ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Witamy z rana. Lucky całą noc szczekał, wył i trochę odpoczywał tak na zmianę a moje psy w domu mu wtórowały, ogólnie wspaniała noc:diabloti: Myślałam, że on się przyzwyczai do kojca ale chyba nic z tego, to musiało być tak jak mówi Florida on musiał do tej pory chodzić sobie luzem nie widziałam aby wszedł do budy, tylko do niej zaglądał. Jak go dzisiaj wypuściłam na ogród to inny pies skacze, bryka, zachęca do zabawy, niestety przed wyjściem do pracy znowu będzie musiał być zamknięty:shake:. To na razie tyle zdjęcia będą ale dopiero wieczorem jak wrócę z pracy. A, pieseczek nie lubi suchej karmy, bierze w te swoje bielutkie ząbki i wypluwa:evil_lol: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Po troszku, żeby ciotki były ciekawe i często tutaj zaglądały. To na dobranoc ostatnie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/287/95c1c8f3b9fe2f81.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/287/95c1c8f3b9fe2f81.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Żadne oko nie jest niebieskie. Mnie osobiście on przypomina alfa z ta swoją trąbką i skośnymi oczkami:evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/286/c18868771994fd93.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/286/c18868771994fd93.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/286/1bcf21c565a6fbf4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/286/1bcf21c565a6fbf4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/230/afbcbbbfa87d8ef5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/230/afbcbbbfa87d8ef5.jpg[/IMG][/URL][/URL] Jest cudny -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Problem Lucky zamknięty w kojcu cały czas szczeka czy to mu nie zaszkodzi? On nie szczeka na coś tylko chyba z tęsknoty, co robić nie wiem jak długo to wytrzymają sąsiedzi. Obserwacje: Lucky nie załatwia się w kojcu więc jest szansa, że w domu tez nie będzie. Psiak próbuje sie bawić ale nie za bardzo mu to wychodzi, bardzo się boi za każdym razem gdy chciałam biec, uciekał wtedy ode mnie. Ma założoną obrożę nie próbuje jej ściągnąć ale na smycz reaguje biernym oporem. Uwielbia byc głaskanym, wywraca się natychmiast kołami do góry zamyka oczy i może tak leżec wieczność. Ma bardzo skołtunioną sierść na zadzie, z wierzchu tego nie widać ale w spodzie jest tragedia, oczywiście wszystko jest do naprawienia dla cierpliwego właściciela tym bardziej, że on uwielbia czesanie. Ogólnie pies bezkonfliktowy, przyjazny, bardzo szybko łapie kontakt posłuszny dzisiaj mu nadałam imie Lucky a juz na nie reaguje. Tylko domku brak. Nie wiem jak odbije się na jego psychice to zamknięcie:shake: Bardzo mnie to niepokoi. -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej wątek jest na górze. Taka pomoc tez się liczy:lol: dziękuję:lol: -
*** dwa collie z Częstochowy w domkach stałych
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Lucky- owczarek merle jest u mnie na Dt nie mogę dać gwarancji, że on jest młody, ale jeśli jest stary to chodził do dentysty bo na zębach zero kamienia, ząbki bielutkie:diabloti: Na moje oko to młody pies, na zdjęciach nie wygląda najlepiej, może to te siwe włosy przy pysku sama nie wiem. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/229/02e2eaf7752d4e5e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/229/02e2eaf7752d4e5e.jpg[/IMG][/URL][/URL] Tutaj Lucky musi mieszkać, wiem, że to nie najlepsze miejsce a on tam cały czas skowycze ale probowałam zaprzyjaźnić wszystkie psy nic z tego nie wyszło, po prostu muszą być izolowane.:shake: Bardzo proszę o szybki dom stały . Bo pies się tam męczy nie jest nauczony zamknięcia I jeszcze jedna fotka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/htt%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/287/7a3ee67d856430cf.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5Dp://"]htt[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/287/7a3ee67d856430cf.jpg[/IMG][/URL]p://[/URL] -
[quote name='HalinaM']Czy collaczek ma watek na forum collie ?? Czy trzeba mu zrobic ? ... jestem tu nowa wiec pytam.[/quote] Raczej nie ma:shake: Gdybys mogła mu tam założyc to byłabym wdzięczna, tylko trzeba pamiętać o aktualizacji informacji. Nie wiem czy on ma już osobny wątek na dogo, jeśli nie ma to go założę i podam tutaj link tam będą najnowsze informacje.
-
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Prawie cały dzień nikt tutaj nie zaglądał:shake: -
Florida ty mu założysz osobny wątek czy ja mam to zrobić? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/286/92cd6342e57cf157.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/286/92cd6342e57cf157.jpg[/IMG][/URL][/URL] szukamy DS lub DT
-
Coli merle już u mnie:lol: Nazwałam go Lucky, cóż mogę o nim powiedzieć, nic:oops: Ludzie4, którzy go dokarmiali mówili, że uwielbia dzieci, kotów nie goni, trochę szczeka na obcych. U nich nie mógł zostać bo mają już psa i teren nie jest ogrodzony. Pies nie jest nauczony chodzenia na smyczy, gdy się go próbuje zapiąć po prostu sie kładzie, za to można go nosić:diabloti: Jest przesympatyczny. Ma niewielką ale juz podgojoną rankę na boku oraz jakiś uraz przedniej łapy, nic poważnego pewnie ktoś go przywalił kamieniem juz zaczyna na nią stawać więc to chyba nie problem. Ogólnie przymilasty i kochany, lekko wystraszony pewnie ktoś go bił smyczą bo jak podniosłam ręke ze smyczą to pies uciekł. Nie ukrywam, że chciałabym aby pies znalazł szybko dom bo naprawdę nie moge go trzymać mam 3 psy w tym jedną sukę z ADHD oraz samca pitka on jest łagodny ale wolę nie ryzykować, wiem, że suce by krzywdy nie zrobił ale samcowi? Boję się po prostu. Szukamy szybko domu. a oto przystojniak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/230/94855838779040f1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/230/94855838779040f1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/287/5742a660909c404d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/287/5742a660909c404d.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
I na dobranoc do góry:lol: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ciągle szukamy wspaniałego domku -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Gdyby mieli takiego psa to by ich pocieszyl -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
A tutaj cisza:shake: Z allegro też nikt się nie odzywa. Może w sobotę i niedziele coś się ruszy, przynajmniej taką mam nadzieję:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Wiem nie spisałam się:oops: Kilka chwil temu widziałam jak jakiś debil wyrzucił psa z samochodu idę go łapać, jeśli mi się uda to jutro zawiozę go do schroniska to może pstryknę jakąś fotkę. Ludzie to świnie. -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Fotek nima:shake: padało. Hektorek siedział smutny na łańcuchu a ja nie miałam dla niego dobrych wiadomości -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Niestety:shake: Jutro podjadę na chwilkę do schroniska to go od Was wymyziam, może jakieś fotki porobię, ale będę sama a on ruchliwy więc pewnie wyjdą mi same rozmazane, bo ze mnie fotograf nikczemny:evil_lol: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ciągle szukamy domu:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
No cóż, nasza reprezentacja dostała łomot, a labek dalej bez domu:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Pewnie już wrócili i oglądają mecz:evil_lol: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ciągle cisza, ludzie pewnie gdzieś na dworze siedzą a nie przed komputerami, niestety:shake: -
Można przenieść do JUŻ W NOWYM DOMU Czarny Labrador okolice Częstochowy
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się w ten deszczowy poranek.