Mam nowego psa :lol:
tu trochę się pokraczył, ale widać jakie on ma różnice jasny-ciemny. Na grzbiecie ma ciemną pręgę :lol:
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi007.jpg[/IMG]
Już lepiej ;)
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi005.jpg[/IMG]
Szamanko :loveu: [SIZE=1]<na podłogi prosze nie patrzeć, dopiero z pracy wróciłam :oops:>[/SIZE]
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi011.jpg[/IMG]
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Timi013.jpg[/IMG]
Nową fryzurkę zasponsorował salon Ajax. Mogłam go wyczesać do zdjęć :p
Trochę jeszcze musi odrosnąć, ktoś mu się chyba brodą bawił :mad: no i miejsca po strupach.
Na stole stał grzecznie, ale wychodzi sznupek - broni pancię, Liz mój podejsć nie może :eviltong: