Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie wiem czy jest sens faszerować go silnymi środkami. To nie jest jednorazowa sytuacja, musiałby dostawać codziennie. Jak już mówiłam, on nie jest zestresowany czy wylękniony żebym widziała konieczność podawania jakichkolwiek środków. Takie feromony, kropelki czy inne maja ce działanie wyciszające, to chyba szkoda kasy.
  2. AtaK, a Ty jakoś na to reagujesz?
  3. Swiss dostawał KalmAid. Był spokojniejszy: leżał sobie spokojnie na posłanku i wył jak jakiś słoń morski ;) Tak jednostajnie luzacko :D Ile dawałaś tego Reksowi? Na szczęście u nas znieśli podatek za psa! To chociaż z tym nie będę miała problemu w razie co. Przyszła karma. Jakby ktoś chciał, to Ryjek do oddania z karmą :lol:
  4. Mi się nie wydaje żeby on był niespokojny i wymagał jakiś środków. Zresztą Swiss brał i nic to nie dało ;) A ktoś stosował ten persen, efekty są potwierdzone? Dostaje codziennie coś do żarcia "czasochłonnego" jak wychodzę. Jak nie dostaje to też tą 1 czy 2 h potrafi być spokojny. Uaktywnia się potem, wyje jakiś czas i się zamyka - ze dwa czy trzy razy. On właśnie nie wył kilkanaście minut, pierwsze dni wył cały dzień. Ćwiczyłam z nim i już jest lepiej, ale nie idealnie. Nie wiem czy to się da tak szybko wypracować. Przydałby mi się dyktafon, żebym wiedziała czy są jakieś postępy. Jeszcze się dziś rano przewróciłam i ledwo chodzę :/ Jak ja z tym szaleńcem an spacery będę chodzić?
  5. A kenel wygłusza? ;) Idę spać, Ryjek na balkon. Może przemyśli sprawę jak mu zad zmarznie.
  6. A może go będę wypuszczała pod blok jak jestem w pracy? Wybiega się :D
  7. Kupię mu lelektrykę na szyjkę :diabloti: Ryjkowi kupię :diabloti:
  8. [quote name='WATACHA']To Ty Zerduszko teraz co on(sąsiad) pijany to na SM , że zakłóca spokój ;)[/QUOTE] Tylko do czego to doprowadzi?
  9. [quote name='Margi'] Może porozmawiać z tymi upier....wcami i jakos im tą sytuację wytłumaczyć.[/QUOTE] Obeszłam sąsiadów, jedni mi nie otworzyli drzwi... Dowiedziałam się kto wezwał, oczywiście Ci odważni, którzy nie potrafią normalnie porozmawiać, tylko kartki przyczepiają. Facet często jest pijany, rozmawiałam z nim kilka dni temu - pytał się mnie czy to mój tak wyje, bo jakiś pies wyje od 6 rano cały dzień i mu szkoda psa!!!! Pomijam, ze o 6 ja jeszcze śpię. Nagada potem taki, że pies wyje cały dzień od 6 i co poradzisz? A z tymi mandatami, to nie jest ot tak, bo można codziennie wlepiać.... Nie wiem co będzie dalej, nikt go nie chce bo wyje.
  10. On wyje, nie cały czas. Ale to nie ma znaczenia, jak komuś będzie przeszkadzało pół godziny, to i tak zrobią dym z tego. Mam złe przeczucie :(
  11. Jak to złamał?
  12. Kiepsko, SM byłą nawet jak byłam w pracy.
  13. Pilnie potrzebuję pomocy - mój tymczas wyje i sąsiedzi robią mi jazdy. Pilnie potrzebuję dla niego jakiegoś lokum :(
  14. [SIZE=3]Ale mam jazdę z sąsiadami :( Trzeba Ryjkowi szybko znaleźć dom. Albo inny tymczas, help :help1:[/SIZE]
  15. Wcisnę w niego to w miesiąc :evil_lol: Ej, ja mam nadzieję, że on znajdzie dom zanim to zeżre :lol: Znaczy zje, bo księciunio zjada bardzo powolutku dokładnie gryząc każdą kulkę :roll: Potrafi odejść od niedokończonej michy i zobaczyć co robię, ale z drugiej strony jak Jadźka zaglądała jak sypałam żarcie, to chciał jej klupnąć :mad: Takiego psa przy żarciu jeszcze nie miałam :p
  16. [quote name='kasumi']a co tutaj taka cisza? :) ja muszę się pochwalić, że ta micro sunia http://tablica.pl/oferta/micro-sunia-mlodziutka-szuka-domu-IDDfKX.html dzisiaj pojechała do DS, do Warszafki :) domek bardzo fajny, osobiście przekazywałam niuńkę :) Gratulacje :)
  17. Zamówiłam mu tyle żarcia [url]http://www.petfood.pl/product.php?id_product=13[/url] I siooo do domku....
  18. [quote name='necianeta89']męczy, dla niego domek z innym rozrywkowym psem jak najbardziej wskazany :)[/QUOTE] To możemy go oddać w pakiecie z moim tymczasem, bo on tez potrzebowałby towarzysza ;)
  19. Ale te nasze chłopaki mają goowniane pomysły ;)
×
×
  • Create New...