-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dziś jej już napomknęłam, że podpowiem Wam kogo nękać ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Pod ? mamy jeszcze Gliwice, ale Katowice, Zabrze i Chorzów już mamy. Jeśli coś nie wyjdzie z Gliwicami to będę pytać:p[/QUOTE] Pisałyście do bonsai_88? -
[quote name='bonsai_88']Bonsai się udało ;) Ja poproszę zdjęcia od numeru 1 do ostatniego :D...[/QUOTE] No! postarałaś się i mam kołtuna :D Ale Birmę to Ci odbiorę :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Z chłopami to zawsze problem przy wycinaniu okolicznych okolic :lol: Wolę baby!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bonsai_88']Bonsai się udało ;) Ja poproszę zdjęcia od numeru 1 do ostatniego :D...[/QUOTE] No! postarałaś się i mam kołtuna :D Ale Birmę to Ci odbiorę :P
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Czy Ty ja wysterylizowałaś im, czy będę mieli niespodziankę niebawem? :lol: -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A to Broka ma porcje rosołowe chcieli? -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Podnosze staruszka póki co. -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super! Klaudia, ja coś wpłacę za kilka dni, ale nr konta mozesz wysłać. czekamy an wieści. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']I tu wcale nie chodzi o psy papierowe (takimi nie jestem zainteresowana) tylko o to, zeby nie wporwaadzac ludzi w blad piszac PUDELEK/pudelkowaty a pokazujac kudlacza. [/QUOTE] Pozwól może każdemu ocenić według swoich kryteriów które psy są pudlowate, adoptującym też. Proszę was skończcie kłótnie. -
Zmądrzeć, to można tylko samemu, nikt w tym jej nie pomoże. Lizka nie lubi chłopów :] Ideał :lol: Ona się od początku bała psów, nawet szczyl jorczka ja przerażał! A pochwalę się jak będę wiedziała, teraz siedzą na szpilkach w pracy ;) Zdjecia od 55 do 128 poproszę :P
-
[quote name='obraczus87']Oczywiście ja mam na mysli kierownictwo. Ale wolontariusze mający inne zdanie niż kierownik powinni walczyć. Tym bardziej, że CK opiera sie głownie na pracy wolontariuszy.[/QUOTE] Nie pierwsze i nie ostatnie takie miejsce. Tańczyć jak grają, żeby być; niby dla psów, przymykać oczy - tak wygląda często wolontariat. Pewnie póki co tak trzeba, ale chyba są jakieś granice?
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Nadal szukamy pilnie kogoś do wizyty przedadocpyjnej w Gliwicach i Chorzowie dla pudelków !!![/QUOTE] Zapytaj na wątku Gliwickim, albo jeszcze lepiej na pw osób, które tam znajdziesz ;) A Chorzów - kogoś z Katowic. -
Wróci, jak zmadrzeje. Jak bonasi_88 dobrze pójdzie, to nowy kołtun dla Lizki będzie dziś. Tylko to chłop - moze się ksieżniczce nie spodobać ;) Wątek zdechł. A Ty gdzie masz zdjecia?
-
Łeh? Dobrze, to Ja, osobiście,prywatnie, własnoręcznie ja wychowałam. Ona miała tylko dobre predyspozycje :P Ostatnio by ją kominiarz staranował, pancia karze siedzieć jak ktos wchodzi, to Lizka siadła gdzie stała - a że stała w drzwiach :lol: się nie ruszyła! Żałuj :P [quote name='*Monia*'] A Shinulcowi brakuje psiego towarzystwa w domu... :roll:[/QUOTE] Liz też, ale ja dbam o mojego psa ;)
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Phi, ślepe i durne ludzie! -
[quote name='malawaszka']i pstro w głowie :lol:[/QUOTE] Dzięki za wyrękę. Ale bez pstro nie ma funu :lol: