Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='*Monia*']Ona od początku pies ideał była i wcale nie ma zamiaru się zmienić :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Phi - ona jest dobrze wychowana! O!
  2. [quote name='weszka']Przy dużym psie okres szczeniaczkowy trwa bardzo dłuuugo - maluchy szybciej dorastają ;) Można więc się przejeść tą szczenięcą głupotką i specyficznym podejściem do życia :cool3: [/QUOTE] Moja zaczęła dojrzewać po 4 r.ż. - to ja nie chcę nawet myśleć kiedy dojrzewają duże :lol: Też podziwiam sucze cichcem ;)
  3. [quote name='Klaudus__'][I]Domki już nie będą się bić :P Bo Zuzka już w domu :P Ale ten Pan bardzo,bardzo pomocy potrzebuje... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178640-PotrAE-cony-przez-samochA-d-Burek-Potrzebny-dt-i-pieniAE-dze-na-leczenie-Pszczyna[/URL][/I][/QUOTE] Wspaniale, działasz jak błyskawica!
  4. Pilnie potrzebne wsparcie. Czy tylko ja widzę w nim cos z jamnika?
  5. Nie poznaję tego tułowia... i chowanej mordeczki w misce :lol: Pan H? Ja wczoraj dostała smutne info, niedoszły tymczas :( Przykro Panie Myszu [']
  6. Ale Teresa mieszka w Knurowie, do tego nie am samochodu. Nie wiem czy to taki dobry pomysł.
  7. Zuzia, to piękna sunia, na pewno znajdzie domek.
  8. Masz zapchaną skrzynkę, a ja Cie pilnie potrzebuję.
  9. [quote name='obraczus87']Zerduszko a Ty zrobisz alegratkę?? Ja opłace wyróżnienie... tyle mogę..[/QUOTE] Zrobiona już dawno. Teraz tylko mi kod podać ;) Nalezy wysłać esemesa o treści G5 na nr [B]7136.[/B]
  10. Sama słodycz. Czy oni z Brokiem zawarli jakiś pakt o nie rozstaniu się :lol:
  11. [quote name='*Monia*']Tak :mad:. Ale jak pomyślę, że mi trzy by zwiewały po każdym wystrzale to jakoś mnie to pociesza :eviltong:[/QUOTE] Lzikę żeby zgubić, to trzeba by chyba zastrzelić. Chciałam ją nauczyć wychodzić samą na dwór, ale prędzej pęknie niż pójdzie beze mnie :P
  12. Można się pośmiać :lol: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Male-mlode-mile-sunie-tez-szczeniak-i-W0QQAdIdZ182212259[/url] Jutro zrobię więcej, szkoda, ze nie wszędzie 7 zdjęć wejdzie ;) Może jakieś uwagi? Czy są gdzieś zdjęcia Lady oprócz na stronie?
  13. A gdzie to uzupełnione info :lol: Czy Ginger ma domek?
  14. Nadziwić się nie mogłam co to za radość ogólna, a ja nie rozumiem :placz: Ale widzę! Piekną ucieszoną mordkę :multi: :multi: :multi:
  15. Piszę do kogo mogę, ale dogo oszalało. pół godziny i 5 wiadomości :(
  16. [quote name='Aga-taa']Też się będę rozglądać. Chociaż wątpię, żeby zaszedł do Rybnika.[/QUOTE] Mam nadzieję, ze nie - to daleka droga.
  17. Dzwonić!! Mają do wyboru statecznego Broka w wieku poborowym i dojrzałą Donę. I nic! Ciężko dogodzić...
  18. [quote name='malawaszka']Napoleonka ma domek w Krakowie :laola: jeszcze Mazureczek nie wiem czy tamten pan dzwonil znowu do missieek[/QUOTE] Wspaniale.... :multi::multi: Dla Mazurka, to przydałby się osobny tekst nastepnym razem, bo coraz mniej szczeniak, pewnie już charakter mu się kształtuje :diabloti: szukam watku parówek missieekowych od kilku dni i cisza.... a musze im ogłoszenia porobić.
  19. Kolega ma już komplet deklaracji, to sobie chociaż banerek podmienie ;)
×
×
  • Create New...