Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Liczę, że ktoś je wstawi za mnie :lol: A jak chcecie z moją siostra gadać, to dam nr tel. Ona ma 15 lat i porządek w swoich i nie swoich rzeczach ;)
  2. [quote name='malawaszka']no... kiedyś :angryy: ach to były czasy jak mamin cycuś nie odstępował mnie na krok! :placz:[/QUOTE] Tez masz ten... khmyeeee problem?
  3. Bardzo mi przykro, ale "abonent poza zasięgiem.." :(
  4. [quote name='malawaszka']jaa za to żeby wystartować 130 zł??? :mdleje: [/QUOTE] Niooo.... sędziego trza ściągnąć z Hameryki, haracz dla naszej najulubieńszej organizacji i jeszcze kilka drobniejszych wydatków.
  5. Niedobrze :( Dasz radę, trzymaj się!
  6. Ty się śmiej, we Wrocławiu spałyśmy w namiocie :) Tylko jakby nie mamy namiotu na tą chwilę ;) Nie wiem jak tam startowe w Łodzi, ale od tego roku zdarza się np. 130 zł.... jakby to powiedzieć... trochę dużo.
  7. No już nie szalej, ja tu piszę o drogach a nie uliczkach dojazdowych do waszkolandu ;)
  8. Tanie noclegi pod chmurką za darmoszkę i zatankować wodę, to może bym i jakimś cudem dała radę ;) Nie na moją kieszeń to niestety.
  9. Spóźniłam się, ale i tak bym nie zgadła, bom nigdy nie widziała. A z tą siecią, to teraz tak z nietem w krajach egzotycznych - dróg asfaltowych w kraju nie ma, ale dostęp do neta bez problemu.
  10. Ty też będziesz? Ja bym się chętnie wybrała, tylko każda taka wyprawa to są ogromne koszty, a sponsora Liz jeszcze nie znalazła ;)
  11. Ale foty super, a okulary zdecydowanie wyglądają na element wyposażenia ze względów bezpieczeństwa :lol:
  12. No pytanie pt. czy to ni siki moich suk, kiedy one wchodzą dopiero to standard. Swoją drogą chętnie bym dorwała tego, co to nie sprząta po swoich psach.
  13. Aż się cofnęłam żeby poczytać skąd Ty Fekla wytrzasnęłaś. Ciekawa opowieść :)
  14. W maju na zawody przy wystawie? Raczej nie. Za dużo tego wszystkiego, musiałabym w totka wygrać.
  15. [quote name='jambi']pfff... sie uprasza o dokładne czytanie :obrazic: .... zacytować? :grins:[/QUOTE] Dawaj ;) ;)
  16. Ależ wystrzyżona :D [url]http://global.images10.fotosik.pl/1091/72bd382ca944ec04.jpg[/url]
  17. Jak fotograf ma być na zdjęciu? He? ;)
  18. Nie znalazłam. Pewnie siostra mi znów zabrała.
  19. Ale mam znajomości, nie dość, że Liz udało się wprowadzić, to jeszcze maląwaszkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. To tło zadaje szyku :lol: Jednak ile kundli ma szansę być na głównym ringu na wystawie międzynarodowej? Dodam, ze na wystawę nie wpuszczają psów nie zgłoszonych. Liz biega w M, ma 39cm. Tu są tyczki ciut niżej ustawione, czasem na twardym biega niżej, a szczególnie tak jak tu jak jest jedyna M i nie chcemy tracić czasu na zmianę wysokości.
×
×
  • Create New...