ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Tekst do ogłoszeń. [I][B]Dasza około 3 letnia foksterierka. Wysterylizowana, zaczipowana. Sunia jest bardzo łagodna wobec człowieka, jednak wobec innych psów jest dominująca i zaczepna, typowy foksterier. Z tego powodu preferowany będzie dom gdzie Dasza będzie jedynaczką. Piesek zachowuje czystość w mieszkaniu, ładnie chodzi na smyczy, nie niszczy rzeczy. Jednak z uwagi na młody wiek i charakter powinna trafic do domu gdzie opiekunowie zapewnią jej sporą dawkę ruchu. Sunia aktualnie znajduje się w okolicach Częstochowy, przyszły właściciel zobowiązany będzie do wizyty przedadopcyjnej i poadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie suni: tel 660436321, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/I] Ten tekst u góry to takie podstawowe informacje, oczywiście gdyby komus sie chciało i miał wenę można zmienić formę ogłoszenia.
-
Najnowsze zdjęcia Daszeńki: Można kopiować do ogłoszeń te najładniejsze. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/0241caa47656db34.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/c15ac1da5f8c6449.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/85ae9327cf3739b3.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/8b2eaf1bbf04c706.jpg[/IMG][/URL] Tutaj widać przełysienia na skórze, ale tego zdjęcia może lepiej nie publikować [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/061186aeb133f541.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/d03caece5a999d56.jpg[/IMG][/URL]
-
Raczej się nie zgubiła, wypytałam okolicznych mieszkańców. U nas w miejscowość co środe i sobotę (targ) pojawiają się nowe psy i ona też się tak pojawiła. Dasza dzięki żonie pana weterynarza została wczoraj wytrymowana jak jeszcze była w narkozie. Znacznie to poprawiło jej wygląd, ale miejscami skórę ma okropną, mieszkała chyba w jakimś garażu bo śmierdzi smarem. Nie zna domowego życia tzn kanapy, fotela. Potrafi położyć się na gazecie jak obok ma wygodne legowisko, czasami ukradnie coś miękkiego i na tym się położy. Gdy ją wsadziłam na fotel to trzęsła się ze strachu i szybko zeszła. Z drugiej strony ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość.
-
Czy ma ktoś namiar na jakiś bazarek ogłoszeniowy?
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zajrzyjcie proszę i może chociaż podnieście, ona musi jak najszybciej znaleźć swój nowy dom. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-M%C5%82oda-foksterierka-szuka-pilnie-domu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-M%C5%82oda-foksterierka-szuka-pilnie-domu[/URL] -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
To świetnie ja na nią wołam Azja:-):oops: -
Dasza już po sterylce. Rano podjechałam do niej zobaczyć co tam słychać a tutaj pan mi mówi, że ona jeść nie chce. Ja z kolei widzę, że ona taka bardziej niemrawa i ma jakąś wydzielinę z pochwy. Więc jazda do wet. Okazało się, że mamy "piękne" ropomacicze. Dasza już na szczęście po zabiegu tylko co teraz??
-
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bbc76373d02f031c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bbc76373d02f031c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/e9d835d2f472eb8b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/e9d835d2f472eb8b.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze takie [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/1b3f55512f20998e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/1b3f55512f20998e.jpg[/IMG][/URL]
-
Spacerek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4bc2dd8f52c0060f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4bc2dd8f52c0060f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4b5123140eeb82a7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4b5123140eeb82a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33d16034a3b59c95.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33d16034a3b59c95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/6334e1aa08c5b904.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/6334e1aa08c5b904.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bae0497f98b25121.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bae0497f98b25121.jpg[/IMG][/URL]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
U nas znowu dopadało śniegu, a myślałam, że już wiosna idzie. Dzisiejszy spacerek. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/427694f32c0cc5b4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/427694f32c0cc5b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/3fcde4d884d38daa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/3fcde4d884d38daa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/61a9d922cb9eabc1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/61a9d922cb9eabc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/847c0729e4270f99.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/847c0729e4270f99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/9b92752fde0bdea6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/9b92752fde0bdea6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/20c1dd08d86ab0c1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/20c1dd08d86ab0c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33c0a50746058a82.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33c0a50746058a82.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Pieniądze dotarły, dziękuję. Bono jest cudownym psiakiem oby tylko znalazł się równie cudowny co on opiekun. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Pieniądze na biostyminę już dotarły, bardzo dziękuję. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Biostymina dla Bono już kupiona [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/0d363cfb2528dedf.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/0d363cfb2528dedf.jpg[/IMG][/URL] -
Obcięłam Spajka, wszystko było super do momentu próby obcięcia brzuszka tzn okolic siusiaka i łapek, nie dałam rady uznałam, że to się poprawi w czasie kastracji. Oczywiście głowę trzeba poprawić zostawiłam co się dało ale nie wiele zostało. Teraz jest na mnie obrażony i nawet fotografować się nie chce. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/752025ad68de944c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/752025ad68de944c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/e9159d3f5adf53e3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/e9159d3f5adf53e3.jpg[/IMG][/URL]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Brak jajek mu w ogóle nie doskwiera. Dalej jest fajnym psem :-) -
Podniosę z rana. Czas nam się kończy.
-
Bardzo dziękuję.
-
Czy ktoś by ją wrzucił na FB?
-
Czy mogę kupić Trufli biostyminę aby poprawić jej odporność? Koszt około 15zł? Nie macie przypadkiem jakiegoś fajnego domku dla foksterierki mega pilne ma czas do końca tygodnia a ja nie mam gdzie jej zabrać w innym wypadku grozi jej wywóz do Mysłowic? Tutaj jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-Młoda-foksterierka-szuka-pilnie-domu[/URL] A oto pozdrowienia od Surykatki [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/c662062eab19dbc5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/c662062eab19dbc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/427394ae67870976.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/427394ae67870976.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/f210b9ac7ef733ea.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/f210b9ac7ef733ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/9f89c7f907be6100.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/9f89c7f907be6100.jpg[/IMG][/URL]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Zdzisiowi biostyminę aby poprawić jego odporność? Koszt około 15zł? Karmy nadal nie ma.[/FONT][/COLOR] -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Azji biostyminę aby poprawić jej odporność? Koszt około 15zł?[/FONT][/COLOR] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Szafrankowi biostyminę aby poprawić jego odporność? Koszt około 15zł?[/FONT][/COLOR]