ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Bono nie niszczy rzeczy w psim pokoju: fotele, materacyki. Nie ściąga rzeczy z szafek. Skacze jedynie na drzwi a i to przez chwilę. W klatce potrafi zostawać ale tego nie lubi i kombinuje jak z niej nawiać. Oczywiście w mieszkaniu będzie miał więcej bodźców, więc i zachowanie może być inne, ale myślę, że się dostosuje to mądry pies. -
[quote name='agucha007']zrobimy tak jak ustaliłyśmy przez telefon. Dam znać co udało mi się załatwić :) edit: jest zgoda na odesłanie tej i wymianę na tą właściwą :) poślę Ci Ula kasę za przesyłkę razem z opłatą za pobyt, ok?[/QUOTE] Dzisiaj odesłałam obróżkę, priorytetem. Nic mi nie zwracaj za przesyłkę, oby tylko tym razem wszystko było dobrze.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
To jest wyjątek potwierdzający regułę. Strasznie się cieszę, że wkrótce Bono będzie na swoim. -
Pojechali. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale coś czuję, że się zmieni przywódca w domu i Dasza będzie z nimi robić co chce. Państwo bardzo fajni, umowa podpisana, zdjęcia obiecane, jakby co to będę się upominać. A za jakiś czas poproszę Clio o wizytę poadopcyjną. Bardzo dziękuję Wszystkim obecnym na wątku, za pomoc i bezcenne rady. Nigdy nie miałam foksteriera i chyba zaczynam podziwiać ludzi, którzy z tymi małymi diabełkami wytrzymują.
-
Mają po nią przyjechać po 13, trzymajcie kciuki.
-
Współczuję, niestety inaczej nie mogę pomóc. Nie znam organizacji od foksterierów.
-
[quote name='AnkaG']Wasiu ale wet to Ciebie lubi chyba :grins:[/QUOTE] W tajemnicy Wam powiem, że wet to się Malawaszki trochę obawia :diabloti:
-
Super, strasznie się cieszę :-) Mi najlepiej pasuje jak zwykle w niedzielę.
-
Pan ma kojec i ocieploną budę, Szakra ma być wypuszczana w nocy i stróżować. Jest tam duży plac i pole. Gdy zapytałam co będzie zimą, ponieważ Szakra ma krótką sierść powiedział, że ma różne szopki i garaże i tam może też być. Tyle mi powiedział a i jeszcze, że dlatego suczka żeby mu nie obsikiwała krzaczków. Pan jest gotowy podpisać umowę adopcyjną, uprzedziłam go również o wizycie. Trzeba uważać na wizycie bo może mówić to co chcemy usłyszeć. Wysłam mu więcej zdjęć Szakry ponieważ o nie prosił, oraz ankietę przedadopcyjną. Zobaczymy czy odeśle.
-
Nie wiem, ja bardzo przepraszam ale wszystko zniosę ale nie ten zapach, tym bardziej, że Gabryś śpi w łóżku. Może ja Ci ją po prostu odeślę bo ja już wolę zakraplać Gabrysia co miesiąc, aczkolwiek nie wiem na ile to będzie skuteczne. Ja bardzo przepraszam to nie są moje fanaberie, znam osoby, które nawet lubią ten specyficzny zapach ale ja naprawdę nie mogę go znieść.
-
[quote name='agucha007']o to chodzi? [URL]http://allegro.pl/bayer-obroza-foresto-38cm-do-8kg-kiltix-i3101827884.html[/URL] nigdy nie kupowałam na allegro, ale mogę kupić :) Adres taki jak mam do przelewów? super zdjęcie :)[/QUOTE] Dzisiaj dostałam przesyłkę ale w niej nie ma tej obroży, o której pisałam tylko jest zwykły kiltix, taką zamawiałaś??? Ta się nie nadaje dla psów trzymanych w domu, jej zapach jest okropny i bardzo intensywny, do tego nie jest wodoodporna.
-
Chyba nie ma nic takiego niestety:placz: Mogę Ci dac namiary na panią z Warszawy, która chciała adoptować Daszę ale nie wiem czy to jest dobry dom, trzeba go jeszcze sprawdzić.
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
A ja czekam na telefon :-) -
To się głupolowi poszczęściło.:loveu:
-
Państwo przyjeżdżają po Daszę we środę. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
-
Kamień z serca, bo już się zaczynałam martwić. Bardzo się dziękuję za szybko wizytę czyli ja się umawiam z ludźmi na przyjazd po Daszeńkę. A rozmawiałaś z nimi jest szansa na zdjęcia, skomputeryzowani są?
-
Tylko, że to jest nieskuteczne, do tej pory jeszcze jakoś działał fiprex ale zauważyłam, że z roku na rok działa coraz słabiej. Ta obroża załatwia sprawę na 8 miesięcy, a fiprexem trzeba co miesiąc kropić więc chyba wychodzi taniej. Ale niestety jednorazowy wydatek jest duży, może ktoś jej zasponsoruje? Ja od siebie mogę dorzucić 10 zł do obroży.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Trzeba Zdzisiowi kupić zabezpieczenie przeciwkleszczowe, ponieważ sezon się zbliża. Ja proponuję coś takiego, bo fiprex już nie bardzo działa na kleszcze. [URL]http://allegro.pl/bayer-obroza-foresto-duza-psy-od-8-kg-70-cm-i3149237703.html[/URL] -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że można. Trzeba dojechać do Myszkowa a stamtąd mogę ich odebrać, tylko kiedy? -
[quote name='Anja2201']Ula przelew zrobiłam , tylko z innego konta , tak jak pisałam za miesiąc pobytu Szakry (14.03-14.04) + 200zł długu . Przepraszam , że ostatnio mnie nie ma , ale mam problemy z ciążą i biorę bardzo sile leki po których nie jestem w stanie funkcjonować .[/QUOTE] W takim raie czekam cierpliwie. Ja nie bardzo mam zaufanie do banków a każde opóźnienie budzi mój niepokój, że będę musiała szukać nie wiadomo gdzie pieniędzy. Ania zdrówka życzę.