Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Martwimy się... ale i kciuki trzymamy.
  2. Rury muszą być oznakowane, żeby szło je wykryć z powierzchni ziemi, więc nie ma siły... pytanie czy mają sprzęt do wykrywania ;)
  3. Najlepiej folia szeleszcząca, żeby im obrzydzić wskakiwanie tam.
  4. On ma coś ze spaniela, też jest psem :D
  5. Jak to się tłumaczyć - foch, mega foch!
  6. Super się bawią dziewuszki :)
  7. Już ją wcześniej widziałam na tej focie i wygląda mega mikro. A jak to ona u Ciebie? A co z ta od pinczerki? Hmm?
  8. [quote name='missieek']potrzebne dobre zdjecia i opis nowej onkowatej[/QUOTE] Nie tylko jej :eviltong: Ja mogę próbować pisać teksty, bylebym miała na podstawie czego. A jak tam dwie małe dziewczynki? Zdrowe? Widzę, że zainteresowanie spore, ale same gnioty :diabloti:
  9. A chip nie przewędrował gdzieś?
  10. Może to niestety byc od tej karmy.
  11. Ale ona śliczna :)
  12. Ja bym chciała tylko dodać, poza tym, ze się zgadzam z koleżanką dżambi, że nawet z psa strachliwego można zrobić sportowca :lol:
  13. Szczęścia chodzą całymi stadami!
  14. To dobrze, że nie macie już stalowych, tylko szkoda, że jak zwykle od dupy strony, wrrrrr. [quote name='Tekla64']Wojt rzadzi gmina a gmina ma wodocig na swoim terenie , popatrz komu placisz za wode? komu za scieki? nasza wies tyz nie ma wlasnego ino gminny ale nie bede sie upierac ze wy musicie miec tak samo [/QUOTE] Wodociągi nie muszą być gminne.
  15. aaaaaaaaaaaaaaa, ale i tak super! :)
  16. Niektóre wsie maja swoje wodociągi, na Śląsku szczególnie :D Według mnie, to nie może być tak, żeby Wam nikt wody nie dowoził... trzebaby się kogoś mądrzejszego spytać, kto odpowiada za to: dostawca wody czy zarządca gminy-zarządzenie kryzysowe czy coś w ten deseń :p
  17. Podziwiam ludzi, ze tak od razu. Super, póki człowiek w ciągu to trza działać :lol:
  18. Od podkładów byłaby lepsza cerata na materac chyba. Gdzie Ty taki podkład wielki kupisz?
  19. Niecierpliwa jesteś, daj jej czas ;)
  20. [quote name='malawaszka']Zasypało na amen... siostra ze szwagrem dopiero niedawno do pracy wyjechali bo łaskawie pług przyjechał i drogę odśnieżył... [/QUOTE] U nas też kurde zasypało, wprawdzie ulice ok, ale chodniki dramat. Miałam dziś auto odstawić do warsztatu i dupa, jak tam przyjechałam, to dopiero trochę placu odśnieżyli i nie było nawet gdzie auta zostawić :/ a oni zamiast naprawiać muszą odśnieżać.
  21. Pewnie teraz to na wyścigi znaczą tam bo pachnie... łobuzy.
  22. [quote name='malawaszka']no kiedy po dobroci nic nie dało... notatki porobili, pożałowali nas i poszli :lol: a awantury to my nie umimy :shake:[/QUOTE] A co po tej dobroci było? Oni byli, ale co Wy im kazali? ;)
  23. Tylko z drugiej strony milczenie jest niejako popieraniem. I cóż, dobrze, że jest ktoś kto nie boi się powiedzieć "jest źle". Po fakcie to wszyscy mają najwięcej do powiedzenia, szkoda że tylko "Dlaczego nikt nic nie mówił".
×
×
  • Create New...