ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Lek, który kupiłam Bono to kerabol, koszt 25,30, ale oczywiście o paragonie zapomniałam:oops: A tutaj Bono juz po wszystkim jeszcze nie do końca przytomny :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d6e7504f5ed6be5e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d6e7504f5ed6be5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/3fe4cf2fe0cd7d6a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/3fe4cf2fe0cd7d6a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/30a09806ccd1dea2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/30a09806ccd1dea2.jpg[/IMG][/URL] Teraz Bono już wrócił całkowicie do sił, mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Uszkodzona prawa, tylna łapa, tam jest coś nie tak ze stawem, ale to by było trzeba prześwietlić. Nie przeszkadza mu to w żaden sposób więc wet powiedział, że na razie można to zostawić w spokoju. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d01df036800331a2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d01df036800331a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/95b86bfcf6e0411a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/95b86bfcf6e0411a.jpg[/IMG][/URL] Śrut [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d9c00e969aeeb19a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d9c00e969aeeb19a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d2b876e5780ccc67.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d2b876e5780ccc67.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/6e54cf88d00ea66e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/6e54cf88d00ea66e.jpg[/IMG][/URL] Rachunek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c3bdfeccdd370f3b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c3bdfeccdd370f3b.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Tak jak pisała Mysza2 Bono to pies niespodzianka. Na pewno nie miał łatwego życia. Jestem pewna, że był bity. On jest dominujący wobec innych psów ale wobec człowieka jest bardzo uległy,na każdy gwałtowny gest reaguje skuleniem. Zaraz wkleję zdjęcia z dzisiejszego dnia, niektóre można wykorzystać chyba w ogłoszeniach. Przed zabiegiem [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/4cb3eb9a8f7e1e18.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/4cb3eb9a8f7e1e18.jpg[/IMG][/URL] W czasie narkozy, ale zdjęcia są ładne więc można je wykorzystać. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/18d3fd2427d71246.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/18d3fd2427d71246.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/057c5de41bd8d662.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/057c5de41bd8d662.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c8179fc6098efa85.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c8179fc6098efa85.jpg[/IMG][/URL] -
Z olbrzymią, olbrzymią, olbrzymią przyjemnością zmieniam tytuł wątku. :-) >-)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mija rok, odkąd Zdziś jest u mnie, z jednej strony się cieszę, bo nie wyobrażam go sobie w schronisku, z drugiej strony się martwię ponieważ to już cały rok szuka domu i nikt go nie chce, a przecież w jego wieku każdy miesiąc się liczy. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Kastracja Bono umówiona na czwartek koszt 150 zł -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='saraisa']dziewczyny pozwólcie, że uzupełnię rozliczenia po moim powrocie, bo wyjeżdżam teraz na około tydzień.. za Dt Ulce przesłałam :)[/QUOTE] Pieniądze do mnie dotarły, bardzo dziękuję. Karmy nie ma, to tak informacyjnie. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
A wyobrażasz sobie jaki ubaw mają moi sąsiedzi? :diabloti: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są kiepskiej jakości, ponieważ pogoda byle jaka i Bongo jest baardzo ruchliwy. Czy mogę na niego wołać Bono? Mam juz u siebie psa o imieniu Bajo i głupio mi jak chodzę i pokrzykuję Bajo, Bongo BajoBongo :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/c86af854ccb11f52.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/c86af854ccb11f52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/0c975691cc6ce29c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/0c975691cc6ce29c.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
i JESZCZE [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/7b4a8fae31f9b846.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/7b4a8fae31f9b846.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/f3bec3b7de6d684a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/f3bec3b7de6d684a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/fa678454cc58e716.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/fa678454cc58e716.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/ad3f736645674049.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/ad3f736645674049.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/d5f49fa8c1da0894.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/d5f49fa8c1da0894.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
nA RAZIE TYLKO ZDJĘCIA. zDJĘŁAM MU TE JEGO "SZELECZKI" ONE WAŻyły CHYBA ZE 2 KG. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/33497fb753845e3a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/33497fb753845e3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/e8d8a9f0e92b03e2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/e8d8a9f0e92b03e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61133de62c383d1c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61133de62c383d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/b35269e971455ec4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/b35269e971455ec4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61c7bc4375be9458.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61c7bc4375be9458.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Oj popisy wokalne "umilały" mi całą podróż :evil_lol: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Ja tak tylko na szybko. Jakos mi nie pasuje imie Bongo, ja na niego wołam Bono i wbrew temu co mówił pan reaguje bardzo ładnie. W ogóle nie ma kondycji Szakra go wymęczyła strasznie. Pobiegał i teraz śpi. Z innymi psami sie dogaduje, niestety próbuje na nie skakać i to rodzi konflikty, na szczęście kastracja umówiona na czwartek. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To co, ona teraz ma zamiar czarna być? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A JA ZAPOMNIAŁAM, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK :shake: -
AAAAA ja zapomniałam, że dzisiaj tłusty czwartek:placz:
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Witajcie, to do mnie ma trafić Bongo, ale myślę, że jeśli ktoś zaproponował bezpłatny tymczas to jest to propozycja warta rozpatrzenia. I nie zapomnijcie o kastracji, która jest niezbędna. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy Azja sprawdziłaby się w takim miejscu. Ona każdy spacer rozpoczyna od obiegnięcia działki ze szczególnym uwzględnieniem furtek. Niby przybiega jak ją wołam ale nie wiem co by było na otwartej przestrzeni. Pewnie gdybym ja zostawiła samą sobie na dworze to coś by wykombinowała. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
A pieniądze za tą karmę, która miała dotrzeć do mnie chociaż zwrócili? -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
U Zdzisia bez zmian, wiosna się pomału u nas robi i mam cichutką nadzieję, że tak już zostanie. Karma dla Zdzisia nadal nie dotarła, na szczęście dotarła karma, którą sama zamówiłam więc nie jest źle. Jak jutro będzie słoneczko to postaram sie zrobić jakieś nowe fotki Zdzisława. -
Pieniądze dotarły, bardzo dziękuję. Niestety to nie rozwiązuje całej sytuacji. Teraz są tylko trzy opcje. Sunie jakimś cudem znajdują swoje domy stałe, chociaż jedna z nich znajduje dom stały albo BDT, jest też trzecia opcja stali deklarowicze, którzy opłacą pobyt dziewczyn u mnie, a pieniądze z bazarków pójdą na spłatę z długów. NIe wyobrażam sobie aby te dwa cudowne, mądre psy trafiły na ulicę. A tutaj dziewczyny, które nie zdają sobie sprawy z tego jak gęste, ciemne chmury gromadzą się nad ich głowami. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/931b0e021bd8ac11.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/931b0e021bd8ac11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/1a77012c1def1779.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/1a77012c1def1779.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/e9cf9163ca1c9dd3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/e9cf9163ca1c9dd3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/04e9112ec3a6da59.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/04e9112ec3a6da59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/fed0d4b6c54377b9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/fed0d4b6c54377b9.jpg[/IMG][/URL]
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/98e650883f248665.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/46149361e40344bb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/2b278f9e43fa122d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/d7a2e818c736361c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/ac3719b0e63c3771.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/ac3719b0e63c3771.jpg[/IMG][/URL] Tutaj widać mniej więcej wysokość, jedno przęsło ma około 50 cm,a ona jest wyraźnie mniejsza.