Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. A ja ciągle nie mogę zrozumieć jak ktoś go mógł wyrzucić:shake:
  2. To chyba z transportu nici.:shake: A może ja się mylę? I jak tam po odrobaczeniu? robale były?
  3. Chodzi mi o tą "rankę" na boku, teraz to już nie jest ranka tylko rana, na którą wet. założył kilka szwów i właśnie je trzeba zdjąć, o ile pamiętam 2 lipca. Szwy po kastracji są oczywiście wewnętrzne i mają się rozpuścić same.
  4. Z tego co wiem, jeśli chodzi o chodzenie na smyczy luckyego to ja próbowałam go prowadzić na takiej zwykłej grubej i nie chciał chodzić, kładł się na ziemi i koniec, można go było jedynie nosić:evil_lol: Magdziak wzięła go na taką smycz automatyczną, która jest cieniutka i podobno świetnie chodził, ale więcej to może ona sama powie, bo ja to znam tylko z opowieści:lol: Co do obcych ludzi to zero agresji. Nie testowałam go w kagańcu, wątpię aby był nauczony w nim chodzić i boję się, że będzie reagował tak jak na grubą smycz czyli bierny opór:evil_lol: A bez kagańca to Cię w pociągu zjedzą, niestety bo to jednak duży pies a teraz ludzie przewrażliwieni.
  5. Karolaj jemu jeszcze trzeba szwy zdjąć, będziesz miała gdzie to zrobić u siebie?
  6. Przed ewentualną adopcją zobaczcie czarne kwiatki
  7. To może być po prostu jakaś infekcja dróg moczowych.
  8. Pojechał,:lol: Hektor emigrował, ma wspaniały dom za naszą zachodnia granicą. Mają być zdjęcia i informacje. Bardzo sie cieszę, że to się wszystko udało:lol:
  9. Super, że tak o niego dbasz. Ja próbowałam go wyczesać zwykłym grzebieniem ale to była porażka:oops: Ja mam doczynienie głównie z psami krótkowłosymi
  10. Florida a wkleisz zdjęcia z wczoraj?
  11. Bo Lucky to taki delikatesik, nikt go na grubej smyczy nie będzie szarpał (A JA GłUPIA PRóBOWAłAM:chaos:) Chciałam stanowczo zażądać zdjęć:cool3:
  12. Z Luckym wszystko Ok jest troche zamulony ale da radę:lol: Przy okazji wet obejrzał tą małą rankę, musiał ja roziąć i wyczyścić, okazało się, że tam był taki duży kolec czy patyczek, niestety powstała dosyć duża rana i trzeba było ją szyć. Lucky zmienił dom tymczasowy, juz nie jest u mnie:shake: smutno bez niego. Ale tam gdzie jest teraz będzie miał lepiej, kojec jest zadaszony i wyłożony deskami a nie tak jak u mnie betonem, jest przyjazna suczka z która jestem przekonana się dogada. No i opieke będzie miał wspaniałą:lol: Dostałam obietnicę, że nowy dom tymczasowy będzie tutaj zamieszczał informacje o Luckym bo już za nim tęsknię:-( A teraz garść informacji, pies w samochodzie zachowuje się wspaniale czasami próbuje przedostać się do przodu ale wystarczy mu głośniej zakazać i przesaaje się przeciskać, daje ze sobą robić wszystko. On jest po prostu wspaniale Ta mina mówi"Daleko jeszcze, nudzę się?" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/291/0d2243414d93b695.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/291/0d2243414d93b695.jpg[/IMG][/URL][/URL] " A co to tam się dzieje, skąd tyle tych warczących potworów?" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/232/bed154edb2dc51dc.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/232/bed154edb2dc51dc.jpg[/IMG][/URL][/URL] A tutaj chwile po zabiegu "Mam wszystkiego dosyć, co ty mi zrobiłaś?" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/291/e49dc388916db812.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/291/e49dc388916db812.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/232/8ee2a481734ce15a.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/232/8ee2a481734ce15a.jpg[/IMG][/URL][/URL] Florida ma też jeszcze jakieś zdjęcia to może wklei.
  13. Na tym ostatnim zdjęciu widać rankę na jego boku ona nie jest tak duża jak tam się wydaje to takie ukłucie ale bardzo głębokie i gromadzi się tam ropa, z bliska wygląda tak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9a4b2b233d522ea5%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/289/9a4b2b233d522ea5m.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9a4b2b233d522ea5][IMG]http://images34.fotosik.pl/289/9a4b2b233d522ea5m.jpg[/IMG][/URL][/URL] dałam miniaturkę bo nie wszyscy lubią takie widoki, jutro idę z nim do weta. I jeszcze parę uśmiechów [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images23.fotosik.pl/231/a2a6b64909ca7841.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/231/a2a6b64909ca7841.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/231/e6dfdf7afe62fcd5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/231/e6dfdf7afe62fcd5.jpg[/IMG][/URL][/URL] Boję się, że on się do mnie przywiązuje, zresztą ja do niego również:shake:
  14. A oto jak nam minął dzień. Niestety moja rodzina zaczyna się buntować nie odpowiada jej grafik wypuszczania psów. Lucky dalej nie chce byc zamknięty w kojcu i chodzi luzem, nie ukrywam, że jest to dosyć kłopotliwe. Na szczęście pogoda się poprawiła:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/289/380177c5a16d07e3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/380177c5a16d07e3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/232/be3b6983994b1fd5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/be3b6983994b1fd5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/290/8f31be534085cce2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/290/8f31be534085cce2.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/290/c943ecd98b2fe7a4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/290/c943ecd98b2fe7a4.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  15. To pytanie do Floridy a ona jest teraz nieuchwytna:shake:
  16. Prawdopodobnie w piątek labek pojedzie do nowego domku ale nic więcej nie powiem bo nie chcę zapeszyć.
  17. Karolaj ja korzystam z fotosika tam dodaje zdjęcie potem kopiuje link "pełen obraz na forum", wchodzę na dogomanię odszukuję interesujący mnie wątek klikam w odpowiedź tam u góry jest taki jakby globusik niebieskawy klikam na niego pojawia się komunikat "proszę wpisać..." i okienko z zaznaczonym http tam wklejam to co wcześniej skopiowałam z fotosika, klikam Ok pojawia mi się link do zdjęcia w odpowiedzi zaznaczony na niebiesko, potem tylko zatwierdź odpowiedź i zdjęcie w całej okazałości pojawia się na forum:lol: Nie wiem czy jasno to wytłumaczyłam, wolałabym po prostu pokazać. A co do psiaka noc bez awantur bo pies był na wolności, grzecznie spał pod drzwiami na kocyku rano dostał jeść bo trzeba go trochę podkarmić bo straszna chudzinka z niego. Piękna masz psicę karolaj, jestem pewna że Lucky i ona wspaniale się będą dogadywać:multi:
  18. karolaj gdybyś miała jakieś pytania na temat zachowania Luckyego to pytaj jak tylko będę znała odpowiedź to odpowiem:lol: Jak długo masz swoje suczydło? Masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu tej rasy? Od razu zanaczam ja nie mam żadnego :oops:
  19. Lucky dzisiaj w nocy będzie biegał luzem po dworze, zrobiłam mu posłanie pod dachem, pokazałam, jak będzie chciał to je wykorzysta, chyba, że lubi taplać się w błocie:cool3:
  20. Ale karolaj żeby wszystko było jasne zdjęcia muszą być:mad::lol:
  21. A oto dzisiejsze zdjęcia Luckyego, nie wygląda olśniewająco bo u nas pada a on arystokrata i do budy nie wejdzie:evil_lol: Na początek nieśmiały uśmiech do przyszłej właścicielki. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/231/d5fcb02187d82003.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/231/d5fcb02187d82003.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/231/ad839f600723d456.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/231/ad839f600723d456.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  22. Lucky to cwany gość, zauważyłam, że on sam wchodzi do kojca i wszystko jest OK dopóki furtka jest otwarta gdy ją zamknę zaraz zaczyna się koncert:evil_lol:
  23. Witaj nowy dniu!:lol: Może dzisiaj się uda znaleźć dom?
×
×
  • Create New...