-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A dzwoniliście do dostawcy wody? Może jakaś awaria czy cuś skoro przy większych mrozach było ok? Zdaje się, że jak tam ileś ni ma wody z ich winy, to muszą Wam pitną dostarczyć, hm??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale to w sieci zamarzło czy w instalacji u Was?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']no to sa uroki aglomeracji , duza ilosc smieci , ostrych smieci pod tym wzgledem mam jednak lepiej , u nas zdarzaja sie takie sprawy stosunkowo rzadko i cale szczescie. [/QUOTE] Niekoniecznie ;) Mojej koleżanki psica rozcięła łapę na wsi, na kamieniu. Jak się ma coś stać, to i cegła w drewnianym ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie denerwuj, zdenerwowanej ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Do Mysłowic. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do Pani raz, ale nie odebrała. Będę próbować..... -
Ciekawam co to jest, bo znam kilka miniaków które tak kiciają (m.in. znajomej i niby ma się nie przejmować...)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bidulek :( A wiesz czemu pękło? Maniusiowi też pękło, ciekawam. -
Olo jest cudo :)
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z tańszych przyzwoity karm jest bosch, brit np. Pewnie na dogo w dziale żywienie jest masa porad. Ja moją niejadkę karmię joserą festival - nawet kot się dobiera do tej karmy, więc widać jest naprawdę smakowita ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ale pechowo u Was, zdrówka! -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
zerduszko replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ale ładne puchatki :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Isadora7']Na prośbę a.piurek informuję, że jest bez komputera, wielka prośba jeżeli jakiś bazarek jest nieopłacony prosze podesłać dane na maila [email][email protected][/email].[/QUOTE] Dzieki za info. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mi się ogólnie śmiać chce z tej pary, jak dla mnie mega niedobrani. A jak ona woła, a on zupełnie nie reaguje, a ona coraz więcej woła... yeeeee :p cóż moge napisać ;) -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Alez on kudłaty :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Ten "olbrzym" to nie przypadkiem czarny podlotek sznupa? Babeczka miała kiedy Faziego - miniaturę pieprz i sól.[/QUOTE] Si, sznup olbrzym. A co? Jak ich widzę, to mnie trafia :p -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z racji ostatnich wydążeń, to i ja się pożalę. Dziś napadł moja Liz olbrzym, bardzo młody. Bardzo chciał ją mieć :diabloti: Właził jej z pyskiem pod ogon. Jako dobra pancia, na której pies może polegać, powinnam butem potraktować ten pysk. Ale dupa ze mnie. Na szczęście pies jest póki co ok do ludzi, złapałam go za kolczatkę i raz dwa wytłumaczyłam, ze tak małych psinek nie należy traktować :diabloti: I o dziwo pies stał grzecznie, a kilka sekund wcześniej Pani go nie mogła utrzymać na smyczy.... po czym go spuściła z takowej. Why, krwa? Pani się psu schowała i zostawiła mnei z jej napalonym samcem i moją małą bojąca się suczką. I mnie trafiało. Usadziłam Liz, psa próbowałam odesłać do Pani i poszedł. A potem, rozmawiając z innym właścicielem psa z problemami, usłyszałam, że nasze kundle mają właścicieli histeryków. Bo odeszliśmy na bok nie chcąc konfrontacji. To następnym razem nie będę taka histeryczna i zareaguję odpowiednio :loveu: -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
No oby domy z tego były! -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ale ona malusia! A z ta piłka, to trzeba popracować żeby łapała i przynosiła ;) -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Jesteś pewna, że chcesz? :lol: :lol: :lol: Edit: poleciało na gg[/QUOTE] Dzięki, mam ciśnienie na robienie :lol: