Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']Dzisiaj mi nie wolno wychodzić z domu bez Dżordża - jak tylko wyjdę to zaczyna się wycie pod drzwiami :mdleje: mam nadzieję, że to tylko dzisiaj bo on tak cudnie zawsze zostawał cichutko i grzecznie![/QUOTE] To siedź w domu ten jeden dzień ;)
  2. To jak Gabor znajdzie dom, to proponuj Ivora :) Imiona podobnie brzmią nawet ;)
  3. Nie, ja zadzwonię za kilka dni. Mają się odezwać jakby coś było nie tak. Mój Damian wymyślił o co chodzi z tym wyciem: to Lizka wyje, bo chce wykurzyć kolejne tymczasy :lol: To egoistka ;)
  4. Ty ją pilnuj, bo się otruje! A debili trucicieli nie brakuje.
  5. Aaaa, chyba, że tak ;)
  6. Trzymać już kciuki? ;)
  7. E tam, takie bidoki to mają większe szanse niż zwykłe psy w średnim wieku. Mi tam się on podoba :lol: I już odchuchany ;)
  8. A jak już się wykuruje, to siooo do domku czy masz inny plan? :lol:
  9. [quote name='jambi']toż ja całkowicie się z Tobą zgadzam!!![/QUOTE] :* :* :*
  10. Wspaniale wieści:) I w końcu się najadłaś ;)
  11. [quote name='malawaszka']co to za machloje tu robisz??!! ja też nie jadłam - mam ścisk żołąda :roll: koty jadły - one są ponad tym wszystkim :angryy:[/QUOTE] Oj nie denerwuj się :lol: Luna pewnie też jest ponad tym ;P
  12. Pięknie, nic dziwnego, że one tyle jedzą i chude skoro mają gapowiczów.
  13. Sprawiedliwość nie istniej. Jak tak możesz, biedna Luna i Drops :( Ty też nie jadłaś? :diabloti: A koty? :diabloti:
  14. Ach te baby, głowa boli, zatoki zimno - nie dzisiaj :lol:
  15. Z Sadie to się śmieje, że do nas będzie miała zakaz. Ona wprawdzie nie wyje, ale jest rozdarta. Szczeka tylko na coś, ewentualnie na coś urojonego :lol: Zawsze jak wraca od mamy, to muszę jej przypomnieć co to znaczy cicho ;) U nas jednak jest więcej odgłosów zza ściany, winda, to jej się stróżowanie wyostrza ;)
  16. Zimno w tej pracy, nauszniki dla chłopaka koniecznie ;)
  17. Już mi dziś lepiej, ale tak cicho :( Ja nie wiem, co ludzie są takimi fanami ciszy :lol: Mąż dziś wracał ze sklepu i nikt nie szczekał, Liz się samej nie chciało...
  18. [quote name='missieek']zerduszko zle zrozumialas Juka przegrala z wirusem, nie do konca wiadomo jakim[/QUOTE] Tak bardzo chcę pozytywnych info, że sobie aż wmawiam chyba :( Przykro mi, to musi być okropne. Już dwie dziewuszki odeszły z 4 rodzeństwa.
  19. Super, aż dziw, że Bianko jeszcze czeka, ludzie lubią takie małe białe/łaciate.
×
×
  • Create New...