Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']to jest Dr Jeckyll i Mh Hyde :evil_lol: poza domem anioł! w domu... Mr Hyde :D[/QUOTE]Biorę ! ! ! !
  2. Super wygląda [url]http://imageshack.us/photo/my-images/827/89206873.jpg/[/url] Jak prawdziwy sznuacer :)
  3. [quote name='ludwa']O losie. Czy Wy nie macie innych problemów? Też nie lubię gifów, albo inaczej, zlecistwa zupełnie nie chce mi się ich wstawiać ani używać kolorowych czcionek. Inni lubią. I czemu to ma komuś przeszkadzać. Jak ktoś chce widzieć samą treść, to widzi treść a nie ozdobniki. Tyle wywodów na ten temat????[/QUOTE] Ja nie zauważyłam tej treści. Weszłam na bazarek z ciekawości i w połowie się kapnęłam, że to są już posty z rzeczami na sprzedaż ;) I guzik z tych postów wywnioskowałam. To jest oczywiście wybór sprzedających jak wygląda bazar. Ale to rzutuje na sprzedaż - bezwzględnie. Ja bym chciała wiedzieć co mogę zmienić w moich bazarkach żeby więcej było na psy, a nie się obrażać.
  4. One duże, a Ty stoisz w miejscu :P A fotografki pierwsza klasa, a Iga taka pogodna :D Ech, ją tez można odebrać w ramach kontroli TOZ? Ps. I serio się popsuł, krwa, krwa :mad: a nie pitu pitu. Ps.2. I jakie ciocia ma najs włosy :D
  5. [quote name='asiuniab']Masajek potrzebuje dużo ruchu, nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że mógłby uprawiać freesbie (jakkolwiek się to pisze:))[/QUOTE] Gania za zabawkami i przynosi? Ech, jakbym mogła mieć teraz psa :(
  6. [quote name='malawaszka']e tam pitolisz - zawsze tak mówisz a potem D i tak jest zadowolony :-D[/COLOR][/QUOTE] [COLOR=#000000] Popsuł mi się wziął był ;) [/COLOR] [quote name='malawaszka']wypitoliłam, ale to już odrosło :evil_lol: i nie czeszę a na dodatek łaziła po brzegu rzeczki i pomoczyła :D [/QUOTE] Jak nie Luna, ech... kolejny powód, żeby odebrać Ci psy :( Te prezenterki takie duże :(
  7. [quote name='malawaszka']to w czym problem? :D kotów nie brak - sezon w pełni i wszędzie widzę błagania o DT dla kociaków, w Rybcu na pewno też są[/QUOTE] W kim, nie w czym :/ Wczoraj byłam focić mała kotusię, idę chyba w nd znów na dobre foty.... prawie ukradłam. Buuuu :( Te Twoje psy są źle karmione, skoro tak wszystkie żrą goowna :D Cos jej zrobiła z łapami? :/ No i widzę, że cywilizacja dotarła - droga "prawie" gotowa ;)
  8. [quote name='WATACHA']Ale zgromadzenie sznupkowe :0 [URL]http://img850.imageshack.us/img850/7821/dsc0087dt.jpg[/URL][/QUOTE] No super :) Mi się chce czegoś małego, a jedyne na co mogę sobie teraz pozwolić, to kot, więc chce mi się kota :lol:
  9. O Joga moja ulubiona :) A resztę kotów też chcę, bo aktualnie choruje na kociaka :)
  10. Tu można ja stworzyć [url]http://www.petycje.pl/petycjeNowaWybor.php[/url] Ale nigdy nie robiłam, więc nie wiem.
  11. Mięśnie ważą więcej niż sadło, więc to całkiem możliwe. A;bo waga szwankuje ;)
  12. Melduję się, jak będę umiała pomóc pomogę.
  13. [quote name='nefesza'] Pewnie, ze mozna BEZ kupowania na bazarkach. Ale po co w takim razie sa bazarki?[/QUOTE] Pytasz serio? :lol:
  14. [quote name='malawaszka']no Mrówka Mrówka :placz:[/QUOTE] A jak ona to zniosła? I takie retoryczne - k*rwa, po co?
  15. Nie można ignorować wiadomości, które zapychają skrzynkę. Mnie pw z zaproszeniami na bazarki doprowadzają do białej gorączki. Jest wątek reklamowy, na który zaglądam systematycznie. Jest wątek "życzeniowy", gdzie umieszczam posty z listą fantów jakich aktualnie potrzebuję. Do tego systematycznie przeglądam nowe bazarki. Więc po co? Po co tracić czas i wysyłać zaproszenia, kiedy można by robić ogłoszenia psom w tym czasie, choćby na bazar? Omijam takie bazarki szerokim łukiem.
×
×
  • Create New...