Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Już ich nie ma obcięłam je w trakcie kastracji :-)
  2. Dzisiaj miałam obiecujący telefon w sprawie Tamiry. Pan ma przyjechać ją obejrzeć dzisiaj po południu. Oby to było TO.
  3. To tak na koniec, jeszcze u mnie [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3698/1e65174c0e0bffe4.jpg[/IMG][/URL] Panów dwóch [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3698/b39c23f1ac1d1de4.jpg[/IMG][/URL] I gdzie ten domek??? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3698/2e7535be3010da18.jpg[/IMG][/URL] I ulubiony fotel [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3698/0a1cd256cedd8c2b.jpg[/IMG][/URL]
  4. AAAAA :-) Jutro prawdopodobnie będzie u mnie Malawaszka więc może porobi jakieś ładne zdjęcia.
  5. Wieści są niezbyt przyjemne. Dzisiaj Bono miał starcie z Szakrą. Wyglądało to tak, że Szakra była w kojcu i miała gryzak a Bono chciał go jej zabrać przez kraty. Oczywiście Szakra nie dała sobie odebrać i uchapała Bono w sam czubek nosa. Polało sie trochę krwi ale na szczęście Bono nic wielkiego się nie stało, na szczęście.
  6. Kolejny chętny domek z Bydgoszczy, na dodatek gdyby się udało wszystko pozałatwiac do świąt to państwo by osobiście po Daszę przyjechali bo będą u rodziny w Łodzi. Pani ze ścinawy się nie odzywa i nikogo nie mogę znaleźć do wizyty
  7. Czy jest tutaj ktos z Bydgoszczy chętny na wizytę przedadopcyjną dla NIESZNAUCERA?
  8. Tak oczywiście wirusówki później. Chyba wiem o jakiego weta chodzi i wolę do niego nie jeździć.
  9. aZJA CZUJE SIĘ JUŻ PRAWIE DOBRZE, CZASAMI TYLKO PROBUJE PRZYATAKOWAĆ JAKIEGOŚ PSA ALE TYLKO W POBLIŻU DOMU GDY JESTESMY JUZ NA SPACERZE TO BIEGA ZUPELNIE SWOBODNIE. NA SPACERY WYCHODZI JUZ SAMODZIELNIE NIE MUSZE JEJ PROWADZIĆ NA SMYCZY. JEST RADOSNA I ZNOWU POSŁUSZNA. MYŚLĘ, ŻE MOŻNA JEJ JUŻ SZUKAĆ DOMU. mUSZĘ TYLKO JESZCZE Z NIĄ PODJECHAĆ DO ZDJĘCIA SZWÓW. CZIPOWAĆ JĄ WTEDY? KOSZT 50 ZŁ. nO I ZASZCZEPIĆ CHOCIAŻ NA WŚCIEKLIZNĘ BY SIĘ PRZYDAŁO.
  10. U Szafrana wszystko dobrze, muszę mu zrobić jakąś sesję fotograficzną bo coś go ostatnio zaniedbałam, ale powiem szczerze ta zima mnie już dobija i chciała bym już wiosnę i ciepełko i w ogóle...
  11. [quote name='natie']:angryy: wchodzę na maila bo mam zapytanie z adin.pl o Gabrysia.. wchodzę a tu ******* jakaś baba chce fortepian sprzedać :[ :mad:[/QUOTE] Kupiłaś? U Gabrysia wszystko dobrze, ataki bardzo rzadkie ale niestety są wtedy silniejsze. Gabryś cały czas jest przytomny tylko taki sparaliżówany. Nie wiem czemu on jest jeszcze u mnie, to kochany psiak juz dawno powinien być w swoim domu.
  12. Ja tam się nie umiem poruszać, zresztą Dasza nie ma tam swojego wydarzenia. Zresztą nawet jeśli by się znalazła chętna osoba do wizyty to czy będzie umiała przeprowadzić rzetelną wizytę przedadopcyjną. Ale można spróbować tylko jak?
  13. Zero, kompletnie nic. Jestem załamana.
  14. Napisałam do wszystkich, którzy byli na dogo w tym roku, na razie nie odpisał nikt:placz:
  15. [quote name='rita60']To są osoby z Lubina. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1362998314-95116dc7cab2f15492c376a8f6d74983540d8c9f&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=LUBIN&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/URL][/QUOTE] Z tych osób tylko 4 czy 5 odwiedzali dogo w ostatnim czasie, do nich napisałam. Zobaczymy kto odpisze.
  16. Do niej już pisałam, ale ona może dopiero za tydzień.
  17. A nie znasz kogoś z Wrocławia lub jeszcze lepiej Lubina do wizyty?
  18. Kazanek był pięknym psem i szkoda, że tak krótko mógł cieszyć się nowym życiem,:-(
  19. Cudnie, po prostu cudnie. Azja na szczęście broni tylko miejsca nic tam nie znosi.
  20. Miałam fajny telefon o Daszę. Pani wiek ok 60 lat, w styczniu pożegnała swoją 14 letnią foksterierkę, która umarła na białaczkę. Mieszka w domu z ogródkiem w Ścinawie z mężem i starszą mamą, którą się opiekuje.Pani na emeryturze ale patrząc jak wygląda na NK to pani w sile wieku. Czyli szukamy kogoś do wizyty w Ścinawie, to jest niedaleko Wrocławia.
  21. Dzisiaj Azja w ogóle odmówiła samodzielnego wyjścia na spacer. Musiałam ją wziąść na smycz i przy pomocy przysmaków i trochę łagodna perswazją wyprowadzić. Gdy już wyszła zachowywała się normalnie tzn była radosna i w ogóle, niestety bardzo szybko chciala wracać do domu.
  22. Bardzo wam współczuję. NIe wiem co napisać...
  23. Z Azją fizycznie wszystko dobrze. Niestety charakter jej się zmienił. Atakuje inne psy, nie chce wychodzić na spacery, nawet na mnie nawarczała. Dzwoniłam do weta twierdzi, że to sprawa hormonów. Ciąża była dość wysoka i ona jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że szczeniaczków nie będzie i szykuje sie do porodu. Przykre to jest bardzo.
×
×
  • Create New...