Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='puniaiwika']JAk wracała to fakt na smycz została zapieta i do domu poszlismy ale bez krzyków bicia tylko spokojnie. [/QUOTE] Nie ma znaczenia, że bez bicia. Teraz już wie, że nie warto wracać, bo pójdzie do domu. Ale da się to odkręcić.
  2. Nie śmiej się ze mnie, mogłabym się rozwinąć, ale nie chciałam bardziej :D zaśmiecać galerii. Dodam tylko, że my tu o psach mówimy, nie pluszaczkach i co wiecej o psie rasy konkretnej. A kto choć raz był na spacerze z psem tej rasy, kto próbował DOBRZE wychowywać takiego psa, wie o czym mówię. Wszystkim nam szkoda Felka, ale popadanie w skrajności, wygłaszanie poglądów pt. małemu wolno wszystko, a duży powinien to znieść ze spokojem - to chyba przesada?
  3. Ale banda: duzy, kudłata i mała :D
  4. Wszystkeigo najlepszego :BIG::tort::new-bday:
  5. [quote name='malawaszka']chciałabyś :diabloti: [/QUOTE] O nie, nie... pamiętam co mi kiedyś powiedziałaś i dobrze Ci życzę ;)
  6. [quote name='malawaszka']hahaha kupsko jakieś????[/QUOTE] Wiedziałam, że Ty zgadniesz :lol: Wielka, zakręcona, zamarznięta kupa ludzka :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Nienawidzę tych gównojadów, ale tym razem się popłakałam ze śmiechu :roflt:
  7. Dziękuję Wam kobitki kochane :Rose: Ryjek jest model, nawet nie wiecie jaki :stupid: Mam oczywiście zdjęcia z wczoraj, ale na razie będzie opowiastka, z dziś. U nas jak wszędzie jest bardzo mroźno :shake: Ale zaczyna się robić coraz dłużej jasno :multi: więc po pracy puszczam i Ryjka żeby się wygonił. Coś mu się za daleko poleciało, myślałam, że próbuje kopać w kretowisku... więc jak na mnie łypnął okiem, to zaczęłam mu uciekać. On za mą z czymś w pysku. Myślałam, że to patyk, ale jakiś dziwny kształt miało... im bliżej on mnie, tym coraz bardziej mi to nie pasowało na patyk... jakby ptak padły jakiś... brrrr. Stanął ode mnie ok 1m, więc mu mówię "fe", on puszcza, to pada na ziemię i ja też prawie padłam :smhair2: Ucieszyłam się bardzo, pochwaliłam pieska, nagrodziła. Kto zgadnie co tam Ryjek mi przyniósł? :evil_lol: Podpowiem, ze normalnie tego się nie da przynieść... ale jak zamarzło, to się dało :errrr:
  8. Może pod wpływem stresu mu się pogorszyło? Nie wiem czy dojdziemy prawdy.... U Ciebie może nie ma dużo ruchu, ale dokazuje z innymi psami i się trochę wymęczy?
  9. Zimno bardzo, a co gorsza nie ma śniegu, więc brak pożytku z mrozu. Moja sucza rano zrobiła siku i do domu, a jak się nie wróciłam, to się łobraziła :lol:
  10. Nic, nic. Dalej siedzi u mnie. Biedulkowi dalej śnią się jakieś paskudztwa, bo biega i "szczeka" w śnie. Strasznie cwana bestia, jak widzi mnie z aparatem, to już nie podchodzi tylko siada i pozuje :lol: Chciałam jakieś ładne foty biegającego Ryjka zrobić, ale nie ma szans :/ Muszę zamówić mu karmę - nie chce się ktoś dorzucić? Z bazarku nie wystarczy, a chciałam mu coś na kleszcze jeszcze kupić.
  11. Jak sie pokazuje, znaczy ze ważni jesteście dla niej. Nie było czasem tak, ze jak wróciła, to ją zapieliście na smycz i nie daj panie do domu?
  12. [quote name='andegawenka']Też bym chciała:-([/QUOTE] Cóż mam powiedzieć, są jakieś plusy mieszkania w naszym zakątku ;)
  13. Pięknie chłopak wygląda :) Czasem go widuję z daleka na spacerze :)
  14. [quote name='Agucha']Kamila, ja mam transporter. Tu chodzi o sam dowóz małej z Nowego Sącza na Śląsk ;)[/QUOTE] Chodzi mi o to, że jak masz kupować, to lepiej wysłać od nas - bo tak zrozumiałam, że chcesz kupić ;)
  15. [quote name='malawaszka'] hahaha zrobiłam wielkie oczy jak to zdjęcie zobaczyłam - co to za wielki czarny owczarek!!!!!! hahaha a to choineczka taka malutka :errrr:[/QUOTE] Ja tez, ja tez :lol:
  16. Ale łysa dupina :lol:
  17. A jaki ona duży transporter potrzebuje? Ja mam taki na westa dobry. Tylko to jest transporter, a nie pałac gdzie pies może się bawić w berka ;)
  18. Ja zaglądam stale... skąd kobyły się wzięły? ;) Teraz pozostaje tylko domku wyglądać :)
  19. Śliczna jest :) A z niej taki klocek, że w koszyczku ma jeździć? Niech biega, będzie miała frajdę :)
×
×
  • Create New...