdzie stała - a że stała w drzwiach :lol: się nie ruszyła! Żałuj :P [quote name='*Monia*'] A Shinulcowi brakuje psiego towarzystwa w domu... :roll:[/QUOTE] Liz też, ale ja dbam o mojego psa ;)
  22. Phi, ślepe i durne ludzie!
  23. [quote name='malawaszka']i pstro w głowie :lol:[/QUOTE] Dzięki za wyrękę. Ale bez pstro nie ma funu :lol:
×
×
  • Create New...