Może być, na wątku Zdzisia moja prośba o obrożę została zignorowana. Bardzo dziękuję.
U Ajzy zaczął się sezon linienia i nie wiem, czy, któryś alergik by z nią teraz w domu wytrzymał.
Dotarło 40 tabletek na poprawę sierści u Majka. Trzeba mu podawać 3 tabletki dziennie (1 tabletka na 8 kg masy ciałą) Dziękuję w imieniu Majka.
Mam pytanie czy macie wizję przyszłęgo domu dla Majka?
Oczywiście, że pasuje. Zadzwoń do mnie i obgadamy szczegóły. Właśnie sobie uświadomiłam, że miałam zmierzyć mu szyję, zapomniałam:oops:
Ale się cieszę :-)
Jak zadzwoni to napiszę.
Beatko może jak masz konto na allegro to zamówiłabyś dla Ajzy obrożę przeciwkleszczową tylko jakąś porządną. Chyba, że wstrzymamy się aż pani podejmie decyzję?