Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Lek, który kupiłam Bono to kerabol, koszt 25,30, ale oczywiście o paragonie zapomniałam:oops: A tutaj Bono juz po wszystkim jeszcze nie do końca przytomny :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d6e7504f5ed6be5e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d6e7504f5ed6be5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/3fe4cf2fe0cd7d6a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/3fe4cf2fe0cd7d6a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/30a09806ccd1dea2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/30a09806ccd1dea2.jpg[/IMG][/URL] Teraz Bono już wrócił całkowicie do sił, mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej.
  2. Uszkodzona prawa, tylna łapa, tam jest coś nie tak ze stawem, ale to by było trzeba prześwietlić. Nie przeszkadza mu to w żaden sposób więc wet powiedział, że na razie można to zostawić w spokoju. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d01df036800331a2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d01df036800331a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/95b86bfcf6e0411a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/95b86bfcf6e0411a.jpg[/IMG][/URL] Śrut [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d9c00e969aeeb19a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d9c00e969aeeb19a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d2b876e5780ccc67.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d2b876e5780ccc67.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/6e54cf88d00ea66e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/6e54cf88d00ea66e.jpg[/IMG][/URL] Rachunek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c3bdfeccdd370f3b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c3bdfeccdd370f3b.jpg[/IMG][/URL]
  3. Tak jak pisała Mysza2 Bono to pies niespodzianka. Na pewno nie miał łatwego życia. Jestem pewna, że był bity. On jest dominujący wobec innych psów ale wobec człowieka jest bardzo uległy,na każdy gwałtowny gest reaguje skuleniem. Zaraz wkleję zdjęcia z dzisiejszego dnia, niektóre można wykorzystać chyba w ogłoszeniach. Przed zabiegiem [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/4cb3eb9a8f7e1e18.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/4cb3eb9a8f7e1e18.jpg[/IMG][/URL] W czasie narkozy, ale zdjęcia są ładne więc można je wykorzystać. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/18d3fd2427d71246.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/18d3fd2427d71246.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/057c5de41bd8d662.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/057c5de41bd8d662.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c8179fc6098efa85.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/c8179fc6098efa85.jpg[/IMG][/URL]
  4. Z olbrzymią, olbrzymią, olbrzymią przyjemnością zmieniam tytuł wątku. :-) >-)
  5. Dzisiaj mija rok, odkąd Zdziś jest u mnie, z jednej strony się cieszę, bo nie wyobrażam go sobie w schronisku, z drugiej strony się martwię ponieważ to już cały rok szuka domu i nikt go nie chce, a przecież w jego wieku każdy miesiąc się liczy.
  6. Kasa za pobyt Gabrysia dotarła, bardzo dziękuję. Trzymam kciuki za skuteczność ogłoszeń.
  7. Kastracja Bono umówiona na czwartek koszt 150 zł
  8. Gabryś ma się bardzo dobrze, tak mi się przynajmniej wydaje, śpi w łóżku, apetyt dopisuje, psie towarzystwo do zabawy jest, ludź do głaskania również :-) Oby jeszcze ten dom stały się znalazł to byłaby pełna sielanka.
  9. [quote name='saraisa']dziewczyny pozwólcie, że uzupełnię rozliczenia po moim powrocie, bo wyjeżdżam teraz na około tydzień.. za Dt Ulce przesłałam :)[/QUOTE] Pieniądze do mnie dotarły, bardzo dziękuję. Karmy nie ma, to tak informacyjnie.
  10. A wyobrażasz sobie jaki ubaw mają moi sąsiedzi? :diabloti:
  11. Zdjęcia są kiepskiej jakości, ponieważ pogoda byle jaka i Bongo jest baardzo ruchliwy. Czy mogę na niego wołać Bono? Mam juz u siebie psa o imieniu Bajo i głupio mi jak chodzę i pokrzykuję Bajo, Bongo BajoBongo :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/c86af854ccb11f52.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/c86af854ccb11f52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/0c975691cc6ce29c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/0c975691cc6ce29c.jpg[/IMG][/URL]
  12. i JESZCZE [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/7b4a8fae31f9b846.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/7b4a8fae31f9b846.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/f3bec3b7de6d684a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/f3bec3b7de6d684a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/fa678454cc58e716.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/fa678454cc58e716.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/ad3f736645674049.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/ad3f736645674049.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/d5f49fa8c1da0894.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/d5f49fa8c1da0894.jpg[/IMG][/URL]
  13. nA RAZIE TYLKO ZDJĘCIA. zDJĘŁAM MU TE JEGO "SZELECZKI" ONE WAŻyły CHYBA ZE 2 KG. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/33497fb753845e3a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/33497fb753845e3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/e8d8a9f0e92b03e2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/e8d8a9f0e92b03e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61133de62c383d1c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61133de62c383d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/b35269e971455ec4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/b35269e971455ec4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61c7bc4375be9458.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3417/61c7bc4375be9458.jpg[/IMG][/URL]
  14. Oj popisy wokalne "umilały" mi całą podróż :evil_lol:
  15. Ja tak tylko na szybko. Jakos mi nie pasuje imie Bongo, ja na niego wołam Bono i wbrew temu co mówił pan reaguje bardzo ładnie. W ogóle nie ma kondycji Szakra go wymęczyła strasznie. Pobiegał i teraz śpi. Z innymi psami sie dogaduje, niestety próbuje na nie skakać i to rodzi konflikty, na szczęście kastracja umówiona na czwartek.
  16. To co, ona teraz ma zamiar czarna być?
  17. A JA ZAPOMNIAŁAM, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK :shake:
  18. AAAAA ja zapomniałam, że dzisiaj tłusty czwartek:placz:
  19. Witajcie, to do mnie ma trafić Bongo, ale myślę, że jeśli ktoś zaproponował bezpłatny tymczas to jest to propozycja warta rozpatrzenia. I nie zapomnijcie o kastracji, która jest niezbędna.
  20. Nie wiem czy Azja sprawdziłaby się w takim miejscu. Ona każdy spacer rozpoczyna od obiegnięcia działki ze szczególnym uwzględnieniem furtek. Niby przybiega jak ją wołam ale nie wiem co by było na otwartej przestrzeni. Pewnie gdybym ja zostawiła samą sobie na dworze to coś by wykombinowała.
  21. A pieniądze za tą karmę, która miała dotrzeć do mnie chociaż zwrócili?
  22. U Zdzisia bez zmian, wiosna się pomału u nas robi i mam cichutką nadzieję, że tak już zostanie. Karma dla Zdzisia nadal nie dotarła, na szczęście dotarła karma, którą sama zamówiłam więc nie jest źle. Jak jutro będzie słoneczko to postaram sie zrobić jakieś nowe fotki Zdzisława.
  23. A ja tak z innej beczki, jeśli chodzi o sterylke Zosi to zastanowiłabym się nad nią. Niektóre guzy są hormono - zależne i z każdą cieczka się powiększają, sterylka zastopowałaby ten proces.
  24. Pieniądze dotarły, bardzo dziękuję. Niestety to nie rozwiązuje całej sytuacji. Teraz są tylko trzy opcje. Sunie jakimś cudem znajdują swoje domy stałe, chociaż jedna z nich znajduje dom stały albo BDT, jest też trzecia opcja stali deklarowicze, którzy opłacą pobyt dziewczyn u mnie, a pieniądze z bazarków pójdą na spłatę z długów. NIe wyobrażam sobie aby te dwa cudowne, mądre psy trafiły na ulicę. A tutaj dziewczyny, które nie zdają sobie sprawy z tego jak gęste, ciemne chmury gromadzą się nad ich głowami. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/931b0e021bd8ac11.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/931b0e021bd8ac11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/1a77012c1def1779.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/1a77012c1def1779.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/e9cf9163ca1c9dd3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/e9cf9163ca1c9dd3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/04e9112ec3a6da59.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/04e9112ec3a6da59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/fed0d4b6c54377b9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/fed0d4b6c54377b9.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/98e650883f248665.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/46149361e40344bb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/2b278f9e43fa122d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/d7a2e818c736361c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/ac3719b0e63c3771.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/ac3719b0e63c3771.jpg[/IMG][/URL] Tutaj widać mniej więcej wysokość, jedno przęsło ma około 50 cm,a ona jest wyraźnie mniejsza.
×
×
  • Create New...