Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Ja nie wiem. Zdrowe, pogodne, ładne, bez problemów z osobowością. Łagodne wobec ludzi. A nikt ich nie chce.
  2. Wczoraj dotarła do mnie karma dla Zdzisia. Bardzo dziękuję. Ale patrząc obiektywnie na problemy jakie z tego wynikają nalezy chyba jeszcze raz przemyśłeć tę formę rozliczenia za pobyt Zdzisia. Jak myślicie?
  3. I jak udało się umówić na wizytę?
  4. Z Daszy wychodzi diabeł i osioł. Jest bardzo inteligentna i piekielnie uparta. Jest bardzo zawzięta na koty, na pewno nie nadaje się do domu z kociakiem. Ale generalnie jest słodziutka i kochana. Niestety zero telefonów w sprawie adopcji.
  5. Dziewczyny za dużo jest bezdomnych psów aby na świat przychodziły nowe. Niestety życie jest okrutne. Azja dostała kroplówki wzmacniające i rana posterylkowa jet większa. Ma założony szew zewnętrzny czyli za około 10 dni trzeba będzie go zdjąć i tyle.
  6. Było, pisałam tutaj gdzieś, że nie podoba mi się jej brzuch, do tego ma gęste futro i jak już przyjechała była dosyć gruba.
  7. Cierpienie, cierpieniem ale kolacji nie odpuścił :-)
  8. Wyobrażam sobie jak przebiegały...
  9. Azja już po sterylce. Niestety okazało się, że jest w ciąży, zdążyliśmy dosłownie w ostatniej chwili. Koszt kastracji wyniósł 200 zł.
  10. Kastracja przebiegła pomyślnie. Jedyny minus to ten, że Spajk to panikarz i są problemy z zastrzykami na to trzeba uważać i zakładać mu kaganiec. Teraz chodzi po domu i baaaardzo cierpi.
  11. Nie pamiętam dokładnie ale pewnie coś około 7-8 kg.
  12. Zapomniałam napisać w zeszłym tygodniu dostałam dla Zdzisia kreon od pani Bożeny. Bardzo dziękuję.
  13. Wszystko zależy gdzie ten domek miałby być. Jeśli gdzieś niedaleko to można zaryzykować ale jeśli bardzo daleko to nie wiem co będzie w wypadku gdy jednak sobie pani nie poradzi. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
  14. Umówiłam na wtorek kastrację Spajka. Może by go przy okazji zaczipować?
  15. Umówiłam sterylkę Azji na wtorek, koszt ok 200zł Może ktoś jest deklarowiczem w sterylkowej skarbonce i by ją tam zgłosił ? To mi się wydaje bardziej pewne niż fundusze z gminy,nie sądzę aby zapłacili.
  16. Dzwonił dzisiaj pan w sprawie Daszy. Pan jest myśliwym i poszukuje psa ponieważ poprzedniego pożyczył koledze a ten go zgubił w lesie :crazyeye:. Pan zapewniał, że jest miłośnikiem foksterierów, że Dasza będzie miała u niego dobrze, ponieważ dysponuje kojcem i ocieplaną budą. Nie wiem jak wam ale mi ta wizja nie odpowiada.
  17. Bono dostaje jedzenie dwa razy dziennie. Rano suchą karmę dla szczeniaków (tak mi poradził wet) a wieczorem mięso gotowane z ryżem. Dostaje również witaminy oraz preparat na sierść Nie podaję mu makaronu bo boję się, że będzie miał biegunki. Qpa dobra, nic w niej nie widzę. Był odrobaczony jak do mnie przyjechał, teraz odrobaczyłam go po raz drugi. Trzeba chyba poczekać. Robiłam dzisiaj test na koty i nie wyszedł najlepiej. Dopóki koty leżą spokojnie to Bono jest zainteresowany a nawet rozbawiony, problem zaczyna się gdy one zaczynają uciekać zaczyna je gonić, nie jest agresywny ale koty tego nie rozumieją i na wzajem się nakręcają. On myśli, że one tak prychają bo się z nim bawią więc je zaczepia jeszcze bardziej, wtedy one jeszcze bardziej się bronią..
  18. Jak ja tutaj się znalazłam?? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/d5fcaefc728a6f0d.jpg[/IMG][/URL] NIe dam rady tutaj się zmieścić [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/7fc71c7495492e85.jpg[/IMG][/URL] A jednak się udało [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/8e1867c9a1367ca4.jpg[/IMG][/URL] JUż pędzę [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/f20d9c40fa8b4f56.jpg[/IMG][/URL] Ale fajna zabawa [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/58b1f29bd9197133.jpg[/IMG][/URL] I co mi tu błyskasz? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/da3b29bee75d0615.jpg[/IMG][/URL]
  19. Czekam z utęsknieniem na telefon. A tutaj najnowsze zdjęcia Daszeńki. Taaaka jestem długa [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/e05d936c44ba1a4f.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/02e0b712b626a0ba.jpg[/IMG][/URL] Diablica [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/92703b2446fe74f9.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/0821f4cac559968c.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL]
  20. Najnowsze zdjęcia Gabrysia [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/b05493419cdddfd1.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze słoneczko [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/c7d37164262d0f3e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/b69f9cce87e86326.jpg[/IMG][/URL]
  21. I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/e05fae859449f411.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/c14616a3ca9fd5cd.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/ed431079696c0bb0.jpg[/IMG][/URL]
  22. Nie sprawdziłam dzisiaj ja Bono reaguje na koty ponieważ sie pochowały zanim on je zauważył. A tutaj najnowsze zdjęcia Bono. Sierść mu się znacznie poprawiła, niestety nadal jest chudy, będę musiała go znowu odrobaczyć. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/77658886474b4e46.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/fe1b001f3d80b051.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/1fab270b0fc0bbba.jpg[/IMG][/URL]
  23. A może tutaj go dać? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240496-Hotelik-u-WISHINY-w%C4%85tel-zbiorczy-psiak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240496-Hotelik-u-WISHINY-w%C4%85tel-zbiorczy-psiak%C3%B3w[/URL] Z opisu brzmi nieźle, może warto tam zadzwonić?
  24. Za chwilę wstawię dzisiejsze fotki. NIkt nie dzwonił.
×
×
  • Create New...