Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Tak teraz wygląda ranka [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/687cbb1939ca8dce.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze uroczy DJ [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/7c4a902a51b61869.jpg[/IMG][/URL] Tak spędziliśmy święta [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/2585d327d1d5b3c7.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/d1ec12a84c7468fa.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/508c48b393a40f20.jpg[/IMG][/URL]
  2. A tutaj wczorajsze zdjęcia DJ [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/8dc5802cea1021ec.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/8d582e4c060941b2.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/a93ecb56c7108e97.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/3b4fa99343658937.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/51e10411df87a5f9.jpg[/IMG][/URL]
  3. DJ już po kąpieli, zniósł to bardzo dobrze. W wannie stal grzecznie nawet go specjalnie przytrzymywać nie musiałam. Teraz tylko poprawki fryzjerskie i będzie śliczny jak malowanie. Mi się on zdecydowanie bardziej podoba obcięty, niż taki zarośnięty jak był w schronisku.
  4. Zasypało nas totalnie, takiego śniegu nie było przez całą zimę. Szafranek trzyma się dzielnie i brnie przez zaspy na spacerek. Jest jakby bardziej wyciszony ale może tylko udaje, że jest grzeczniejszy :-) Boję się sprawdzić :-)
  5. Zachowywała się cudownie, zero agresji. Była naprawdę grzeczna. Tym bardziej, że wyciąganie szwów to jest dosyć długa czynność, bo Ajza miała bardzo dużą ranę i na pewno trochę ją bolało. Siedziała grzecznie na stole, ja ją trzymałam, ona wtuliła mi się w szyję i tak jakoś poszło. Pieniądze oczywiście mogą być później, nie ma problemu. Miłego wypoczynku i Wesołych Białych Świąt:diabloti:
  6. Byliśmy dzisiaj u weta, mamy powtórkę z rozrywki czyli zapalenie gruczołów. Gabryś znowu dostał zastrzyki z antybiotyku, wet powiedział, że to niedobrze, że to się tak szybko powtórzyło, oby mu tylko nie przeszło to w stan chroniczny.
  7. Byłyśmy dzisiaj z Ajzą u weta, została zaczipowana i zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym. Szwy wyciągnięte, wszystko się pięknie zagoiło. Koszty: - czip 50 zł ale to już mam zwrócone - szczepienie przeciwko chorobom wirusowym 50 zł. Jeszcze zostało do zaszczepienia wścieklizna ale to za jakieś dwa tygodnie.
  8. [quote name='ania0112']czy zajączek wielkanocny leży na stole?:crazyeye: Ale on śliczny, wygląda na takiego spokojnego kochanego przytulaka. boski[/QUOTE] To nie jest stół, na stoły i ławy im nie pozwalam włazić. To jest taki stolik obok komputera moje tymczasy lubią tam polegiwać bo mają mnie blisko i przez okno można powyglądać, aaa i co nie jest bez znaczenia kaloryfer w plecki grzeje.
  9. Niestety nic nowego, telefon milczy, nawet myśliwi przestali dzwonić. Ja jestem załamana bo to jest ponad limtowy pies, który miałam nadzieję szybko do domu trafi a tutaj nic.
  10. Tak o takie coś chodziło, adres taki jak w przelewach.
  11. [quote name='malawaszka']chodziło Ci o foresto??? :turn-l:[/QUOTE] Tak właśnie o to mi chodziło, dziewczyny może byście zamówiły na allegro i podały mój adres? Wizyta przełożona na jutro. a to zaspany Gabryś [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3786/f405a6047c93079a.jpg[/IMG][/URL]
  12. Gdzieś w tej tubie ukrywa się pies [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3786/2082aa9b47308c5c.jpg[/IMG][/URL] A tutaj DJ i jego cudowne oczy [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3786/c9e5e40df70f0a19.jpg[/IMG][/URL] I na koniec zajączek wielkanocny :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3786/a3616fe9a4535bdb.jpg[/IMG][/URL]
  13. Dzisiaj muszę iść z Gabrysiem do weta, znowu się odezwały gruczoły, ostatnio miał czyszczone a tutaj znowu się pojawił problem.
  14. DJ to bardzo spokojny i bezproblemowy psiaczek. Rana goi się dobrze, nie moge się doczekać kiedy będę mogła go wykąpać. Takiej rany po kastracji jak miał DJ nigdy nie widziałam, a widziałam niejedno. Na spacerach jest troche wystraszony to znaczy oszczekuje inne psy. Zna dom, wie co to kanapa i fotel, chętnie poleżałby na łóżku ale nie pozwalam bo jednak nadal trochę go czuć.
  15. Do mnie też nikt się nie odzywał a wizyta miała być w sobotę lub niedzielę.
  16. Były dwie chętne osoby ale bez doświadczenia, chciały iść z kimś kto ma doświadczenie w takich wizytach, nikogo takiego nie znalazłam.
  17. Niestety nie udało mi się znaleźć nikogo na wizytę, różne były powody odmowy, ale cóż bywa i tak. Teraz to i tak chyba nie aktualne ponieważ pani się do mnie nie odzywa.
  18. Anja wpłaciłaś mi te pieniądze za transport i czip? Bo ja nic nie dostałam.
  19. Sprawdziłam Azję na koty. Jak dla mnie jest ok, jest nimi zainteresowana ale nie zabójczo, bardziej ją interesują smakołyki niż biegające koty.
  20. A jeszcze jedno, tam jest nawet kominek, więc Tamirka będzie miała się gdzie wylegiwać :-) Ja zawsze miałam wizję ich dwóch jak sobie gdzieś leżą przed kominkiem i odpoczywają.
×
×
  • Create New...