-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
One były bez mamy, bo jakby były z mamą, to pewnie i ona zostałaby zabrana. Dobrze gadam? ;) -
Piękny pies, oby zauroczył kogoś jak najszybciej.
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Numer ze sklepu był bardzo zabawny :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Za małe mieszkanie na taka rodzinkę, jak wygram w totka i kupię dom, to nie rozwalę :lol: -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam pojęcia o tych psach, ja je tylko wiozłam ;) Były w schronisku, więc pewnie nikt nic o niech nie wie. -
Ale wcina :lol: [quote name='#Etna#']Owszem są psy które zaczepiają, ale jeśli pies zaczepiany jest dobrze wychowany to nie ma żadnego problemu i olewa sprawę albo najwyżej trochę poszczeka dla ostrzeżenia. [/QUOTE] A świstak siedzi i zawija...
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Grupowo ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo051NEF.jpg[/IMG] A po południu, byliśmy na "zawodach" :eviltong: Ryjek był bardzo grzeczny, ładnie siedział w klatce, nie wył!, do wszytskich przyjazny, posłuszny - cud miód :loveu: Nie wiem kto takich plot narobił, że on w aucie świruje, jak mi nawet na przednie siedzenie nie przeszedł :shake: A co to się z tym robi? ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo059NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo060NEF.jpg[/IMG] -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Mała sesyjka domowa, on tak sam z siebie pozował :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo025NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo027NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo038NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo040NEF.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Rujecdomowo045NEF.jpg[/IMG] -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie dopatrywałbym się tu tendencji rasowych ;) Teo i Lizka super zostawały same. Lizka to jest genialna, bo jak jej wyje któryś, to ona warczy :D bo ją wkrwia ;) A sznupy, wiesz ile ja miałam sznupów i tylko Swiss wył. Ja się serio boje już cokolwiek brać. A najbardziej to jestem dumna z Sadie, ona <jak patrzę już bardziej doświadczonym okiem> miała wszelkie predyspozycje do bycia wyjcem i tylko splot szczęśliwych przypadków sprawił, że ona nei wyje. Zupełnie nieświadomie z naszej strony, ale dobrze. Jesli Salsa załatwia się jak zostanie choćby na chwilę, to jest pewnie lęk separacyjny... i jednak ja bym pracowała nad odcięciem pępowiny i stopniowym przyzwyczajaniem. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
zerduszko replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Mila ma skrzepy krwi w moczu od kiedy do Nas trafiła, brała antybiotyki bo było podejrzenie zapalenia cewki moczowej lecz nie pomogły, nadal ma te skrzepy.[/QUOTE] Oj bidulka :( To kciukam za zdrówko małej :) -
Do poprawki [url]http://images10.fotosik.pl/682/d42bba45e2fd1415.jpg[/url] ;)
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chyba nie chce jej oddać :D -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
zerduszko replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Rozczulająco wygląda z tym kółkiem :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A łobuzuje po tym połamaniu? :lol: Super fota :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale Ci się mądry psiak trafił! Wie kiedy należy stróżować, a kiedy nie jest u siebie i zachowuje się kulturnie :) -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Co tam u Was? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
"Nasza" stateczna kocica się wczoraj ganiała z Jadzią :lol: Żeby te koty połamało, tak mi zalazły za skórę!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Zaszczepiam miłość do czarnuchów :) Tylko żeby gamonie nie wyły, to ja bym brała i brała. A tak mam związane ręce :( A mms to był tej suni? Sąsiad mi mówił, ze Ryjek wyje sporadycznie, jak się mu w ciągu dnia przypomni co kilka minut przez pół h. Ale jak w środę ćwiczyłam z Liz i Damian go zostawiła samego wieczorem na godzinkę <bez światła goopek> to wył jak diabli :/ Wyjce durne, no :( -
[quote name='Lili8522']U mnie zdemolował tylko drzwi ale dało się to przeżyć, zasuwaliśmy drzwi komodą i już było ok no i kabel pogryzł, był zamknięty w sypialni, tam było łóżko itd wiecie zresztą jak to w sypialni ale nic tragicznego nie zrobił miałam Jestem zaskoczona jego zachowaniem.[/QUOTE] No to niestety, ale widać chłopak ma "tendencje" :( A Pani wiedziała? W ogóle masz pecha do niszczycieli :/
-
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
zerduszko replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A po co USG jej, bo nie doczytałam nigdzie?