Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. A co to za problem? :D Najważniejsze, że jest szczęśliwy i daje szczęście ludziom :)
  2. Nochal ejszcze bardziej nochalowaty się wydaje :D Cudny cukierek z niego :* Wsiadam w pociąg będę czaić się w krzaczorach celem kradzieży ;)
  3. [quote name='malawaszka']Birmę wezmę do domu a on przeprowadzi się do kojca[/QUOTE] I to jest odpowiednie podejście ;) Tylko żeby Dziordzio nie wylazł między prętami :lol:
  4. Przywiąż go do jakiej budy. Albo lepiej bez budy ;)
  5. [quote name='malawaszka']za to wredny jest nadal... dziś wyjątkowo uparł się żeby wyeliminować Birmę ze stadka :angryy::mad:[/QUOTE] Na każdego wrednego jest bat :lol:
  6. Przykro bardzo :) Kciukam mocno.
  7. Znaczy, ze jak mają zabieg, to siedzisz w kąciku na sali operacyjnej? :lol:
  8. O masakra :( Ja to się strasznie boję tych przepustów, nie pozwalam podchodzić w te okolice i sama się nie zbliżam ;)
  9. Teoś, też miałam tymczasa o tym imieniu :D [url]http://farm6.staticflickr.com/5453/7410974568_3d580cdf4a_z.jpg[/url] Cukierek do zacałowania :* A ten kawaler [url]http://farm8.staticflickr.com/7274/7410970878_4230a160f3_z.jpg[/url] to zjawiskowej urody jest :) To też z O.?
  10. U mojej mamy "za blokiem" w lesie. Pod nosem przez 20 lat, pierwszy raz tam zeszłam i mnie zachwyciło.
  11. I na patelni ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/063.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/064.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/067.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/068.jpg[/IMG]
  12. Bardzo mi się tu podoba [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/039.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/040.jpg[/IMG] Tylko suki ni chciały współpracować i zaraz myk na brzeg ;) a Sadie to tylko z brzegu [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/048.jpg[/IMG] Za ciemno, za jasno :lol: czyli jak wychodzi brak umiejętności :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/029.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/036.jpg[/IMG]
  13. Bidulka, nie spotkałam się z takim czymś nigdy.
  14. A siostra wie, że moge brać? :lol: Czy mam ja ukraść? ;) Kojaca nie mam, ale mogę trzymać na IX na balkonie w mrozy i upały :diabloti:
  15. [quote name='agaga21']do adopcji?:cool3:[/QUOTE] No właśnie nie wiem, bo ja chciałam już Igę adoptować i nic. Ale może ja warunków nie spełniam :(
  16. No to szacun ;) Chyba czarna brodata ma w tym udział i go przegania często. Mi się kota upasła, a taka drobna i szczupła była. Ona rocznikowo jak Twój, tylko w miesiącach starsza. Zdradź nam sekret :D
  17. [quote name='agaga21'][URL]http://img692.imageshack.us/img692/6562/dsc0108uj.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: kiedyś myślałam, że 2 dziewuszki to twoje córy, potem gdzieś wyczytałam, że nie masz dzieci...któż to w takim razie? :) jeśli oczywiście można spytać. fajne dziewczynki, od najmłodszych lat widać "przyuczane" od wyprowadzania piesków:diabloti:[/QUOTE] Tymczasy :lol:
  18. Ciągle nurtuje mnie jak Ty u kota utrzymujesz taka figurę ;) On ma prawie dwa lata, jest kastratem inie wychodzący?
  19. Nigdzie nie napisałam, że rzutuje negatywnie :) I nie ma się co dąsać. Tak jak sprzedający wystawia bazarki jak mu się podoba, tak i kupujący wybierają co, gdzie i u kogo :)
×
×
  • Create New...