-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
zerduszko replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='puniaiwika']JAk wracała to fakt na smycz została zapieta i do domu poszlismy ale bez krzyków bicia tylko spokojnie. [/QUOTE] Nie ma znaczenia, że bez bicia. Teraz już wie, że nie warto wracać, bo pójdzie do domu. Ale da się to odkręcić. -
Nie śmiej się ze mnie, mogłabym się rozwinąć, ale nie chciałam bardziej :D zaśmiecać galerii. Dodam tylko, że my tu o psach mówimy, nie pluszaczkach i co wiecej o psie rasy konkretnej. A kto choć raz był na spacerze z psem tej rasy, kto próbował DOBRZE wychowywać takiego psa, wie o czym mówię. Wszystkim nam szkoda Felka, ale popadanie w skrajności, wygłaszanie poglądów pt. małemu wolno wszystko, a duży powinien to znieść ze spokojem - to chyba przesada?
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Ale banda: duzy, kudłata i mała :D -
Wszystkeigo najlepszego :BIG::tort::new-bday:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']chciałabyś :diabloti: [/QUOTE] O nie, nie... pamiętam co mi kiedyś powiedziałaś i dobrze Ci życzę ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahaha kupsko jakieś????[/QUOTE] Wiedziałam, że Ty zgadniesz :lol: Wielka, zakręcona, zamarznięta kupa ludzka :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Nienawidzę tych gównojadów, ale tym razem się popłakałam ze śmiechu :roflt: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kciuki za kupowy temat! -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam kobitki kochane :Rose: Ryjek jest model, nawet nie wiecie jaki :stupid: Mam oczywiście zdjęcia z wczoraj, ale na razie będzie opowiastka, z dziś. U nas jak wszędzie jest bardzo mroźno :shake: Ale zaczyna się robić coraz dłużej jasno :multi: więc po pracy puszczam i Ryjka żeby się wygonił. Coś mu się za daleko poleciało, myślałam, że próbuje kopać w kretowisku... więc jak na mnie łypnął okiem, to zaczęłam mu uciekać. On za mą z czymś w pysku. Myślałam, że to patyk, ale jakiś dziwny kształt miało... im bliżej on mnie, tym coraz bardziej mi to nie pasowało na patyk... jakby ptak padły jakiś... brrrr. Stanął ode mnie ok 1m, więc mu mówię "fe", on puszcza, to pada na ziemię i ja też prawie padłam :smhair2: Ucieszyłam się bardzo, pochwaliłam pieska, nagrodziła. Kto zgadnie co tam Ryjek mi przyniósł? :evil_lol: Podpowiem, ze normalnie tego się nie da przynieść... ale jak zamarzło, to się dało :errrr: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ło matko, wylicy Was zjedzą!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zimno bardzo, a co gorsza nie ma śniegu, więc brak pożytku z mrozu. Moja sucza rano zrobiła siku i do domu, a jak się nie wróciłam, to się łobraziła :lol:
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nic, nic. Dalej siedzi u mnie. Biedulkowi dalej śnią się jakieś paskudztwa, bo biega i "szczeka" w śnie. Strasznie cwana bestia, jak widzi mnie z aparatem, to już nie podchodzi tylko siada i pozuje :lol: Chciałam jakieś ładne foty biegającego Ryjka zrobić, ale nie ma szans :/ Muszę zamówić mu karmę - nie chce się ktoś dorzucić? Z bazarku nie wystarczy, a chciałam mu coś na kleszcze jeszcze kupić. -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zjadła Inę :lol: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
zerduszko replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jak sie pokazuje, znaczy ze ważni jesteście dla niej. Nie było czasem tak, ze jak wróciła, to ją zapieliście na smycz i nie daj panie do domu? -
[quote name='andegawenka']Też bym chciała:-([/QUOTE] Cóż mam powiedzieć, są jakieś plusy mieszkania w naszym zakątku ;)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To jak chcecie. -
Pięknie chłopak wygląda :) Czasem go widuję z daleka na spacerze :)
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Kamila, ja mam transporter. Tu chodzi o sam dowóz małej z Nowego Sącza na Śląsk ;)[/QUOTE] Chodzi mi o to, że jak masz kupować, to lepiej wysłać od nas - bo tak zrozumiałam, że chcesz kupić ;) -
Ale łysa dupina :lol:
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A jaki ona duży transporter potrzebuje? Ja mam taki na westa dobry. Tylko to jest transporter, a nie pałac gdzie pies może się bawić w berka ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Koniki super :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
2 letnia SZNAUCERKA mini już w DOMU :)))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :) A z niej taki klocek, że w koszyczku ma jeździć? Niech biega, będzie miała frajdę :)