Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Niestety u nas pogoda się pogorszyła, jest strasznie zimno a Jantar jest wrażliwy na zmiany temperatury. Dzisiaj jak go poszłam odwiedzić to normalnie szczękał zębami i trząsł się z zimna:shake: Przydałby się ktoś z ciepłym domem kto by go przetrzymał do wyjazdu. a tutaj zdjęcia słodziaka. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images37.fotosik.pl/10/8e04cc440c1f0c16.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/10/8e04cc440c1f0c16.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/10/750d017d6ca829e4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/10/750d017d6ca829e4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images36.fotosik.pl/10/72e5edb3fe160d59.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/10/72e5edb3fe160d59.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/275/2a0646baa2013032.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/275/2a0646baa2013032.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/10/e70e12cf8f1861cf.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/10/e70e12cf8f1861cf.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  2. Trzymam za nią kciuki, oby ją odnaleziono
  3. Ten wątek skłania do refleksji. Co będzie z naszymi psami gdy my już nie będziemy w stanie się nimi opiekować:shake: Sama nie wiem co ja bym zrobiła w tej sytuacji, tzn wiem jedno na 100% nie oddałabym go do schroniska, ale co dalej nie mam pojęcia:shake:
  4. ULKA12

    Maszynka

    Niestety 1000zł to dla mnie stanowczo za dużo. Ma ktoś jakieś tańsze propozycje:lol:
  5. ULKA12

    Maszynka

    To ja może tutaj najpierw zapytam. Chcę kupić maszynkę do strzyżenia psów w schronisku. Jakie warunki są w schronisku każdy mniej więcej wie. Psy często maja dredy, sierść jest zniszczona. Potrzebuję czegoś wytrzymałego najlepiej bezprzewodowego i aby nie była jakoś kosmicznie droga. Co polecacie??? A może po prostu kupić zwykłą "ludzką" maszynkę do strzyżenia?
  6. No a gdzie zdjęcia??? Nie ma zdjęć:placz::placz::placz::placz:
  7. Super, po tylu przejściach należy mu się wspaniały dom:lol:
  8. To się nigdy nie skończy???/:shake::shake::shake::shake:
  9. Mosii dostałaś już te pieniądze?
  10. Jantar również pozwala grzebać sobie w misce do woli. Jest już trochę odważniejszy, zaczyna brykać. zachęca do zabawy, a dzisiaj wyciął mi taaaaki numer:shake::crazyeye: Prawie, że mi uciekł. Postanowiłam go wziąźć na dłuższy spacer, Jantar to taka niemota nigdy nie oddalał się ode mnie zawsze przychodził na wołanie więc dlatego postanowiłam że może sobie pobiegać luzem, gdyby to był Onyx to nigdy bym na to nie pozwoliła ale Jantar on przecież zawsze był taki posłuszny. Jantarek jak poczuł wolność to jakby ogłuchł, w ogóle nie zwracał uwagi na moje wołanie, pobiegł przed siebie. Całe szczęście, że miał przypiętą smycz i zdążyłam go złapać. Oczywiście wiem, że to moja wina:oops:, że tak uśpił moją czujność ale w życiu nie spodziewałabym się po nim takiego zachowania. Przyszły właściciel musi wziąść pod uwagę tę jego skłonność do ucieczek. I chyba już wiem jak trafił do schroniska:shake: Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a dla mnie jest nauczka na przyszłość, że nawet największemu ciapkowi w pewnych okolicznościach może odbić. A tutaj fotki Brykamy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/350/00826761aa2a02c2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/350/00826761aa2a02c2.jpg[/IMG][/URL][/URL] Odpoczywamy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/349/a3dff7051eb5c8f5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/349/a3dff7051eb5c8f5.jpg[/IMG][/URL][/URL] Chwile potem Jantar mi zwiał:angryy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/349/b83725110fdb6dea.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/349/b83725110fdb6dea.jpg[/IMG][/URL][/URL] Jesteśmy obrażeni [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/350/160ae11c0ecbd66c.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/350/160ae11c0ecbd66c.jpg[/IMG][/URL][/URL] Ciągle jesteśmy obrażeni [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/343/bbd10f917bfbed4a.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/343/bbd10f917bfbed4a.jpg[/IMG][/URL][/URL] I ciągle [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/264/9c5f193a158d978b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/264/9c5f193a158d978b.jpg[/IMG][/URL][/URL] To tyle na dzisiaj.:lol:
  11. Już wpłaciłam. Daj znać jak pieniądze dojdą.:lol:
  12. Wiadomo co mogło być powodem takiego stanu psiaka?
  13. Ja deklaruję wpłatę 20zł, tylko tyle w tej chwili mogę:oops: Kto się jeszcze przyłączy??? Maciek prowadzi wiele stron poświęconych psom w potrzebie to jak się zliczy są naprawdę spore pieniądze.
  14. Ja też się nie mogę dodzwonić:shake:
  15. [quote name='aisaK']Dziekuje ci, Ulka!!![/quote] Ty nie dziękuj, tylko jakiegoś cudownego domu dla niego szukaj:evil_lol: Stwierdzam, że Jantar to pies idealny i potrzebuje idealnego domu:lol:
  16. Mosii, nie mogę się z Tobą skontaktować:shake:
  17. [quote name='Wiking']Aisak-!?!Kiedy mi odpowiesz bo nie wiem czy kasa doszla do ciebie???[/quote] Ona podobno się wczasuje:lol: Pewnie jak wróci to się odezwie. Ja też czekam na kontakt:lol:
  18. W jakim wieku szczepicie szczeniaki schroniskowe po raz pierwszy? Ja chciałam zaszczepić 5 tygodniowe ale wet powiedział, że nie ma potrzeby, że to za wcześnie.
  19. To samo co poprzednio:evil_lol:
  20. Cuuuuuuuuuuuuuudo. A jak jeszcze go się podtuczy:lol:... Rany gadam jak Baba Jaga:evil_lol:
  21. Brawo:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: I oczywiście pisz dalej co z tego wynikło. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy.
  22. Obawiam się, że tego typu przypadków będzie więcej. A babsztyl pewnie takie historie ma już przećwiczone:angryy: Trzymaj się i nie poddawaj.
  23. Super, że obydwa psy już bezpiecznie. Strasznie mi zapadły w pamięć bo są tak bardzo podobne do Jantara, też takie chude pokraczki:lol: Teraz może być tylko lepiej:lol:
  24. Suuuuuuuuper:multi: A coś bliżej??? I co z tamtym drugim?
×
×
  • Create New...