ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Na razie cisza. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
ULKA12 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Trzymam kciuki za psiaczka. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
U Ajzy wszystko w porządku. Jedyne co mnie niepokoi to to, że wydaje mi się, że jej się powiększył brzuch. Ona już jak przyjechała do mnie była dosyć gruba. Nie wiem może jest w ciąży, ale z drugiej strony na pewno miała cieczkę bo krwawiła. Nie wiem może też być tak, że mi się wydaje.Ale myślę, że spróbuję umówić sterylkę na 8 marca bo mnie ta sytuacja stresuje. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Na razie nikt nie dzwonił. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Oby,oby. Teraz czekam na telefon. -
Oj ma! Ale chętnie się uczy i jak ktoś chce to potrafi ją okiełznać.
-
U mnie absolutna cisza. Niestety.
-
Z takim towarzystwem wcale się nie dziwię, że nie ma miejsca na pieseczka. :-)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Dobrze piszesz.Kolejna karma miała przyjść ale do tej pory nie dotarła. Zdziś czuje się świetnie. Biegunki ustały, kreon podaję teraz raz dziennie, miałam jedno opakowanie od pani Bożeny, teraz mu kupiłam kolejne ale to niech już będzie w moich obowiązkach. Szkoda, że nikt nie potrafi docenić uroku tego wspaniałego psa. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Myślę o Szafranku często i zastanawiam się nie urażając nikogo czy jednak zmiana miejsca pobytu nie byłaby pożądana. Tu gdzie jest już nie rozwinie się Zarówno on jak i jego opiekunka przyzwyczaili się do sytuacji jaka jest. Chyba potrzebne są mu nowe bodźce i zadania.Inaczej pozostanie w tym miejscu do śmierci. Szafranekm, wyobrażasz sobie zbieranie na niego kasy przez kolejne kilka lat ?[/QUOTE] Poker zgadzam się z Tobą, jak masz pomysł gdzie go umieścić to napisz. Ja osobiście myślałam o Jamorze ale może znasz kogoś bliżej kto się zna na takich psach. Tutaj nie wystarczy zmiana miejsca, tutaj jest potrzebna osoba z większym doświadczeniem niż mam ja. -
Tak bo ja się tutaj znęcam nad psami, zmuszam je do leżenia na fotelach i kanapach, a najgorsze to to, że każę im spać na łóżku :-)
-
Dwie gracje, jeden gracjan :-)
-
Drzemka [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3523/f17e24ca85e2dd09.jpg[/IMG][/URL] Kto mi tutaj tak po oczach świeci? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3523/293caf10580bad9b.jpg[/IMG][/URL]
-
Podaj linka.
-
Daszeńko może ktoś cię wypatrzy.
-
U mnie, ale to już jest za dużo. Mam nadzieję, że taki fajny psiak szybko znajdzie dom.
-
Dokładnie tak na pierwszych zdjęciach to ona nawet gruba się wydawała, ale to wszystko włosy, wystarczy ją dotknąć same kosteczki.
-
Daszeńka to zawodowa modelka, no sami powiedzcie jak można nie chcieć takiego diabełka. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/1d651047a5327e89.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/c38fe15f7b525add.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/a4d04127eb2bc71b.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/f905f1c132168926.jpg[/IMG][/URL]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zima w pełni, wiosny nie widać. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/f42f9a5e7880a9db.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/ab3fc4e43fc9257c.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/cd7281c4b13c6cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/a31eac24b377c280.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/adeba19152bf197e.jpg[/IMG][/URL] -
Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.:Rose::Rose::Rose: