-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jak ja wam załaduje 3h filmik :lol: A nie bardzo mi się he go ciąć i kleić. -
On nie patrzy w obiektyw, ha :D
-
[quote name='Lobaria'][B]i kotezki :lolL: Blunio[/B] bezjajeczny przeca, a poza tym rzuca się na każdego czworonoga, który do nas podejdzie. [/QUOTE] Też miałam kiedyś taką suczkę, a terazmam jeszcze jedną suczkę i tymzasa i koteczki :lol: Chłopaki bezjajeni są czasem i tak szarmanccy - oni dobrze pamiętają jak pachnie dziewuszka ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kicia lans :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjec-wyjec154.jpg[/IMG] I przygotowuję, że jutro będą fotki, a dziś są fotki tymczasowe, na konkretnym wątku :D -
[quote name='Mantis']A poważnie... Dafne jest jednym z nielicznych darów od życia/niebios/losu, jak zwał tak zwał, za które dziękuje się o każdej porze dnia i nocy. Taki dobry, mądry duszek :) A Afro? Afro to Afro :evil_lol: Zaborczy, męczący, kochany. Ot, facet ;)[/QUOTE] To u mnie odwrotnie, suka to.. tylko substytut psa :lol:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Fantastyczne jest to stadko sznupów.:loveu:[/QUOTE] Max to wygląda :lol: [url]http://img689.imageshack.us/img689/7476/dsc0132ga.jpg[/url] Choć nie na moje nerwy ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Spadajcie, bo ja bym chała takiego drugiego Lizka, tylko nie wyjusa ;( Będę wyć. W środę była u nas m.in. siostrzenica Damiana i woła Chodź Lizka"... "Nie ta Lizka, ta druga" :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']oby jak najszybciej przestał wyć[/QUOTE] Że tak powiem - licho :lol: Dziś go nagrałam na kamerę, to pierwsze pół godziny dramat, drugie pół na pół wycia i spokoju, potem co 10-15 minut się uruchamiał na jednego-trzy wyjuska, potem co 30 minut a po 3h mi się bateria rozładowała w kamerze ;) Zaczął wyć, po 1,5 minuty, wieczorem z nim popracowałam i wytrzymał 5 minut :D Przez te 3h ani razu mi się nie przewinęła Lizka przez kadr, tylko ja słychać jak warczy na niego za wycie. Mógłby się od niej uczyć. A tak poza tym jest kochany, ładnie wraca na wołanie i bawi się z Lizką. Jutro planuję sesję zdjęciową i szukamy PILNIE domu. A na zachętę dwie foty Z cyklu tymczasy nie mają wstępu na kanapę :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjec-wyjec157.jpg[/IMG] I jak się pięknie nauczyłam sępić :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjec-wyjec159.jpg[/IMG] -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tulka']Nie wiedziałam że mam takich przyjaciół, to prawda, że przyjaciół poznaje się w biedzie.[/QUOTE] Amen, wspaniała osoba z Ciebie :) -
Zajebisty jest [url]http://img39.imageshack.us/img39/1352/jednoroec36.jpg[/url] :D
-
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapisuję, cobym miała gdzie zdać relację -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Powodzenia "malutka" :lol: -
[quote name='__Lara']My też stosujemy w ramach metod pozytywnych to, ze jak sunia warczy na meza to mąż potem nie głaszcze jej, nie woła do siebie, żeby to złe jej zachowanie skojarzyło się z tym, że potem nie czeka ją przytulanie, itp.[/QUOTE] Myślę, że to może być za mało, jeśli ona sobie pozwala na niego warczeć, to pewnie jest dla niej mniej ważny, więc jego głaski też. Jeśli ona zawarczy na niego leżąc przy Tobie, to jej musisz pokazać, że to Ci się nie podoba i odejść od niej, stanąć za mężem. Można jeszcze jej kazać zejść i wówczas Wy razem się rozsiadacie, a ona zostaje z niczym.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']Hmm to kiedys w ogole nie bylo placów? :hmmmm:[/QUOTE] Tak było 100 lat temu. Jak już moja mama zdawała, to na maluchu był plac, a na jakimś większym nie, więc mama poszła na większy :lol: Godzin było chyba 6 do wyjeżdżenia :D i jeździli we 3 w jednym aucie 3h zmieniając się. Egzamin we własnym mieście trwający 10-15 minut, auto to na którym się uczyli jeździć i instruktor w środku, chyba nawet to on mówił gdzie jechać. To były czasy :) -
Na pierwszy rzut oka wygląda jakby miał prawą stopę za lewą nogę założoną :lol: [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-FVBzTsVa6CA/Tw86wGwM76I/AAAAAAAAJfU/j9w7GP46wGQ/s640/DSC_0193.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-F...0/DSC_0193.JPG[/URL]