Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']cudnie!!!!!! ma-ja :Rose: za danie szansy tym dzikuskom!!!!! Dzięki!!![/QUOTE] Dokładnie :) Pewnie by teraz dzikie dziki z nich były.
  2. Mi chodziło o to, że koniec akcji powinien być w listopadzie. A nie w styczniu.
  3. Nie do chorób zakaźnych.
  4. Ja słyszałam, że mają tendencje do chorób skóry włącznie z rakiem. Mój ex tymczasowicz staruch miał mnóstwo krost, brodawek, tłuszczaków itp. Nigdy nie widziałam psa ze skórą w takim stanie.
  5. Fajny ten kalendarz, tylko taka akcja to najpóźniej w listopadzie powinna być.
  6. Przy cięciu obok prącia nic nie puchnie faktycznie, a na prąciu nie widziałam.
  7. To jest normalne, że moszna puchnie. Może też być siniak. A gdzie ma szwy?
  8. Misio to ma farta. Najpierw Borówka, która nie ogarnia wielu tematów. Potem pan Misiowy, który raczej nie chciał ogarniać. A teraz AtaK, która najwyraźniej sobie też nie radzi. Pomijając kwestie już tu <i tam> poruszane, to należy pamiętać, że Misio to młody samiec. Pewny swego? Przydałoby mu się trochę ogłady. Znalazł sobie świetną zabawę, gnębienie słabszych. Pytanie ile on ma jakiegoś rozsądnego zajęcia? Ile AtaK ma dla niego czasu? Kto takiego rozpuszczonego psa weźmie? Moim zdaniem on ewidentnie potrzebuje wyznaczenia jasnych granic, bo mam wrażenie, że robi co chce.
  9. Źle go karmisz czy się nie bawisz? ;)
  10. Ale akcja :) Szybkiego powrotu do formy!
  11. Gratulacje :lol: Ale... oszalałaś :D Musze chyba pojechać na urlop od mojego ;)
  12. Znaczy nowy dwułap ;)
  13. Widzę to w ramce u mnie na ścianie :lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-OMc4tv-fUzk/TzAE1KTDQdI/AAAAAAAAALo/RLC4GO2CHnU/s640/IMG_0853.JPG[/url]
  14. Niekoniecznie wina kuriera, zależy czy było uszkodzone opakowanie. Ale bez protokołu, to sobie można...
  15. Szkoda tej kasy za transporter, tyle bezdomniaków cierpi, mogłaby się przydać innym psom :( A filmik super, chyba stary? Moja Jadzia przyleciała obejrzeć :lol:
  16. Po dpie dawno nie dostał to się nie słucha :D
  17. Źle zacytowałam :lol: Myślę o jednym, a pisze o drugim ;) O robotę mi chodziło, a o Dżordżu to miałam coś zapytać, ale nie chciałam już Cię denerwować ;)
  18. [quote name='malawaszka']tuleeeee ale boję się, że teraz to go już całkiem rozpaskudzę i potem będzie nie do wytrzymania :mdleje:[/QUOTE] Ja mam mało i [U]chyba[/U] bym się zamieniła :/ Ktoś musi na naprawę furmanki zarobić :/
×
×
  • Create New...