Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Tylko uważaj na te guziki, bo jak odgryzie to będą problemy.
  2. U nas też są drzwi z napisem "kwarantanna", "szczeniakarnia" itp w rzeczywistości przebywają tam przypadkowe psy a napisy do tak dla picu. Przypuszczam, że w Jastrzębiu jest podobnie.
  3. Bossskooo:loveu: Karolaj zakładaj mu galerię bo fanki Luckyego nie mogą się doczekać:lol:
  4. Powiem tak Onyx to diabeł wcielony:evil_lol: lata skacze szczeka, bawi się i nic mu nie jest wszystko pięknie się goi, natomiast Jantar porusza sie statecznie nie skacze, nie biega za często a tutaj takie komplikacje:shake: Ja bardziej spodziewałam się, że jak już coś sie zacznie dziać to z oczami a tutaj oczy ładnie podgojone, to znowu ta rana po kastracji. W ogóle bardzo żałuję, że zdecydowałam się go wykastrować tak szybko. Mogłam go porządnie odkarmić i dopiero wtedy. Jak mu się coś stanie to sobie nie daruję:shake:
  5. Na oko wyglądają sensownie. Ciekawe jak w praktyce?
  6. Niepokoi mnie ten Jantar. Jest bardzo chudy, nic nie przybiera na wadze. Do tego wszystkiego dzisiaj zaczęła mu się sączyć krew z rany po kastracji, nie mam pojęcia dlaczego, kołnierz ciągle nosi, czasami przestaje lecieć a za chwilę to samo. Jutro rano jadę z nim do weta, Jest strasznie bojaźliwy wystarczy, że jakiś pies zacznie szczekać od razu ucieka do swojego pomieszczenia:shake:. Zapytałam Niemców czy mogę na ich koszt kupić mu arthroflex wyrazili zgodę i już czekam na przesyłkę bo widzę, że pomimo tego, że nie ma dysplazji to coś ma ze stawami. Myślałam też aby mu kupić coś na wzmocnienie ale to będę musiała jeszcze zapytać asiak. Z własnej inicjatywy podaję mu flawitol dla szczeniaków ras dużych, oraz te kwasy tłuszczowe teraz nie pamiętam dokładnie nazwy:oops: Ja nie wiem kto mu taką krzywdę zrobił, że go wyrzucił, to taki wspaniały pies, ale tego bydlaka to bym....
  7. Jak miło czytać takie informacje:lol:
  8. ARKA gdzie takie obróżki można kupić lub chociaż zobaczyć?
  9. Jak to wszystko się czyta to ręce opadają. U nas to samo, lub gorzej:shake:
  10. Dopiero teraz zauważyłam ten wątek. Trzymam za niego kciuki. Musi być dobrze
  11. A nie szykował się jej jakiś domek?
  12. Ja jestem zapisana do Łodzi dopiero na lipiec 2009:crazyeye: Gdyby ktoś musiał zrezygnować z kursu jeszcze w te wakacje to proszę o kontakt.
  13. Słuchajcie a jak się poda tą surowicę to jaka jest pewność, że pies nie zachoruje i kiedy najlepiej ją podawać. Wiem, że to trochę nie na temat, ale mamy w schronisku podobną sytuację i te informacje by się przydały. Kibicuję wam bardzo aby się udało.
  14. [quote name='Lucyja']Rozumiem, że martwicie się o brak wieści o marlaku Luckim. Bo rudziaszek dla którego znalazłam dom ma się dobrze i jest szczęściarzem, że trafił do super domku.[/quote] Tak, ale gdybys miała jakieś fotki rudziaszka i je tutaj wstawiła to też byłoby coś na osłodę.:lol: Co do Luckyego to myślę, że brak informacji wynika z braku dostępu do internetu, ale chociaż zadzwonić można by co u niego. Ja niestety nie posiadam do karolaj telefonu.
  15. Przeczytałam wątek w całości i mam jedną myśl w głowie ta bezsilność jest okropna. Czasami wydaje mi się, że o pewnych sprawach wolałabym nie wiedzieć:shake:
  16. A ja miałam okazję poznać Ortiska osobiście. Cudo nie pies:loveu:
  17. Przeczytałam całą historię Lewisa, jest przepiękna. A czy teraz też masz kontakt z jego nowymi właścicielami, czy to się urwało?
  18. [quote name='jareth']Bo jest takim małym zbójem.Szczególnie w stosunku do kotki,wciąż ją ściga:razz:[/quote] On ją nie ściga on dba o jej kondycję fizyczną. Jak nie będzie biegać to utyje i będzie problem. To na pewno z miłości do niej :evil_lol:
  19. trzymam za nią kciuki, niestety teraz tylko tyle mogę:shake:
  20. Ale ma zbójeckie spojrzenie:evil_lol:
  21. Ten pies to oaza spokoju. Biedak chodzi w kołnierzu i jest strasznie z tego powodu smutny. Ale nie wariuje nie ściąga go. Dzisiaj byłam u innego weta aby obejrzał te oczy, powiedział, że nie jest źle kazał tylko mu zakraplać oczy sztucznymi łzami i oczyszczać te oczy. Jantar to pies dla starszych ludzi, zrównoważony, chodzący statecznie, chociaż czasami jeszcze przed operacją to jak mu coś odbiło szalał jak szczeniak. Z Onyxem nie za bardzo chce się bawić, po prostu unika go, raczej nie wychodzi jak tamten biega. Uwielbia być głaskany, stoi wtedy cichutko i aż boi się ruszać. Niestety nie za bardzo przybiera na wadze pomimo tego, że ładnie je, podejrzewam robale ale muszę poczekać aż wydobrzeje po operacjach. A do tego wszystkiego pięknie jeździ samochodem, siedzi sobie z tyłu, zostawiony sam nie szaleje, tylko sobie patrzy przez okno. Po prostu pies idealny:loveu:
  22. A tutaj zdjęcia z zabiegu Jantara [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/247/46a54f813e6674f7.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/46a54f813e6674f7.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/247/1c5f8f40b4e7ece3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/247/1c5f8f40b4e7ece3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images24.fotosik.pl/248/075ff34391f39e2b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/248/075ff34391f39e2b.jpg[/IMG][/URL][/URL] To oko mi się niezbyt podoba, szczególnie ta gulka, to tak powinno wyglądać? Tamto wyżej jest gładkie a tutaj taka grudka? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images30.fotosik.pl/247/d80b55f0a08b7e35.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/d80b55f0a08b7e35.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/246/5757b13037db3e6e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/246/5757b13037db3e6e.jpg[/IMG][/URL][/URL] Czy to tak powinno wyglądać?
×
×
  • Create New...