Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Świetne foty :lol:
  2. [quote name='Agucha']Choćby do mamy w sobotę :P[/QUOTE] Rowerem? :P Już nie wspomnę, że jak on wyłby jeszcze w sobotę, to bym miała mega przekichane :/ [quote name='Agucha']Mogę go popodglądać i Ci na bieżąco pisać w oknie skypa kiedy wyje i co robi w międzyczasie - o ile będzie widać ;) Wrócisz to sobie poczytasz :lol: Tylko powiedz kiedy.[/QUOTE] Ile chętnych :lol:
  3. [quote name='malawaszka']a masz skypa i kamerę? mogę robić za podglądacza i podsłuchiwacza :lol:[/QUOTE] Skypa mogę mieć :D Dlaczemu się wcześniej nie zadeklarowałaś? :mad: :eviltong: [quote name='Agucha']A o czym ja mówię? ;)[/QUOTE] Ty mówisz, ze ja mam iść do kogoś, a do kogo pójde na 8h i będę podsłuchiwała psa? :lol:
  4. [quote name='lilo']ojejku Ryjku Ty wyjciu niedobry - a obroża antyszczekowa ?? nie wiem jak to działa w sumie...[/QUOTE] To jest koszt ok. 500 zł Agucha - tylko mi chodzi o 8h, 8h jak jestem w pracy.
  5. Ślepa jestem... ;)
  6. [quote name='Agucha']Za to moich psów się boi...co nie bardzo rozumiem :( Pamiętacie jak pięknie zaczepiała do zabawy za pierwszym razem? [/QUOTE] To pewnie Miśka wina, on atakuje psy u AtaK. Szkoda tyle kasy w błoto :(
  7. Ogłaszacie chłopaka?
  8. Ooooo, czekam na wieści. To Ci się AtaK trochę poluźniło :)
  9. Kocich mi nie usunęli, a jak nie usuną to jest mega oglądalność :lol: Ale nie warto wystawiać wyróżnionych, bo nie zwracają za to jak usuną. Zaciskam za domek!
  10. Ale ma wygody, na podusi :lol:
  11. [quote name='Lobaria']Zobaczymy... nigdy nie wystawiałam psiaków.[/QUOTE] Teraz się tak porobiło, po wejściu nowej ustawy w życie. Mi usuwają wszystkie, do 24h na ogół :/ Ktoś mnie kabluje :P
  12. A jaki brzuchol, pewnie oba takie maja :(
  13. [quote name='Margi'][URL]http://img638.imageshack.us/img638/5074/dsc5447.jpg[/URL] To jest fajne zdjęcie.:lol:[/QUOTE] Też mi się podoba :)
  14. Przez ściany, sufit, podłogę :D Przez drzwi nie, bo ja ich zamykam z dala od drzwi wejściowych. Mamy niby wyciszoną podłogę, ale to nic nie daje.
  15. [quote name='WATACHA']A nie ma jakichś takich klatek z obiciem nie przepuszczających dźwięku ;)?Muszę taką wynaleźć :) i opatentować[/QUOTE] Hahaha, ja już myślałam żeby ścianę do sąsiada wyciszyć, ale co zagłuszyłoby całkiem wycie? ;)
  16. U rodziców też wszyscy pracują, siostra się uczy. Ja tu innej rodziny nie mam. Mam problem raz na miesiąc znaleźć kogoś do psa jeśli moja mama nie może się zająć - a co dopiero 5 dni w tygodniu na 9h. Każdy ma swoje sprawy, a to tylko pies jest. Tak to z tą pomocą jest.
  17. W sensie? Jakbym miała płacić za hotel stawkę komercyjną, to już lepiej go dać na stałe do hotelu dogomaniackiego.
  18. Dyktafon odpowiedziałby mi na pytanie ile on wyje.
  19. Sytuacja jest coraz bardziej napięta, jak tak dalej pójdzie to nas wszystkich eksmitują. Radio nie pomaga. Mamy tydzień czasu. Ja jestem załamana.
×
×
  • Create New...