ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A ja ciągle nie mogę zrozumieć jak ktoś go mógł wyrzucić:shake: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
To chyba z transportu nici.:shake: A może ja się mylę? I jak tam po odrobaczeniu? robale były? -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Chodzi mi o tą "rankę" na boku, teraz to już nie jest ranka tylko rana, na którą wet. założył kilka szwów i właśnie je trzeba zdjąć, o ile pamiętam 2 lipca. Szwy po kastracji są oczywiście wewnętrzne i mają się rozpuścić same. -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, jeśli chodzi o chodzenie na smyczy luckyego to ja próbowałam go prowadzić na takiej zwykłej grubej i nie chciał chodzić, kładł się na ziemi i koniec, można go było jedynie nosić:evil_lol: Magdziak wzięła go na taką smycz automatyczną, która jest cieniutka i podobno świetnie chodził, ale więcej to może ona sama powie, bo ja to znam tylko z opowieści:lol: Co do obcych ludzi to zero agresji. Nie testowałam go w kagańcu, wątpię aby był nauczony w nim chodzić i boję się, że będzie reagował tak jak na grubą smycz czyli bierny opór:evil_lol: A bez kagańca to Cię w pociągu zjedzą, niestety bo to jednak duży pies a teraz ludzie przewrażliwieni. -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Karolaj jemu jeszcze trzeba szwy zdjąć, będziesz miała gdzie to zrobić u siebie? -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
ULKA12 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Przed ewentualną adopcją zobaczcie czarne kwiatki -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Pojechał,:lol: Hektor emigrował, ma wspaniały dom za naszą zachodnia granicą. Mają być zdjęcia i informacje. Bardzo sie cieszę, że to się wszystko udało:lol: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Super, że tak o niego dbasz. Ja próbowałam go wyczesać zwykłym grzebieniem ale to była porażka:oops: Ja mam doczynienie głównie z psami krótkowłosymi -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Florida a wkleisz zdjęcia z wczoraj? -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Bo Lucky to taki delikatesik, nikt go na grubej smyczy nie będzie szarpał (A JA GłUPIA PRóBOWAłAM:chaos:) Chciałam stanowczo zażądać zdjęć:cool3: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Z Luckym wszystko Ok jest troche zamulony ale da radę:lol: Przy okazji wet obejrzał tą małą rankę, musiał ja roziąć i wyczyścić, okazało się, że tam był taki duży kolec czy patyczek, niestety powstała dosyć duża rana i trzeba było ją szyć. Lucky zmienił dom tymczasowy, juz nie jest u mnie:shake: smutno bez niego. Ale tam gdzie jest teraz będzie miał lepiej, kojec jest zadaszony i wyłożony deskami a nie tak jak u mnie betonem, jest przyjazna suczka z która jestem przekonana się dogada. No i opieke będzie miał wspaniałą:lol: Dostałam obietnicę, że nowy dom tymczasowy będzie tutaj zamieszczał informacje o Luckym bo już za nim tęsknię:-( A teraz garść informacji, pies w samochodzie zachowuje się wspaniale czasami próbuje przedostać się do przodu ale wystarczy mu głośniej zakazać i przesaaje się przeciskać, daje ze sobą robić wszystko. On jest po prostu wspaniale Ta mina mówi"Daleko jeszcze, nudzę się?" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/291/0d2243414d93b695.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/291/0d2243414d93b695.jpg[/IMG][/URL][/URL] " A co to tam się dzieje, skąd tyle tych warczących potworów?" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/232/bed154edb2dc51dc.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/232/bed154edb2dc51dc.jpg[/IMG][/URL][/URL] A tutaj chwile po zabiegu "Mam wszystkiego dosyć, co ty mi zrobiłaś?" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/291/e49dc388916db812.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/291/e49dc388916db812.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/232/8ee2a481734ce15a.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/232/8ee2a481734ce15a.jpg[/IMG][/URL][/URL] Florida ma też jeszcze jakieś zdjęcia to może wklei. -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Na tym ostatnim zdjęciu widać rankę na jego boku ona nie jest tak duża jak tam się wydaje to takie ukłucie ale bardzo głębokie i gromadzi się tam ropa, z bliska wygląda tak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9a4b2b233d522ea5%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/289/9a4b2b233d522ea5m.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9a4b2b233d522ea5][IMG]http://images34.fotosik.pl/289/9a4b2b233d522ea5m.jpg[/IMG][/URL][/URL] dałam miniaturkę bo nie wszyscy lubią takie widoki, jutro idę z nim do weta. I jeszcze parę uśmiechów [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images23.fotosik.pl/231/a2a6b64909ca7841.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/231/a2a6b64909ca7841.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/231/e6dfdf7afe62fcd5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/231/e6dfdf7afe62fcd5.jpg[/IMG][/URL][/URL] Boję się, że on się do mnie przywiązuje, zresztą ja do niego również:shake: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A oto jak nam minął dzień. Niestety moja rodzina zaczyna się buntować nie odpowiada jej grafik wypuszczania psów. Lucky dalej nie chce byc zamknięty w kojcu i chodzi luzem, nie ukrywam, że jest to dosyć kłopotliwe. Na szczęście pogoda się poprawiła:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/289/380177c5a16d07e3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/380177c5a16d07e3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/232/be3b6983994b1fd5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/be3b6983994b1fd5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/290/8f31be534085cce2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/290/8f31be534085cce2.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/290/c943ecd98b2fe7a4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/290/c943ecd98b2fe7a4.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
To pytanie do Floridy a ona jest teraz nieuchwytna:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Prawdopodobnie w piątek labek pojedzie do nowego domku ale nic więcej nie powiem bo nie chcę zapeszyć. -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
A z allegro zero odzewu:shake: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Karolaj ja korzystam z fotosika tam dodaje zdjęcie potem kopiuje link "pełen obraz na forum", wchodzę na dogomanię odszukuję interesujący mnie wątek klikam w odpowiedź tam u góry jest taki jakby globusik niebieskawy klikam na niego pojawia się komunikat "proszę wpisać..." i okienko z zaznaczonym http tam wklejam to co wcześniej skopiowałam z fotosika, klikam Ok pojawia mi się link do zdjęcia w odpowiedzi zaznaczony na niebiesko, potem tylko zatwierdź odpowiedź i zdjęcie w całej okazałości pojawia się na forum:lol: Nie wiem czy jasno to wytłumaczyłam, wolałabym po prostu pokazać. A co do psiaka noc bez awantur bo pies był na wolności, grzecznie spał pod drzwiami na kocyku rano dostał jeść bo trzeba go trochę podkarmić bo straszna chudzinka z niego. Piękna masz psicę karolaj, jestem pewna że Lucky i ona wspaniale się będą dogadywać:multi: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
karolaj gdybyś miała jakieś pytania na temat zachowania Luckyego to pytaj jak tylko będę znała odpowiedź to odpowiem:lol: Jak długo masz swoje suczydło? Masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu tej rasy? Od razu zanaczam ja nie mam żadnego :oops: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Lucky dzisiaj w nocy będzie biegał luzem po dworze, zrobiłam mu posłanie pod dachem, pokazałam, jak będzie chciał to je wykorzysta, chyba, że lubi taplać się w błocie:cool3: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Ale karolaj żeby wszystko było jasne zdjęcia muszą być:mad::lol: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A oto dzisiejsze zdjęcia Luckyego, nie wygląda olśniewająco bo u nas pada a on arystokrata i do budy nie wejdzie:evil_lol: Na początek nieśmiały uśmiech do przyszłej właścicielki. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/231/d5fcb02187d82003.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/231/d5fcb02187d82003.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/231/ad839f600723d456.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/231/ad839f600723d456.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Lucky to cwany gość, zauważyłam, że on sam wchodzi do kojca i wszystko jest OK dopóki furtka jest otwarta gdy ją zamknę zaraz zaczyna się koncert:evil_lol: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominam o labku -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Witaj nowy dniu!:lol: Może dzisiaj się uda znaleźć dom?