[quote name='Agucha']Choćby do mamy w sobotę :P[/QUOTE]
Rowerem? :P Już nie wspomnę, że jak on wyłby jeszcze w sobotę, to bym miała mega przekichane :/
[quote name='Agucha']Mogę go popodglądać i Ci na bieżąco pisać w oknie skypa kiedy wyje i co robi w międzyczasie - o ile będzie widać ;) Wrócisz to sobie poczytasz :lol:
Tylko powiedz kiedy.[/QUOTE]
Ile chętnych :lol:
[quote name='malawaszka']a masz skypa i kamerę? mogę robić za podglądacza i podsłuchiwacza :lol:[/QUOTE]
Skypa mogę mieć :D Dlaczemu się wcześniej nie zadeklarowałaś? :mad: :eviltong:
[quote name='Agucha']A o czym ja mówię? ;)[/QUOTE]
Ty mówisz, ze ja mam iść do kogoś, a do kogo pójde na 8h i będę podsłuchiwała psa? :lol:
[quote name='lilo']ojejku Ryjku Ty wyjciu niedobry - a obroża antyszczekowa ?? nie wiem jak to działa w sumie...[/QUOTE]
To jest koszt ok. 500 zł
Agucha - tylko mi chodzi o 8h, 8h jak jestem w pracy.
[quote name='Agucha']Za to moich psów się boi...co nie bardzo rozumiem :( Pamiętacie jak pięknie zaczepiała do zabawy za pierwszym razem?
[/QUOTE]
To pewnie Miśka wina, on atakuje psy u AtaK.
Szkoda tyle kasy w błoto :(
Kocich mi nie usunęli, a jak nie usuną to jest mega oglądalność :lol: Ale nie warto wystawiać wyróżnionych, bo nie zwracają za to jak usuną.
Zaciskam za domek!
[quote name='Lobaria']Zobaczymy... nigdy nie wystawiałam psiaków.[/QUOTE]
Teraz się tak porobiło, po wejściu nowej ustawy w życie. Mi usuwają wszystkie, do 24h na ogół :/ Ktoś mnie kabluje :P
[quote name='WATACHA']A nie ma jakichś takich klatek z obiciem nie przepuszczających dźwięku ;)?Muszę taką wynaleźć :) i opatentować[/QUOTE]
Hahaha, ja już myślałam żeby ścianę do sąsiada wyciszyć, ale co zagłuszyłoby całkiem wycie? ;)
U rodziców też wszyscy pracują, siostra się uczy. Ja tu innej rodziny nie mam. Mam problem raz na miesiąc znaleźć kogoś do psa jeśli moja mama nie może się zająć - a co dopiero 5 dni w tygodniu na 9h. Każdy ma swoje sprawy, a to tylko pies jest. Tak to z tą pomocą jest.