-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
[quote name='zozolina']Zerduszko,zrozum dziewczyne,myslała ze da rade ale z nim nie daje,jest zła na siebie,musimy jej pomóc a nie rypac po klawiaturze,pojade do niej w niedziele,zobacze jak lakus i napisze co i jak,specjalistka nie jestem i nie zamierzam sie wymadrzac,wole proste słowa,konkretna wypowiedz i tyle,a moze i ty bys wpadła zobaczyła doradziła cos oko w oko?nie masz daleko z tego co widze...[/QUOTE] Przecież ja nie rypię, tylko doradzam najlepiej jak potrafię. Jesli będę miała czym i będą chęci opiekunów, mogłabym podjechać. A Ty byłas?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Spadajcie prześmiewcy, ja nerwicy dostanę od siedzenia w domu ciągiem. Mam owsiki, na tymczasie :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']nie daje wiary w to co piszesz koleżanko Zerduszko:p[/QUOTE] Serio, serio [url]http://www.pksrybnik.pl/rozklady/komunikacja_od_01-03-2012.pdf[/url] I jakbyś tak chciała do Katowic, to dpą po nieheblowanej desce możesz przejechać :P -
Hahahaha :lol: Przecież do Prezeski nie zawiozę, on ma zawsze full :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No i widać, że psem się nie zajmujesz dalej, nie dość, ze nie uważasz na neigo i gubi szelki, to jeszcze nie poświęcasz mu czasu i uwagi i niszczy :P -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale PKSu ni ma :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ni ma niestety, uroki mieszkania w dziurze. -
[quote name='WATACHA']Tak, w sensie, że błotko też lubi ;) i inne takie tam ;)[/QUOTE] Nie w sensie, że w jednym mieszkaniu :D
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zedytowałam WATACHA :D No z samochodami tak bywa, tylko że jak się nie ma z czego wrzucać, to jest dpa. Brak auta = koniec naszej kariery agilitowej :D -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Albo lubią adrenalinkę :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nawet dogo głupie nie pozwoli poprzeklinać, wrrrrr. Ciągle to samo u nas, znaczy w pracy kanał, auto umiera, tymczasów nie mogę - będę siedzieć i grac w bierki :/ -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No miarka się przebrała, odbieram psa interwencyjnie, z policją jak będzie trzeba! Toz o jawne zaniedbanie. -
Myślisz, ze Mentor dogadałby się z Tazzem? :lol:
-
[quote name='Teqla']Faktycznie przez neta się nie dogadamy :/ ...będzie u mnie Iza w niedzielę, to napisze może posta innym językiem.[/QUOTE] Czy Iza jest specjalistką? Dlaczego psa nie może obejrzeć ktoś kto się na psach naprawdę zna? Poza tym nie rozumiem Twojego uniesienia. Zamiast sprawę rozwiązać, to się niepotrzebnie denerwujesz. Można mieć 100 psów bezproblemowych i 1 który nas przerośnie. Nie ma się czego wstydzić i o co denerwować. Avilla, Tekla nie jest DT Lakiego, tylko DS.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A u mnie 43 :D Wcale nie fajowsko, bo się wszystko *******i i w sumie, to bym najchętniej olała :( -
Zakochana jestem w nim niezmiennie :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trzymać w weekend kciuki. Jak mi się uda dotrzeć walczymy w Krakowie :) -
Ja w Żorach bywam nieczęsto, ale i tak jako niemieszkanka bym się nie liczyła na petycji zapewne.
-
Nikt tu nie pozjeżdża. Jak ugryzł raz, to absolutnie nie dopuszczałabym do kontaktu z obcymi, nie pozwalała mówić do niego, a już absolutnie głaskać. Zresztą zanim ugryzł pierwszy raz, na pewno ostrzegał, dawał znaki, ze czuje się niekomfortowo/ boi ludzi. Padł tu już kilkakrotnie pomysł, żeby psa obejrzał kto doświadczony i zalecił jak z nim pracować. Do opieki nad każdym psem potrzebne jest minimum wiedzy o tych zwierzętach, do wprowadzenia do domu z psem kolejnego dorosłego psa po przejściach trochę więcej, a jeśli nam tej wiedzy brakuje, to najlepiej poradzić się specjalisty :)
-
[quote name='__Lara']Słuchajcie, a jakby złozyć się na jakąś wizytę u behawiorysty? Z czegoś ta agresja wynika.......[/QUOTE] To jest rozsądny pomysł :) Teqla :( co to w ogóle za pomysły z 5 minutowymi spacerami i działką :( Przecież odizolowanie tego psa od ludzi tylko zwielokrotni problem i serio go ktoś uśpi ostatecznie. Z tym psem należy pracować, już teraz. Moim zdaniem błąd był popełniony przy wprowadzeniu go do domu, dodatkowo przy zapoznaniu psów i teraz sytuacja się nakręca. Dajcie mu już spokój z kolejnymi wizytami obcych. Od gości izolować. Jak on pogryzł - są rany? Czy tylko złapał? Pierwsze kilka tygodni powinien mieć czas na aklimatyzację, a nie od razu rewolucje i zmiana miejsca na kolejny dT. Przecież to nie pierwszyzna, że pies po zmianie miejsca zachowuje się jak szalony - ale trzeba mu dać czas, wybiegać i wprowadzić dyscyplinę. Sama ostatniego psa wydałam tak cudnie, ze zaraz go chcieli zwracać, bo nikt nie umiał z nim pracować, nie chciał mu dać szansy :( Na znalezienie DT w takim stanie nie ma co liczyć, każdy ma psy i inne zwierzaki. Trzeba z nim pracować. Przeraża mnie co tu się wypisuje :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No takie oczy, fartowne zdjęcie... Może trzeba psom jakie krople albo cebulkę zapodawać? Ech :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale jakie zdjęcie, wyraźne :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszłam na fb i mam pińćset udostępnionych psów, nie umiem znaleźć ani jednego, ani drugiego :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A jada koty? Jakby co mam jednego zbędnego :P -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaka maliznę? Jak się nie siedzi na fb, to się teraz nic nie wie :/- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)