Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Moje nowe ulubione zdjęcie Bono :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/6d31fcd024529287.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/81d4ebc3076628a9.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jakość nie najlepsza ale nadrabiam ilością :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/06883c32743a91b0.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/df28f885fad6f0c9.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/55f229707abbf157.jpg[/IMG][/URL] To też mogło być ładne [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/82583070b9395898.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/f1684468153cda84.jpg[/IMG][/URL]
  3. I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/45d7187c0b796e6f.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/bf4355195fa366a3.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/50e64315cf7365e7.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/038bd1da1f10462e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/b89a8b1f5130037d.jpg[/IMG][/URL]
  4. Majkowi naprawdę trudno zrobić dobre zdjęcie, tm bardziej jak się ma niedobry aparat. Na lepsze zdjęcia będziecie musieli poczekać na przyjazd Malawaszki. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/a866e1f7a8082c82.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/fca57e9c4d7195af.jpg[/IMG][/URL] To mogło być ładne zdjęcie [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/132706dc78e7b6fd.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/1e38cc048e10cbf0.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/4b2d9514dc10bffc.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ostatnie chwile u mnie [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3919/02dce8d2a7a1aaa5.jpg[/IMG][/URL]
  6. Szafranka znowu trzeb a wyskubywać, linieje jak wściekły. Przydałoby się go obciąć jak się ociepli. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3919/da3970ef1974dcaf.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3919/a35d6f4a8fd9a9bf.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3919/8383233b77c80aad.jpg[/IMG][/URL]
  7. Nie wiem, wstrzymajcie się z zamawianiem zmierzę jej jutro szyję, żeby mieć pewność.
  8. A tutaj dowód na lenistwo Gabrysia, tak lubi spędzać czas. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3919/6aedf39bb85cbf85.jpg[/IMG][/URL]
  9. Córka ma 2,5 roku i jest dosyć głośnym dzieckiem, ale nie nachalnym. Tamira ją po prostu omija. Tami miała sporadyczne kontakty z małymi dziećmi i ich po prostu nie zna. Myślę, że z czasem sie przyzwyczai.
  10. [quote name='paula_t']Przykro bardzo, że jednak nie wyszło :( Nie znoszę takiego zawracania głowy, kiedy się wie, że nic z tego nie wyjdzie:angryy:[/QUOTE] Czasami tak bywa, ale ja mówię, że lepiej żeby ludzie się rozmyślili zanim dadzą nowy dom psu, niz jak już go adoptują.
  11. [quote name='Bjuta']Też o tym myślałam. Ulu - kup wg swojego uznania. Ile mam Ci wysłać?[/QUOTE] A masz konto na allegro?
  12. W piątek rozmawiałam z panem Tamiry. Wszystko jest dobrze, jedyny minus to ten, że Tamira wyraźnie unika ich małęj córki, a rz pozostawiona sama pozrywała zasłony w oknach bo próbowała za nimi iść. Ale pana nie zrażają te przygody, raczej mówi , że to świadczy jak bardzo Tamira jest już z nimi związana.
  13. Nie wysłałam, bo miałam nadzieję, że Szakra też szybko znajdzie dom i wyśłe dwie. Podaj mi na pw dokładny adres to wyślę. Podaj mi jeszcze Wasz fundacyjny nip. bo wziięłabym na Was jakieś faktury ale nie potrafię znaleźć Waszego nipu.
  14. A ja zapomniałam napisać, że na początku zeszłego tygodnia wpłynęło 500 zl. 300zł za pobyt Szakry w marcu i 200 zł na poczet długu za Tamirę i Szakrę. Zostało jeszcze 1000 zl długu i teraz juz idzie kolejny miesiąc pobytu Szakry. Pan, który chciał ją adoptować po wysłaniu ankiety przedadopcyjnej nie odezwał się więcej.:shake:
  15. Czy ja tutaj pisałam, że przydało by się kupić sunieczce obroże przeciwkleszczową? Zbliża się inwazja.
  16. Gabryś to zdecydowanie pies domator. Owszem na spacer pójdzie ale zdecydowanie woli poleżeć w domku.
  17. Miałam nadzieję, że to było takie pieszczotliwe określenie. Bidulek.
  18. Dlaczego śmierdziucha, on nie jest śmierdziuchem:placz::angryy:
  19. Majk to bardzo fajny, kontaktowy pies. Bardzo ładnie dogaduje się z innymi psami, zarówno suczkami jak i psami. Jest posłuszny szybo reaguje na wołanie. Jest bardzo żwawy i zdecydowanie potrzebuje sporej dawki ruchu,. Dzisiaj byliśmy około 5 godzin na dworze i widziałam, że tylko raz się położył , poza tym cały czas biega. Jak na razie nic nie zniszczył, być może dlatego, że ma koleżankę a obok są dwa dobermany i jest z kim pogadać. Nie jest brudny ani zaniedbany, wkrótce trzeba będzie go wyczesać, można by mu podać coś na poprawę sierści ponieważ ma matową. Z pilnych spraw trzeba mu kupić obrożę przeciwkleszczową, czytałam, że najskuteczniejsze są foresto ale są też najdroższe, chyba, że znacie coś rónie skutecznego a tańszego?
  20. Nie wiem jak z długością działania foresto ma 8 miesięcy nie wiem jak kiltix.
  21. Pojechali:placz::placz:
  22. Dziewczyny i co z tą obrożą przeciwkleszczową dla Zdzisia, sezon kleszczowy już się zaczął.
  23. Wiadomo. Państwo zachwyceni, Dasza też. Sunia została zabrana na zakupy, dostała czerwone szeleczki, smyczke i obróżkę. W czerwonym jest jej podobno do twarzy :-) Mam też zdjęcia z serii Dasza na kolanach pana i pani. Jak się trochę ogarnę to wkleję.
  24. Wampirek cudowny :evil_lol:
×
×
  • Create New...