ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście nie czułam żadnego nieprzyjemnego zapachu, ale ja może już nieczuła na to jestem. Mam złe przeczucia. -
Umówione byłyśmy na płacenie z góry, potem jak się zaczęły długi płaciłyście jak były pieniądze. Teraz znowu miało być płacone z góry i do tego jak będzie z czego spłacana część długu za pobyt Szakry i Tamiry. Szakra miała zapłacony pobyt, nie pamiętam dokładnie, ale do około 12 maja. Jeśli o mnie chodzi to możemy się umówić na płacenie z dołu ale z doświadczenia wiem, że to generuje długi, bo jak na ten ostateczny termin nie ma pieniędzy rośnie dług, a jak jest płacone z góry to zawsze jest czas na dozbieranie pieniędzy a pies ma opłacony pobyt.
-
To jeszcze lepiej :-)
-
Nie, dawaj, dawaj te zdjęcia
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
W umowie jest zapisane kto w takim wypadku przejmie opiekę nad psem. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Majk już pojechał. Co do dylematów, nie ukrywam, że ja też je miałam. Nigdy nie możemy być na 100% pewni jak będzie, osobiście miałam adopcję psiaka gdy ludzie po niego przyjechali "tiutali" jak to będzie cudownie i wspaniale, jak to będzie spał w łóżeczku a po tygodniu kazali po psa natychmiast przyjeżdżać bo nasikał na dywan. Pan starszy ma doświadczenie z psami a jego syn ma mu pomagać, myślę, że dadzą radę. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] a u weta hehe - dali upust na sterylkę to teraz już za leki trzeba płacić - kocham naszego weta :lol: jak trzeba to trzeba - zapłacimy w poniedziałek [/QUOTE] A u kogo byłyście? -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Wizyta przebiegła dobrze i jutro pan przyjeżdża po Majka. -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A Fraszka weszła w najgorszy okres cieczki, molestuje wszystkich i wszystko. Oczywiście orócz dużych psów te goni z głośnym szczekiem, obawiam się, że kiedyś się zdziwi jak ją uchapie w ten chudy tyłek. AA i jeszcze jedno Fraszka topies z tego gatunku, który się uśmiecha. -
Teraz musisz mu sprawić również obróżkę w kropeczki bo bardzo mu do twarzy :-)
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Tak to jestem w stanie sprawdzić. Z tego co mówił pan poprzednio również mieli owczarka, który dożył późnej starości. Diabełek podaję Ci na pw telefon do pana najlepiej sama z nim pogadaj. Ja osobiście widzę Majka w swoim domu obok swojego człowieka. Psy puszczone samopas dziczeją i dziwaczeją. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Pan chce przyjechać jutro z żoną żeby zobaczyć Majka, ale ostatecznie pies ma być u jego ojca. Pytałam wprost gdzie pies będzie mieszkał, odpowiedź była, że na dworze w budzie, ale będzie miał kojec cały czas otwarty. Ja osobiście uważam, że Majk świetnie by się nadawał do domu gdzie będzie z człowiekiem. Mam obawy czy Majk nie będzie traktowany jako odstraszacz dla potencjalnych złodziei owiec a nie członek rodziny. Sama nie wiem,to nie do mnie nalezy ostateczna decyzja. Ale jeśli Majk tam ma nie trafić to może lepiej powiedzieć to temu panu, żeby ie tracił czasu. Tak chyba byłoby uczciwie. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
BYł telefon o Majka. Pan z Mikolowa chce psa dla swojego ojca. Pies by mieszkał w budzie na dworze ale chodziłby po dworze luzem. Kojec byłby zamykany tlko w czasie wyjazdu samochodem. Nie wiem czy takie warunki odpowiadają Wam dla niego. Drugi problem to to, że pan pytał jak Majk reaguje na owce, zabijcie mnie ale nie mam jak sprawdzić. Tam gdzie będzie Majk owce się pasą. Pan ma jeszcze dzwonić -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Tak biegunka to już wspomnienie. Teraz sie wyczesujemy co idzie bardzo opornie. -
Kochany psiaczek.
-
Jak wchodzę tutaj to od razu lepiej mi się robi, wizja Pucka na kolanach powalająca :-)
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
Do mnie nikt nie dzwonił w sprawie Majka. Psiak czuje się dobrze i korzysta z dzisiejszego słoneczka. Wczoraj też całe popołudnie kosiliśmy trawę :-) -
Ja widziałam filmik. Pucek cudowny, jak będziesz sadzić kwiaty przyda Ci się jako pomocnik.
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Powinnaś te zdjęcia pokazać w schronisku. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranka trzeba po prostu ogolić. Co do uspokajaczy Szafran kiedyś dostał końską dawkę sedalinu i nawet nie przysnął. Jeśłi chodzi o zmiane charakteru po kastracji to czasami się zmienia a czasami nie. Moja suka po sterylce nic się nie zmieniła, nadal jest wariatką, pies po kastracji teżnie stracił na sile charakteru nad czym ubolewam. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
ULKA12 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
I też ją odbierałaś :-)