-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Dajcie i mi tą listę :) -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Zimno, to się jej nie chce wychodzić ;) -
[quote name='wilczy zew']hm...mnie nigdy nie przyszły mielone do głowy...ja mówię o wyrwaniu nóg z d...[/QUOTE] To za mało, bo toto jest padalcem. Bedzie pełzać :lol:
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Coraz bardziej wydelikacone te psy się robią :lol: -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Marzną psiakom łapki bardzo, moje dodatkowo podkulają jak chodniki są posypane solą czy jak się <tej kudłatej> zrobią kulki między opuszkami. -
Nie ma żadnej nagonki, a przede wszystkim kłótni. Sugeruję tylko, że ten medal ma dwie strony. Tak jak osoba wydająca psa na dt potrafi zawalić coś na całej linii, tak i dt. I ja równiez mam niesmak kiedy ktoś kogo postępowanie pozostawia wiele do życzenia, ocenia innych. Ja byłam już po obu stronach i daje mi to ciut inny obraz, pewne rzeczy widzę inaczej.
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w Żorach, wypatraywałabym Milki jeśli bym wiedziała ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Moze musi się jeszcze unormować? Czyli czasu trza? ;) -
[quote name='WATACHA'][B]Jak to zrobiłaś :)?[/B][/QUOTE] "Powiedziałam" jej, że jeszcze jeden wyskok i ją przerobię na mielone ;) Sadie wie, ze ja nie żartuję. Ale siedzenie u mamy i pitu pitu piesku niewolno wychodzi.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bleh... księżne są stare i nudne :errrr:[/QUOTE] To pasuje jak ulał :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']chyba wypowiedź wz nie była ripostą na Twoją tylko "podpięciem się" i potwierdzeniem ;)[/QUOTE] A bo to pierwszy raz nie zrozumiałam wz :D Sadie też dziś wystartowała do psa, a potem to już szła jak baranek koło nogi bez smyczy :lol:
-
Spełnienia marzeń :)
-
[quote name='wilczy zew']kastracja to nie jest złoty środek na posiadanie grzecznego psa[/QUOTE] A gdzie ja piszę o jakimś środku?
-
[quote name='WATACHA']Wet mówiła, że jak ma się zmienić to dopiero za ok. 3 miesiące, wtedy spadnie poziom testosteronu (chyba). Choć szczerze mówiąc nie bardzo na to liczę ;)[/QUOTE] On już jest "za stary". Kastracja daje najlepsze rezultaty, jak pies jest wykastrowany zanim nabierze nawyków. Czyli b. młody. Teraz może go to trochę wyciszyć, ale bez pracy nei będzie kołaczy ;)
-
Nie jestem wrażliwa, ale paznokcie to mój słaby punkt ;)
-
Ło matko.... aż mnie ciarki przechodzą.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Na kościstym zadku :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cena mi mówi, ze bym nie kupiła, więc na pewno nie testowałam. A to, co oni piszą na opakowaniach, to wiesz... między bajki bardzo często ;)