-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to jest Dr Jeckyll i Mh Hyde :evil_lol: poza domem anioł! w domu... Mr Hyde :D[/QUOTE]Biorę ! ! ! !- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
zerduszko replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekam na wieści tez :( -
Super wygląda [url]http://imageshack.us/photo/my-images/827/89206873.jpg/[/url] Jak prawdziwy sznuacer :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Słodka jest bardzo, ale i rozrabiaka chyba - biore ja na wakacje :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Temperament Igi mi się lepiej widzi :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='ludwa']O losie. Czy Wy nie macie innych problemów? Też nie lubię gifów, albo inaczej, zlecistwa zupełnie nie chce mi się ich wstawiać ani używać kolorowych czcionek. Inni lubią. I czemu to ma komuś przeszkadzać. Jak ktoś chce widzieć samą treść, to widzi treść a nie ozdobniki. Tyle wywodów na ten temat????[/QUOTE] Ja nie zauważyłam tej treści. Weszłam na bazarek z ciekawości i w połowie się kapnęłam, że to są już posty z rzeczami na sprzedaż ;) I guzik z tych postów wywnioskowałam. To jest oczywiście wybór sprzedających jak wygląda bazar. Ale to rzutuje na sprzedaż - bezwzględnie. Ja bym chciała wiedzieć co mogę zmienić w moich bazarkach żeby więcej było na psy, a nie się obrażać. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
One duże, a Ty stoisz w miejscu :P A fotografki pierwsza klasa, a Iga taka pogodna :D Ech, ją tez można odebrać w ramach kontroli TOZ? Ps. I serio się popsuł, krwa, krwa :mad: a nie pitu pitu. Ps.2. I jakie ciocia ma najs włosy :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asiuniab']Masajek potrzebuje dużo ruchu, nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że mógłby uprawiać freesbie (jakkolwiek się to pisze:))[/QUOTE] Gania za zabawkami i przynosi? Ech, jakbym mogła mieć teraz psa :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']e tam pitolisz - zawsze tak mówisz a potem D i tak jest zadowolony :-D[/COLOR][/QUOTE] [COLOR=#000000] Popsuł mi się wziął był ;) [/COLOR] [quote name='malawaszka']wypitoliłam, ale to już odrosło :evil_lol: i nie czeszę a na dodatek łaziła po brzegu rzeczki i pomoczyła :D [/QUOTE] Jak nie Luna, ech... kolejny powód, żeby odebrać Ci psy :( Te prezenterki takie duże :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to w czym problem? :D kotów nie brak - sezon w pełni i wszędzie widzę błagania o DT dla kociaków, w Rybcu na pewno też są[/QUOTE] W kim, nie w czym :/ Wczoraj byłam focić mała kotusię, idę chyba w nd znów na dobre foty.... prawie ukradłam. Buuuu :( Te Twoje psy są źle karmione, skoro tak wszystkie żrą goowna :D Cos jej zrobiła z łapami? :/ No i widzę, że cywilizacja dotarła - droga "prawie" gotowa ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ale zgromadzenie sznupkowe :0 [URL]http://img850.imageshack.us/img850/7821/dsc0087dt.jpg[/URL][/QUOTE] No super :) Mi się chce czegoś małego, a jedyne na co mogę sobie teraz pozwolić, to kot, więc chce mi się kota :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O Joga moja ulubiona :) A resztę kotów też chcę, bo aktualnie choruje na kociaka :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To narób new fot chociaż ;) -
Tu można ja stworzyć [url]http://www.petycje.pl/petycjeNowaWybor.php[/url] Ale nigdy nie robiłam, więc nie wiem.
-
Mięśnie ważą więcej niż sadło, więc to całkiem możliwe. A;bo waga szwankuje ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Spóźnione 100 lat :) -
Melduję się, jak będę umiała pomóc pomogę.
-
Cudowności :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Buahahaha, boski jest :D -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O ty pipo :lol: Jak ona to zrobiła?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='nefesza'] Pewnie, ze mozna BEZ kupowania na bazarkach. Ale po co w takim razie sa bazarki?[/QUOTE] Pytasz serio? :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no Mrówka Mrówka :placz:[/QUOTE] A jak ona to zniosła? I takie retoryczne - k*rwa, po co?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja myslałam, że to inny pies jakiś :lol: Serio Mrówka?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nie można ignorować wiadomości, które zapychają skrzynkę. Mnie pw z zaproszeniami na bazarki doprowadzają do białej gorączki. Jest wątek reklamowy, na który zaglądam systematycznie. Jest wątek "życzeniowy", gdzie umieszczam posty z listą fantów jakich aktualnie potrzebuję. Do tego systematycznie przeglądam nowe bazarki. Więc po co? Po co tracić czas i wysyłać zaproszenia, kiedy można by robić ogłoszenia psom w tym czasie, choćby na bazar? Omijam takie bazarki szerokim łukiem.