ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Do tej pory nikt nie dzwonił, a noszę telefon przy sobie cały czas. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Do mnie nikt nie dzwonił, może dzisiaj. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Takich wiadomości i zdjęć mi dzisiaj trzeba :-) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
U Fraszki wszystko dobrze. Uwielbia człowieka chętnie się bawi. NIe lubi jednak innych psów, nie jest wobec nich agresywna ale po prostu się ich boi i woli mieć człowieka dla siebie. Trzeba jej szukać domu gdzie będzie psią jedynaczką. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
W przyszłym tygodniu będę się widzieć z wetem tak na "spokojnie" to pogadam o naszych planach względem Szafranka (kastracja, obcinanie) NIe zmienia to jednak faktu, że dla niego lepiej by było aby jednak znalazł się w bardziej doświadczonych rękach niż moje. Japroponuje szukać inne go hotelu. Wiem, że u Jamora ciągle kolejka, ale wiem też jakie ma podejście do psów i myślę, że byłby odpowiednim człowiekiem dla Szafranka, tym bardziej, że zauważyłam, że on woli facetów. Gdy tylko pojawi się mój brat to Szafranek nie odstępuje go na krok. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zdzisiowi znowu zaczęła się biegunka. Nie mam pojęcia dlaczego, ponieważ nie zmieniałam karmy ani nic takiego. Miałam nadzieję, że to chwilowe ale trwa już drugi dzień. Podałam mu na razie węgiel ale nie pomogło, dzisiaj kupiłam mu nifuroksazyd zobaczymy czy da radę. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Ja się nie denerwuję, ja wyjaśniam :-) -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Telefonu nie odbierałam ponieważ często mi się zdarza go wyciszyć i porzucić, tak też było dzisiaj ale oddzwaniam. Dzisiaj też próbowałam ale nikt nie obierał a w drugim przypadku połączyłam się z jakimś sekretariatem i nie wiedziałam do kogo mnie mają połączyć. Pieniądze za Majka dotarły, bardzo dziękuję. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Tak faktura była i nawet pomyślałam, żeby ją schować i do Was wysłać, teraz muszę jej poszukać bo ją bardzo dobrze schowałam.:oops: Pieniądze za pobyt Zdzisia doszły dzisiaj, punktualnie. Bardzo dziękuję nieczęsto się to zdarza :-) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fraszka ma się dobrze. Dzisiejszy dzień spędziłyśmy pracowicie tzn ja pracowałam (czyściłam psie legowiska) a Fraszka i reszta bandy przeszkadzały. Fraszka lubi dzieci tzn daje się głaskać i przytulać ale jak dziecko jest zbyt nachalne warknie i troszkę ostudzi delikwenta. Moja 3 letnia bratanica jest nią zauroczona, chociaż jak dzisiaj bratowa wróciła z zakupów i Pola zaczęła jej opowiadać jak to ciocia wzięła Flaszkę i poszłyśmy na spacelek, miała dziwną minę:diabloti: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcie, właściwy pies na właściwym miejscu :lol: -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kolejne wieści od Pani Magdy :-) "Najnowsze wieści: Psinka zachowywała się tak dobrze, że w miejscach bezpiecznych chodzi bez smyczy i bardzo się pilnuje. Jest radosna, spokojna, ruchliwa na polu i spokojna w domu. Zaczynamy się siebie uczyć. Po jednej nocy, kiedy musiałyśmy 3 razy biegać na pole, już przyzwyczaiła się do nowego żywienia. Ten weekend majowy spędzamy spacerując baardzo dużo po okolicy. Polecana przez Panią szczotka do wyczesywania sierści powoduje, że mieszkanie udaje się utrzymywać w stanie naprawdę dobrym :-) No i ta najbardziej kontrowersyjna wiadomość: Zmieniłam imię Ajzy na Chevere, co po hiszpańsku oznacza: "Cudownie, świetnie" :-) w skrócie: Che lub Cheve. Pozdrowienia z Krakowa," -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
U nas ciągle pada. Brudas, kołtun, dzikus i w dodatku agresor Fraszka przespała całą noc na poduszce w łóżeczku wtulona we mnie. Rano było mizianko i spacerek. Ja nie wiem jak ona w tym schronie przetrwała zimę jak to taki kociaczek słodziutki jest i lubi ciepełko. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
U nas wszystko dobrze. Niestety na szaleństwa majówkowe, na które się szykowałam nie było miejsca ponieważ bez przerwy leje. Co prawda jest ciepło ale mokro. Pogoda dla żab idealna. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Też kiedyś miałam taką panią wydałam jej owczarka ze schroniska bez sterylki oczywiście z umową i zapisem o sterylce. Spotkałam ją potem u weta jak przyszła na zastrzyk hormonalny ze suką i twierdziła, że ona w ten sposób realizuje umowę, nie pomogły tłumaczenia a potem groźby, niestety na prawnika mnie nie stać i na ciąganie po sądach nie mam czasu. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
NIe oddawajcie jej bez sterylki, ludzie są różni i naprawdę czasami mówią to co chcemy usłyszeć. Lepiej jak się pani zakocha umówic małą na szybką sterylkę i wtedy oddać. Kto będzie się z panią potem wykłócał o oddanie psa jak się jej odwidzi i nie będzie chciała "krzywdzić " pieseczka? -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czyli Promocję trzeba ogłaszać najpierw i do domku wysłać. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Witaminki na sierść też mam mogę jej podawać. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
tO ZACZERWIENIENIE TO TAK NA ZDJĘCIU WYSZŁO ale Fraszka często się drapie właśnie w okolicy szyi , pcheł nie stwierdziłam nie wiem dlaczego się drapie. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/f970e943952c1d53.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Fraszka sobie poleguje i jeszcze do szafy włazi i śpi [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/a216a544b7e29acf.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/b1df8b588ae3b2ee.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/c373eec8796985e3.jpg[/IMG][/URL] Fraszka ewidentnie boi się innych psów, więc wskazany byłby domek gdzie byłaby jedynaczką. Spacery nie sprawiają jej frajdy, zdecydowanie woli przebywać w domu. Dzisaj nawet zaczęla sie ze mną normalnie bawić. A wczoraj wioeczorem ogarnęła ją głupawka biegała w koło: łóżko fotel, posłanie dla Myszki, szafa i znowu od nowa. Nie wzięła tylko pod uwagę, że na posłaniu leży Myszka i po kolejnej rundce została przez nią okrzyczana i zabawa się skończyła. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Lubi przebywać na wysokościach [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/0914b830849bd618.jpg[/IMG][/URL] Gdzie jest pies? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/6bbcfbce8aa71ac6.jpg[/IMG][/URL] Wczoraj obcięłam Fraszkę, zachowywała się wzorcowo, zero paniki. A tak wygląda po obcięciu. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/c991a11bf53b8f11.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/3052f6cadb731797.jpg[/IMG][/URL] Z jęzorem [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/d88eb474231cac82.jpg[/IMG][/URL] -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gdzie ty dzisiaj sklep otwarty znajdziesz?? Fraszka już po kąpieli to już chyba pisałam. Tak wyglądała, mały mop :-) Jeszcze mokra [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/d6a72687774c3823.jpg[/IMG][/URL] Słodziaczek [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/1fbfb5c1c5362a97.jpg[/IMG][/URL] Wyschła i się napuszyła [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/c1abe2ed53bdc3b7.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/f1708e5b5b727f12.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4048/c9266091c1533951.jpg[/IMG][/URL] -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jest Fraszka to może być też Bajka, tylko może być problem z Balladą, trochę to długie.