Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. U mnie fiprex też przestał działać już w zeszłym roku, teraz szukam czegoś innego. Co powiecie o obrożach sabunol lub foresto. Osobiście wolałabym ta pierwszą ze względu na cenę.
  2. hMMM, co u Fraszki. Tak jak podejrzewałam Fraszka to pies domowy, który znalazł się w sytuacji dla siebie po prostu niepojętej i traumatycznej. Ona postawiła na atak.Gdy była u mnie Malawaszka obcięła ja trochę. Fraszka początkowo nie dała się złapać, straszyła zębami t takie tam ale gdy ją już dopadłam i postawiłam na stole grzecznie znosiła wszystkie zabiegi. Teraz jest już po kąpieli, gdzie po prostu stała. Po kąpieli zaczęła latać jak oszalała po mieszkaniu. Widać, że czuje się tutaj pewnie. Boi się psów pewnie to efekt przebywania w schronisku. AAAA jeszcze jedno to mała akrobatka w sytuacji zagrożenia natychmiast wskakuje, gdzieś wyżej, lubi siedzieć wysoko. Jutro dalsza część zabiegów pielęgnacyjnych, obcinanie na zero i ponowna kąpiel, potem trzeba ją troszkę podtuczyć, sterylka i do domu.
  3. [quote name='Pysia']Martwię sie tym tylko, ze wtedy będę miała II-gą zmiane. Kurcze no.... Bo to od razu trzeba nad relacją Heca- Zmorka popracować aby mi potem staruszki nie zamęczyła. Oj strasznie by się transport 1-go maja przydał ;([/QUOTE] Pysia jak to trzeba z życzeniami uważać :lol: Chciałaś psa 1 maja i będziesz miała dwa :lol:
  4. ŚLiczna, tylko szkoda, że tak długo czeka na dom
  5. i JESZCZE [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/96b0b142d38018b2.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/dc31ccf96afc27a7.jpg[/IMG][/URL] I MOJE ULUBIONE ZDJĘCIE [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/1c123e19b2f3522f.jpg[/IMG][/URL] KONIEC
  6. i JESZCZE [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/900559268a76e421.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/9a69490a49e103a7.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/ab24acceba9a582e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/53c74c5b80f65383.jpg[/IMG][/URL] pSI KOLEGA [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/93b9df3678a73d5f.jpg[/IMG][/URL]
  7. wKLEJAM WSZYSTKO CO MAM:-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/87c3daf5dfa50bd6.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/6db5f0bc646a64b7.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/d6d0d712e2bc80b2.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/53642052ee2a9ebe.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4028/20fa87d494bfac62.jpg[/IMG][/URL]
  8. Takiego maila dostałam od nowej opiekunki Ajzy: " Dobry wieczór, Pierwszy dzień już prawie za nami. Psinka jest niesamowicie spokojna, delikatna. tzn kręci się w koło, ale przy tym jest bardzo ostrożna. W południe, po dojechaniu do Krakowa, wzięłam ją na długi spacer i do weta. Została zaszczepiona przeciw wściekliźnie i jutro tabletki dostanie na odrobaczenie. Już w aucie, jak jechałyśmy to oczy mnie trochę piekły a potem, na spacerze to już po prostu płakałam i przeraziłam się, że mogę mieć alergię, ale to raczej może wiatr albo jakieś pyłki, bo w domu nie ma problemu :D Ajza poznała już 4 z 7 moich bratanków i siostrzeńców i bardzo była spokojna. nawet niespełna 4letnia Wiktoria prowadziła ją na smyczy. przyjaźnie reaguje na wszystkie psy, nawet szczekające na nią- wtedy odchodzi. Jest cichutka w domu, nie skacze na nikogo, gości wita przyjaźnie i spokojnie. Została na 1h sama i żadnych oznak niepokoju. Kiedy jest spokój, tak jak teraz, to leży sobie spokojnie i przysypia. Miała bardzo intensywny dzień pełen nowości. Anioł nie pies!!!! Postaram się jak najszybciej wysłać jakieś zdjęcia, ale ciężko, bo trzymam ją na smyczy a ona się kręci :D Z utęsknieniem czekam dnia, kiedy będzie mogła chodzić bez smyczy :)" Czyli oddałam do adopcji aniołka :-)
  9. Tak mam zdjęcia tylko muszę je zgrać. Postaram się wkleić je jutro.
  10. A ja już tradycyjnie przypominam się w sprawie płatności.;)
  11. NIestety jest kawałek ode mnie, ale często jeżdżę w tamte okolice. Byłam w odwiedziny u Megan w piątek wszystko jest dobrze. Pani zachwycona, Megi też. Megi opiekuje się drugim psem pani oraz śpi z kotami. Zaraz wkleję zdjęcia. Minus jest taki, że Megan znowu przybrała na wadze. Ale razem z panią maja się teraz odchudzać :-)
  12. Mam już nowe informacje zaraz postaram się je wkleić. Generalnie wszystko OK.
  13. A z najnowszych wieści Ajza została już krakowianką, była już nawet u weta na szczepieniu przeciwko wściekliźnie, gdzie zachowywała się wzorcowo. Podróż po prostu przespała. Bardzo się cieszę, że ta historia miała taki finał.
  14. W sprawie odbioru Ajzy wszystko umówione. Umowa wydrukowana, jedyny problem to ten, że ona teraz się strasznie linieje. Wyczesałam z niej już chyba puchu na kołdrę i wcale nie jest lepiej.
  15. Majk ma się bardzo dobrze. To bardzo fajny psiak, kontaktowy i bardzo posłuszny. Zawsze przybiega na wołanie, nie ma tendencji do ucieczek. Na smyczy chodzi ale okropnie ciągnie. Raczej nie nadaje się na psa stróżującego, nie jest szczekliwy i raczej zaliże ludzi z radości niż odstraszy. Wydaje mi się, że nadawałby się do mieszkania w domu jako psi towarzysz, zachowuje czystość w kojcu i nie niszczy, fajnie by było aby miał do dyspozycji ogród, gdzie mógłby się swobodnie wybiegać. No a gdyby miał do towarzystwa jakąś łagodną suczkę to sytuacja byłaby idealna.
  16. Teraz czekam na kropelki od Ocelot a potem kupię jej sama obrożę.
  17. Musisz do mnie przyjechać i też takie ładne zdjęcia zrobić Majkowi, czarne psy ładnie się prezentują na Twoich zdjęciach.
  18. Tak myślałam, a ładnemu to we wszystkim ładnie :-)
  19. Karma dotarła, bardzo dziękuję w imieniu Zdzisia.
  20. Też zauważyłam obróżkę :-)
  21. i NIESTETY NA RAZIE ZERO ZABAWEK I PRZEDMIOTÓW "KONFLIKTOWYCH"
  22. Niestety nie była, ale wkrótce ma mi przywieźć nowego psiaka więc ją poproszę o zdjęcia. Dzisiaj doszła obroża, Majk już w niej śmiga.
  23. Szafrankowi na grzbiecie zrobił się okropny kołtun, jak tylko będzie bardziej ciepło i bez nocnych przymrozków trzeba ko uśpić i obciąć a przy odrobinie szczęścia może i wykastrować.
×
×
  • Create New...