Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ja tam nie wiem ;) Sama wychowałam się na wsi i widziałam jak się zabija zwierzaki i na mnie to wrażenia nie robi. Ale może dlatego mięsa nie jadam ;) Choć na pewno jestem znieczulona. Dla mnie zabicie krowy jest o wiele bardziej okrutne niż utopienie kociaka czy szczeniaka, więc pewnie jakoś tam przeżycia na nas się odbijają. Ale rto może dlatego, że ja mam realny obraz obu...
  2. [quote name='majqa']Wiesz, to naprawdę niezwykłe... Niesamowite, że Misiek zamiast go gnębić tak sobie Dolarka pozytywnie upodobał.[/QUOTE] Im pewniejszy siebie pies, tym ma mniejsze zapędy na gnębienie słabszych? A może to kwestia przewodnika, Miś czuje władze i już nie musi rządów swych wprowadzać ;)
  3. No trza było gadać, bo ja mam kieckę na sprzedanie. Jakiś bazarek czy cuś ;) Aaaaale jutro kupujesz i jutro impreza? Szacun :lol:
  4. Też ni się rzuciło w oko, że bardzo schudłaś. Zdrówka raz jeszcze :)
  5. Ej, a ja widziałam kiedyś u nas "sarnę" z łopatami, ale przeca u nas nie ma jeleni... Chyba, ze z wrażenia, jak szybko łapałam psy mi się przewidziało, bo byłam z trzema z czego cztery krnąbrne ;) Ale dałabvym rękę, że rogi były duże.
  6. Wiecie, jak ktoś przeżył wojnę, to pewnie jest poniekąd znieczulony... i czym jest takie postępowanie wobec zwierząt, jak widzieli okropne okrucieństwo wobec ludzi na porządku dziennym...
  7. Ja jak zwykle bez ogródek: żeby ją szlag trafił :boom:Oddawanie psa do schroniska czy wywalanie go na ulicę, to straszne draństwo, ale danie zwierzakowi nadziei i .... zgotowanie mu drugi raz tego samego, to już nawet słów nie ma jak kogoś takiego nazwać. Jeszcze jak kogoś "życie" zmusi - no bywa bardzo różnie... ale ot tak? Po kiego czorta było go brać :(
  8. Oj, teraz to juz tych fot za duzo dla mojego neta i widzę co piątą :/
  9. Może zaraz zechcą ;)
  10. Protestuję, dawaj więcej!
  11. [quote name='LILUtosi']super. A zerduszko nie mogłabyś pojechać z Kajk@? Na pierwszej wizycie to zawsze raźniej razem. [/QUOTE] To jest trochę daleko, ja mam problem z kolanem i dziś mnie tak boli, że nie dałabym rady prowadzić, więc nie wiem.... a w poniedziałek odstawiam auto do mechanika.
  12. Co to za obroża... kolejna? ;)
  13. Nie pytałam, ale pewnie pamięta. On taki dobry psiak, nie zapomniałby ;) Zawsze uśmiechnięty i zadowolony :)
  14. [quote name='Mysia_']Lilu, własnie na mnie ta Pani też zrobiła dobre wrażenie, ale miała sporo pytań, wiec wolałam, żeby pogadała też z Tobą :) Zerduszko, a mogłabyś kogoś poprosić, bardziej się jednak orientujesz chyba w tamtejszych dogomaniakach? ;)[/QUOTE] Wiecie.... do tej pory to ja miałam sporo zapytań o wizyty w J.Z., bo nikt nie chciał. Także nie jestem zorientowana czy coś się ruszyło. Ale jakby co czuwam...... chociaż czasu i kasy brak na tak odległe wizyty.
  15. Brzuch, to mu nie maleje... ale czarny jak smoła znaczy dobrze odżywiony ;) Ma się chłopak zacnie :)
  16. Widziałam kilka dni temu Anisia - wygląda jak szczeniaczek w nowej fryzurze :)
  17. Kochana - co z tym czarnuszkiem z Żor? Watek zginął i zapomniałam :oops:
  18. Duzo cioteczek jest z J.Z [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/171985-Schronisko-dla-ps%C3%B3w-w-Jastrzebiu-Zdroju/page148[/url] Pisałyscie już? Zaciskam... to oby Grina zamieszkała po sąsiedzku.
  19. A fotasy z pływania gdzie?
  20. Nie miałam czasu nadrabiać... lepiej już ze zdrowiem?
×
×
  • Create New...