-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']nie mam serca namawiać fotografa do tarzania się po ziemi ;)[/QUOTE] Ja robię maluchom z kucek (Teo waga 4kg), ale trzeba też aparat ustawić pod katem - wiesz o co chodzi?, bo ze mnie taki tłumacz jak z koziej... ;) [quote name='wilczy zew']Mordziasta ma w nosie fotografowanie i już[/QUOTE] Jak one wsie ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bo jest gupi :grins:[/QUOTE] Jaki pan.... :scared::scared::scared:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']a ja myślałam,że są dobre ;)[/QUOTE] Hehehe, nie ma tak łatwo ;) W ogóle, to nie macie innego miejsca na focenie? Ja zawsze idę na nudną łąkę, puszczam psa na lince i robię z zaskoczenia albo przywiązuje do drzewa i nie ma siły patrzy się na mnie, bo nie chce siedzieć uwiązany a i smaczka/piłę pokazuję jak trzeba :lol: Nie ma ludzi dzięki temu na zdjeciu, tło ładniejsze, a o robieniu zdjęć z poziomu psa już napisała waszka (nie wystarczy kucnać). Nie ze się czepiam, to tak na przyszłość ino ;) Wiem, ze to niełatwe, ale ja focę sama, a oprócz tego mam jeszcze jednego lub dwa psy moje do pilnowania ;) -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ona chyba taka mało owłosiona, coś dla mnie :lol: Szkoda, ze foty na smyczy ;) Ale i tak ślicznie wygląda :) -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Prezeska :lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O matko, biedulek... ale teraz już tylko do przodu! -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']Atakowanego głaszczę, mówię do niego, oczywiście pchają się wtedy wszystkie, więc każdy dostaje porcję głasków, [...][/QUOTE] To mi się nie wydaje dobrym pomysłem. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Podoba mu się? -
Beznadzieja :-(
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Ale jak to się zajmujesz? One są ranne czy pocieszasz? Według mnie nie wolno psów izolować po ataku. Ja jasno pokazuję psu, ze mi się to zachowanie nie podoba i mają siedzieć razem i się tolerować, bo jak nie to następny grom już czeka ;) Zajmowanie się pokrzywdzonym tylko pogarsza sytuację. U mnie jest zero tolerancji dla takich zachowań ;) Bandę mam niewielką, to łatwiej. Nie bawię się w jakieś smaczki, podczas gdy się psy nakręcają i coraz śmielej poczynają. Niech sobie same ustalają co i jak, ale nie wolno im pod żadnym pozorem walczyć. Każda walka uczy psa czegoś, tego zaatakowanego też. Jeden jest coraz pewniejszy swego, drugi coraz bardziej się boi, sytuacja się zaostrza. Ja się skupiam, żeby ta pierwsza była ostatnią, żeby pies się 100 razy zastanowił nim następnym razem wyskoczy do jakiegoś zwierzaka. Mój obecny tymczas raz wyskoczył do mojej suki, raz do mojej kotki. Tfu, tfu póki co nic więcej. -
Elektroniczny termometr to jest pomyłka. Niestety rtęciowe "ludzkie" wycofali. Bleh.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Może jakiś postronny obserwator :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Basenik im kup ;) Chociaż miska Twojego psa to pewnie mały basen dla nich ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
To zależy od dnia, max 9h. Ja jak wracam ze spaceru, to Liz idzie spać jak tylko się napije. Sadie czasem patrzy jak się szykuję. Przebieram się, zbieram rzeczy i wychodzę. A one 9h siedzą bez wycia. Nie zostawiam im nic. Mogą też zostać na całą noc, bez światła. A jak trzeba to i 12h by siedziały. Nie ma problemu, że po pracy wpadam, wyprowadzam na szybki spacer wychodzę znów na kilka godzin. Lizka jak jej wyje coś za uchem, to warczy na delikwenta, bo ją to denerwuje. Najgorsze, że Sadie teraz musi być u mamy, bo ona się do wycia przyłącza. A jak ona wyje, to ja ją słyszę przy windzie :lol: Ryjka i Swissa nie słychać nawet pod drzwiami wejściowymi. Już nie wspomnę, z e dziś musimy jechać do szpitala i jest problem co z Ryjcem.... -
[quote name='sylwija']Asik zaczął się kręcić po pokoju, ale na łapkę nie staje.. oszczędza ją wyraźnie. tuli się do ręki, jest bardzo kochany, choć przy gwałtowniejszym ruchu robi się czujny Jutro spróbujemy go odrobaczyć. a dzisiaj zajrzała do niego nasza sunia, bardzo się ożywił ;) w ogóle nie jest apatyczny, nasłuchuje, węszy.. w sumie normalnie :)[/QUOTE] Aniołek :)
-
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
zerduszko replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']ale wiem, że są weci, którzy psiaka 35 kg za 150 zł zrobią... ale ja bym się bała.[/QUOTE] Czego ? ? ? -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Damian mówi, ze dobrze gadasz :lol: Ja się nie znam, wypiłam piątą herbatę, wzięłam gorąca kąpiel i dalej mi zimno. Ryjec jutro będzie wiele godzin sam, zanim się doczłapię jakoś z pracy... -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Akumulator na pewno, tylko podczas jazdy co? Czarny Szatan, to moja lux torpeda :D Musze go ożywić. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Toż piszę, że Szatan obumarł. Zdechł mi jak jechałam pod górkę, chyba siłą woli go zepchałam na pobocze... Na koneic to mi nawet awaryjne przestały działać, brrrrrrr. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Lapa Damian często bierze do pracy. No bida z nędzą ogólnie :lol: Właśnie wróciliśmy do domu, posiedzieliśmy sobie trochę w mrozie na autostradzie... Szatan obumarł! -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie wchodziłam wczoraj na konto :oops::oops: Doszło kochana :loveu::loveu: Dziękujemy bardzo :Rose: Uzupełniam rozliczenie. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A skąd ja Ci radio wezmę? ;) Nie mam nawet od kogo pożyczyć. Co za czasy, laptopy, smartduperele, a zwykłego radia nikt nie ma ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
On wyje, jest trochę niespokojny, ale do stresu mu daleko. Nie wiem, nie wiem.