-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy jest sens faszerować go silnymi środkami. To nie jest jednorazowa sytuacja, musiałby dostawać codziennie. Jak już mówiłam, on nie jest zestresowany czy wylękniony żebym widziała konieczność podawania jakichkolwiek środków. Takie feromony, kropelki czy inne maja ce działanie wyciszające, to chyba szkoda kasy. -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
AtaK, a Ty jakoś na to reagujesz? -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Swiss dostawał KalmAid. Był spokojniejszy: leżał sobie spokojnie na posłanku i wył jak jakiś słoń morski ;) Tak jednostajnie luzacko :D Ile dawałaś tego Reksowi? Na szczęście u nas znieśli podatek za psa! To chociaż z tym nie będę miała problemu w razie co. Przyszła karma. Jakby ktoś chciał, to Ryjek do oddania z karmą :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Mi się nie wydaje żeby on był niespokojny i wymagał jakiś środków. Zresztą Swiss brał i nic to nie dało ;) A ktoś stosował ten persen, efekty są potwierdzone? Dostaje codziennie coś do żarcia "czasochłonnego" jak wychodzę. Jak nie dostaje to też tą 1 czy 2 h potrafi być spokojny. Uaktywnia się potem, wyje jakiś czas i się zamyka - ze dwa czy trzy razy. On właśnie nie wył kilkanaście minut, pierwsze dni wył cały dzień. Ćwiczyłam z nim i już jest lepiej, ale nie idealnie. Nie wiem czy to się da tak szybko wypracować. Przydałby mi się dyktafon, żebym wiedziała czy są jakieś postępy. Jeszcze się dziś rano przewróciłam i ledwo chodzę :/ Jak ja z tym szaleńcem an spacery będę chodzić? -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A kenel wygłusza? ;) Idę spać, Ryjek na balkon. Może przemyśli sprawę jak mu zad zmarznie. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A może go będę wypuszczała pod blok jak jestem w pracy? Wybiega się :D -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie zasłużyłyśmy :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Kupię mu lelektrykę na szyjkę :diabloti: Ryjkowi kupię :diabloti: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']To Ty Zerduszko teraz co on(sąsiad) pijany to na SM , że zakłóca spokój ;)[/QUOTE] Tylko do czego to doprowadzi? -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Nie wszystkie psy ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi'] Może porozmawiać z tymi upier....wcami i jakos im tą sytuację wytłumaczyć.[/QUOTE] Obeszłam sąsiadów, jedni mi nie otworzyli drzwi... Dowiedziałam się kto wezwał, oczywiście Ci odważni, którzy nie potrafią normalnie porozmawiać, tylko kartki przyczepiają. Facet często jest pijany, rozmawiałam z nim kilka dni temu - pytał się mnie czy to mój tak wyje, bo jakiś pies wyje od 6 rano cały dzień i mu szkoda psa!!!! Pomijam, ze o 6 ja jeszcze śpię. Nagada potem taki, że pies wyje cały dzień od 6 i co poradzisz? A z tymi mandatami, to nie jest ot tak, bo można codziennie wlepiać.... Nie wiem co będzie dalej, nikt go nie chce bo wyje. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
On wyje, nie cały czas. Ale to nie ma znaczenia, jak komuś będzie przeszkadzało pół godziny, to i tak zrobią dym z tego. Mam złe przeczucie :( -
Jak to złamał?
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Kiepsko, SM byłą nawet jak byłam w pracy. -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
To nieźle :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Ale mam jazdę z sąsiadami :( Trzeba Ryjkowi szybko znaleźć dom. Albo inny tymczas, help :help1:[/SIZE] -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Nie widzę fot :( -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Wcisnę w niego to w miesiąc :evil_lol: Ej, ja mam nadzieję, że on znajdzie dom zanim to zeżre :lol: Znaczy zje, bo księciunio zjada bardzo powolutku dokładnie gryząc każdą kulkę :roll: Potrafi odejść od niedokończonej michy i zobaczyć co robię, ale z drugiej strony jak Jadźka zaglądała jak sypałam żarcie, to chciał jej klupnąć :mad: Takiego psa przy żarciu jeszcze nie miałam :p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja ostatnio kiziałam 3 szczonki wilczaki, aaaaaaaaa robią wrażenie!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam mu tyle żarcia [url]http://www.petfood.pl/product.php?id_product=13[/url] I siooo do domku.... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Najlepsze foty Dropsiewicza w półcieniu czy jak to nazwać ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale te nasze chłopaki mają goowniane pomysły ;)