[quote name='leni356']Jest lepiej, może to był fałszywy alarm. Pani jest w kontakcie z wetem. Kudłacz dużo lepiej. Może ta droga była bardzo męcząca dla niego. Kasia też rozmawiała z panią, na pewno przekaże info na wątku[/QUOTE]
Niestety, to nie muszą być dobre wieści. Nosówka ma to do siebie, ze raz pies "umierający" a na drugi dzień biega za piłką.
Najlepiej by postawić diagnozę już teraz, podanie surowicy daje tym lepsze efekty, im szybciej się ją poda.