-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Co tu poradzić? :shake:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Do DS pojechała ta mniej owłosiona? [url]http://img687.imageshack.us/img687/2904/dsc0003qi.jpg[/url] Maja dziewczynki szczęście :) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nic nie dostałam. A sunieczka strasznie fajna, z ryjka taki sam kretyn jak moje Lizka ;) Otworze sobie schronisko dla czarnuchów :( -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Emerytki ;) Nie zapominaj, że on woli kobiety :) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ich, ich. Ale wolałabym żeby się nie zdecydowali ;) Według mnie, to on powinien mieszkać w domku jednorodzinnym na wszelki wypadek. Albo u jakiegoś pasjonaty, siedzenia w domu z psem :D -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Gotowane odpada :p -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
To kto i gdzie te ogłoszenia robił, trzeba tak koniecznie uderzać. Wieści super! Jeszcze żeby tak Dżina poszła, ona do Rati najbardziej podobna ;) -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Pamiętam! :) A macie gdzieś je zebrane w jednym miejscu, żeby można było zerknąć?[/QUOTE] Są tu [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=33[/url] -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Ooooo, ale masz tempo! Jakbyś miała jakieś chętne domki na proludzkie psy, to pamiętaj, że w Bukownie zostało trochę... -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Do soboty, bo wtedy by go ewentualnie wzięli. Ale ja tego nie widzę, bo oni też pracują i mieszkają w bloku. A maja małe dziecko i to już nie jest tak hop siup, że sobie będą zimą wychodzić na chwilę kilka razy dziennie żeby on się nauczył zostawać sam... Nie wiem, nie wiem. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Tylko Wasz pies ma odwrotny problem :D Ja mu daję Joserę festival, to jest dość kaloryczna karma. Melduję, że Ryjek miał odwiedziny. Bardzo ładnie się zachowywał, do dziecka super, na kolanka super, podobał się też... Ryjek się podobał :lol: Ale chyba nic z tego, bo to wycie. Zobaczymy. -
O tym samym temacie pomyślałam :D
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ja tam jestem zwolenniczką rozkręcania psa przez szkolenie ;) Każdy sukces podnosi psu pewność siebie, kształtowanie uczy, że dobrze jest wykazywać się inicjatywą, człowiek się robi super fajny i czytelny itd. Jak pies był karcony za wsio co robił, to się boi cokolwiek zrobić.. podejść do człowiek itd. Trzeba to przełamać. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Bardziej kaloryczne jedzenie.[/QUOTE] Jakie? [quote name='Jasza']Ja go nie chcę ;-)[/QUOTE] Dlaczemu? On taki słodki ;) [quote name='Jasza']A co Tobie przeszkadza, że chudy? Zdrowy, to niech będzie chudy. [/QUOTE] Chuda to jest moja Lizka, on jest za chudy ;) -
[quote name='eria']Mnie się już też zdarzyło gazu użyć na wściekłego jazgota atakującego moje i psie kostki , który "przypadkiem" wylazł z posesji pod bramą :/ Tak więc jak mogę zrozumieć fakt użycia gazu tak dziwna jest dla mnie ucieczka z miejsca zdarzenia bez słowa...[/QUOTE] Może jakiś buc niekomunikatywny? Natomiast potraktować obcego psa w ten sposób, owszem dałabym radę. Już nie raz odesłałam do właściciela psa na kopach. Jeśli ktoś ma w dupie moje psy, to ja się nie zamierzam innymi przejmować. A nic nie przynosi takiego efektu, bo niestety słowo "proszę" jest nierozumiane.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zagwozdka.... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Moja się długo klimatyzowała. Ciężko mi powiedzieć ile to było. Ja się nigdy nad nią nie rozpłaszczałam, żeby jej nie utwierdzać w przekonaniu, że jest biednym, zlęknionym pieskiem, więc w końcu jest normalna. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja już nie raz ją chciałam, ale Waszka zawsze mówi, że ta nie do adopcji. Szkoda :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']on młody, zdrowy, dopiero co wykastrowany - sam się podtuczy z czasem, za chudy jest?[/QUOTE] Jest za chudy nawet jak na moje standardy ;) Dostaje coraz więcej i więcej żarcia, ale tylko wydala więcej ;) Jasza - a może ja go Tobie podeślę? Ty go utuczysz? ;) -
[quote name='Fides79']ten facet w ogóle jest dziwny, a ten jego amstaf tak naprawdę nie zareagował na Felka, nie szczekał, nie wyrywał sie :roll: wcześniej były sytuacje ze jak jakiś pies sie do nich zbliżał to koleś zdejmował amstafowi kaganiec, a teraz posunął się o krok dalej tylko myślę ze ta jego reakcja była mocno nieadekwatna do sytuacji :angryy:[/QUOTE] Pies reaguje jak reaguje, bo to ast, nie rozdarty sznup ;) Widziałam jak kundelek podbiegł sobie do asta, właściciel 3 razy prosił o zabranie psa... kundelek zbliżył się o cm za blisko i został złapany w ułamku sekumdy. Przeżył na szczęście, ale nie ma co ryzykować. Z tymi reakcjami to tak na ogół bywa. Ale każdy ma swoje granice. Poniosło kolesia, pewnie z bezradności.
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Rozpuszczasz ją ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jak utuczyć psa? -
A ja myślę, że się Wam po prostu dostało za innych. Pewnie facet ma już dość psów doprowadzających jego psa do szału, a biorąc pod uwagę możliwości psa ma się czym przejmować, akurat teraz żółć się ulała. Ja osobiście też mam gaz i zdarzyło mi się go używać jako argumentu. Niemniej przykra sprawa, mógł to facet inaczej rozegrać. Biedny Felutek :(
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Robicie jakieś badania? Inne plany? Masakra, jaki on biedny :( Długo by nie pożył w schronie.