ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bardzo dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Prześwietl ich porządnie Dasza zasługuje na super domek :-)
-
Wiem,wiem ale mam nadzieję, że z tym Ostrowcem wszystko wyjdzie OK więc byłby domek dla jakiegoś bezdomniaka.
-
Jak nikt o Daszę nie dzwonił to nikt, a teraz jakby się wściekli :-) Oprócz Państwa z Ostrowca dzwoniła jedna pani z Warszawy, bardzo fajnie brzmiała i wydaje mi się, że byłby to dobry domek dla jakiegoś foksa. Może jest jakiś w potrzebie podobny do Daszy? Jeśłi chodzi o wizytę to Viris ma mi kogoś polecić, z Państwem jestem w stałym kontakcie bardzo im zależy na tej adopcji więc myślę, że wizyta to będzie formalność.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Kurcze miałam o tym napisać już jakiś czas temu ale ciągle mi to wylatywało z głowy. Bono ma jeden minus, potrafi otwierać sobie drzwi i trzeba na to naprawdę uważać. -
Dostała najnowsze zdjęcia Tamirki. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3832/e70ef7349dac44d4.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3832/8dea5873a57a073e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3832/61db79f8fee4a4da.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3832/56236d52ec0e75e5.jpg[/IMG][/URL] Nie dostałam żadnych pieniędzy. A tutaj 13 kwietnia minie kolejny miesiąc pobytu Szakry.
-
Z Ostrowca napisałam do dwóch osób iwop i bicsuit te dwie osoby mają najwięcej postów i były na dogo stosunkowo niedawno. Jak na razie nikt nie odpisał. Zaraz napisze do kilku osób z Kielc. Jak ktos może to też bym prosiła o pomoc. Napisałam do ludzi z Kielc, zobaczymy kto odpisze.
-
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
ULKA12 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Chociaż podniosę biedaczka. Mam nadzieję, że odpowiednio rozreklamowany szybko znajdzie domek. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Bono jest psem idealnym dla osoby, która chciałaby mieć amstafa ale się ich obawia. To psiak pozbawiony agresji wobec ludzi. Nawet gdy inny psiak mu podpadnie da się w każdej chwili odwołać, lub po prostu odciągnąć. To taki duży misio do kochania, groźnie wygląda ale to prawdziwy aniołek. -
Jest chętny, fajny domek w Ostrowcu Świętokrzyskim szu7kamy pilnie chętnych do wizyty przedadopcyjnej.
-
Baaardzo dziękuję za ogłoszenia.
-
Dziękuję za założenie wydarzenia, mam nadzieję, że to coś da. Co do Ścinawy to raczej już odpada, pani przestała odpowiadać na moje maile.
-
Chciałam się przypomnieć w sprawie wpłaty za pobyt dziewczyn:oops: A teraz wieści z domu Tamirki: "Tamirama się dobrze, jest wesołą i bardzo lubi pieszczoty. Upatrzyła sobie mojego ojca jako pana i chodzi za nim krok w krok. Jak wyjeżdża do sklepu to siedzi przy oknie i go wypatruje. Sama już biega po podwórku i bardzo lubi się częstować jedzeniem jak coś się zostawi na blacie kuchennym. Do córki niestety nadal trzyma dystans, nie jest agresywna tylko kryje się przed nią." Tyle smsowych wieści, zdjęcia mam dostać wieczorem jak się pojawią to wstawię. Myślę, że wszystko jest bardzo dobrze.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, dostaje jeść za dwóch, karmę dla szczeniaków. Apetyty mu dopisuje, oby jeszcze ta zima się skończyła i cudowny domek się dla niego znalazł. -
A Uzi to mi się z dwiema rzeczami kojarzą, jedna z nich nawet prowadzi do wesołości, druga zdecydowanie nie. :-)
-
Bardzo dziękuję, może tam czeka na nią nowy opiekun.
-
[quote name='zolziatko'] Śliczna jest ... aż dziwne, że nie ma na nią chętnych.[/QUOTE] Niby jakieś zainteresowanie jest, wczoraj np dzwonił pan, który mial wobec niej plany "biznesowe" zrezygnował gdy mu powiedziałam, że jest wysterylizowana.
-
Niestety nie ma, byłabyś chętna je założyć i poprowadzić?
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
To owieczka w wilczej skórze. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dotarły pieniądze za pobyt Ajzy i szczepienie. Bardzo dziękuję. A tutaj dzisiejsze zdjęcia, czyli zima wiosną, takiego śniegu nie było u nas przez całą zimę. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/c978f53ed1b475d0.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/562e1487a43ad9f8.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u sąsiadów? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/f847d6c6c2ef4f7a.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/555703701bfc79f1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/feddc7b6b8cbcab7.jpg[/IMG][/URL] -
I ciąg dalszy relaksu [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/b4d2d2b1ff392cf6.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/6f2dc09882eb5793.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3809/16b5dd5493cf35bb.jpg[/IMG][/URL]