Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Dajcie i mi tą listę :)
  2. Zimno, to się jej nie chce wychodzić ;)
  3. [quote name='wilczy zew']hm...mnie nigdy nie przyszły mielone do głowy...ja mówię o wyrwaniu nóg z d...[/QUOTE] To za mało, bo toto jest padalcem. Bedzie pełzać :lol:
  4. Jak już poszła, to trudno. Tylko mogą być problemy ze zwrotem :/
  5. Coraz bardziej wydelikacone te psy się robią :lol:
  6. Marzną psiakom łapki bardzo, moje dodatkowo podkulają jak chodniki są posypane solą czy jak się <tej kudłatej> zrobią kulki między opuszkami.
  7. Nie ma żadnej nagonki, a przede wszystkim kłótni. Sugeruję tylko, że ten medal ma dwie strony. Tak jak osoba wydająca psa na dt potrafi zawalić coś na całej linii, tak i dt. I ja równiez mam niesmak kiedy ktoś kogo postępowanie pozostawia wiele do życzenia, ocenia innych. Ja byłam już po obu stronach i daje mi to ciut inny obraz, pewne rzeczy widzę inaczej.
  8. Skarbonka sterylkowa zawiesiła tymczasowo działalność. Czy odbyła się już sterylka?
  9. Byłam dziś w Żorach, wypatraywałabym Milki jeśli bym wiedziała ;)
  10. Moze musi się jeszcze unormować? Czyli czasu trza? ;)
  11. [quote name='WATACHA'][B]Jak to zrobiłaś :)?[/B][/QUOTE] "Powiedziałam" jej, że jeszcze jeden wyskok i ją przerobię na mielone ;) Sadie wie, ze ja nie żartuję. Ale siedzenie u mamy i pitu pitu piesku niewolno wychodzi.
  12. [quote name='malawaszka']bleh... księżne są stare i nudne :errrr:[/QUOTE] To pasuje jak ulał :lol:
  13. [quote name='malawaszka']chyba wypowiedź wz nie była ripostą na Twoją tylko "podpięciem się" i potwierdzeniem ;)[/QUOTE] A bo to pierwszy raz nie zrozumiałam wz :D Sadie też dziś wystartowała do psa, a potem to już szła jak baranek koło nogi bez smyczy :lol:
  14. [quote name='ataK']Też się podpisuję :) Od paru osób z pewnością wzięłabym psa w ciemno, bez żadnej umowy, od paru natomiast nie wzięłabym z pewnością, bez względu na umowę...[/QUOTE] Pytanie kto Tobie teraz oddałby psa. Kto z tych osób z którymi współpracowałaś.
  15. Spełnienia marzeń :)
  16. [quote name='wilczy zew']kastracja to nie jest złoty środek na posiadanie grzecznego psa[/QUOTE] A gdzie ja piszę o jakimś środku?
  17. [quote name='WATACHA']Wet mówiła, że jak ma się zmienić to dopiero za ok. 3 miesiące, wtedy spadnie poziom testosteronu (chyba). Choć szczerze mówiąc nie bardzo na to liczę ;)[/QUOTE] On już jest "za stary". Kastracja daje najlepsze rezultaty, jak pies jest wykastrowany zanim nabierze nawyków. Czyli b. młody. Teraz może go to trochę wyciszyć, ale bez pracy nei będzie kołaczy ;)
  18. Nie jestem wrażliwa, ale paznokcie to mój słaby punkt ;)
  19. Ło matko.... aż mnie ciarki przechodzą.
  20. Cena mi mówi, ze bym nie kupiła, więc na pewno nie testowałam. A to, co oni piszą na opakowaniach, to wiesz... między bajki bardzo często ;)
×
×
  • Create New...