Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. A wybrałabym sobie coś, wybrała ;)
  2. [quote name='GPooLCLD'] mi zostało tylko jedno miejsce :shake: a na początku zerduszko dobrze pisała , że mało postów zarezerwowanych ...[/QUOTE] Korzystajcie z mojego doświadczenia i wyczucia :lol: Tak poważnie, to zawsze istnieje szansa, ze któryś pójdzie do domu :)
  3. [quote name='GPooLCLD'] mi zostało tylko jedno miejsce :shake: a na początku zerduszko dobrze pisała , że mało postów zarezerwowanych ...[/QUOTE] Korzystajcie z mojego doświadczenia i wyczucia :lol: Tak poważnie, to zawsze istnieje szansa, ze któryś pójdzie do domu :)
  4. Sposobem trzeba mężów brać! Mój po ostatnim tymczasowiczu majowym (sie zasiedziałą dziewczyna), zgodził się na max 10 dni Supcia wziąć.... no i nie minął miesiąc, a coś mi tu loto koło nóg ;)
  5. Dubel :) Ale bidny widać.
  6. Ponieważ miała sprzątać, to znalazłam sobie inne zajęcie - równie ważne :roll: [I]Poczytałbym, co o mnie piszecie na tej dogomani, ale tak dobrze mi się leżakuje[/I] :loveu: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/HomTim001.jpg[/IMG] Teraz cos dla miłośników psich <i nie tylko> walk... te warkoty na początku nie są psi :mad: [url]http://www.youtube.com/watch?v=nYtMKDnhx_U[/url]
  7. To chociaż podrzucę, skoro nic innego nie mogę.
  8. Jakby moje psy tak an mnie patrzyły, to dałabym im wszystko :P
  9. A moze być z innego wątku? :eviltong:
  10. [quote name='eria']też bym to cudo chętnie poskubała, ale widziałam że on już maszynką ogolony, a szkoda :([/QUOTE] Trzeba było zgaszać chęci :) Teraz juz niestety po ptokach.
  11. Psiak nie ma własnego allegro. Czy właściciele nie zechcieliby mu zasponsorować wyróżnionego?
  12. [quote name='malawaszka']no własnie był zaginiony ale bliżej Wrocławia - mam jego zdjęcia i podobny ale tamten ma długi ogon innych nie udało mi się znaleźć[/QUOTE] Ja widziałam jeszcze z kopiowanymi uszami i kulka suczek. No i ten 12 letni.
  13. Mini - niecałe 7.5 kg. Biedulek taki chudy :shake:
  14. [quote name='Cheritka']Cześć dziewczynki, a co u Was, . chyba Was zasypało, bo się nie odzywacie ? [IMG]http://i50.tinypic.com/2qnax5f.jpg[/IMG][/QUOTE] Siedza na pudlowym watku adopcyjnym :P Tez miałam pisać, ze tu cicho z tego powodu się zrobiło ;)
  15. [quote name='matrioszka2']Pilnuj, żeby nikt nie ukradł.[/QUOTE] Kiedyś ktoś go będzie musiał ukraść, a ja będę płakać :( Tak, mam dwa psy :D
  16. Czekem na zdjęcia czarnucha.... najlepiej takie z boku. Długi jest? Jaki wzrost?
  17. Mam nowego psa :lol: tu trochę się pokraczył, ale widać jakie on ma różnice jasny-ciemny. Na grzbiecie ma ciemną pręgę :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi007.jpg[/IMG] Już lepiej ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi005.jpg[/IMG] Szamanko :loveu: [SIZE=1]<na podłogi prosze nie patrzeć, dopiero z pracy wróciłam :oops:>[/SIZE] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi011.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi013.jpg[/IMG] Nową fryzurkę zasponsorował salon Ajax. Mogłam go wyczesać do zdjęć :p Trochę jeszcze musi odrosnąć, ktoś mu się chyba brodą bawił :mad: no i miejsca po strupach. Na stole stał grzecznie, ale wychodzi sznupek - broni pancię, Liz mój podejsć nie może :eviltong:
×
×
  • Create New...