ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Najlepiej skontaktuj się na pw z tamb i do niej wysyłaj:lol: dziękuję w imieniu Fuksa:loveu:
-
Dziewczyny bez nerwów:lol: Za hotel zadeklarowała się zapłacić niezastąpiona tamb, :loveu: więc hotelik mamy "z głowy" pozostają tzw nieprzewidziane wydatki np gdyby okazało się, że Fuksowi coś dolega i należy go leczyć wtedy dopiero poproszę was o pomoc. Oczywiście jeśli ktoś chce wesprzeć tamb w opłatach za hotelik to bardzo proszę tylko musicie się same ze sobą dogadać najlepiej na pw. Jak na razie kasa nie jest potrzebna. Gdyby nie znalazł się nikt kto zawiezie Fuksa do hotelu wcześniej niż 25 stycznia ja to zrobię w ramach wycieczki krajoznawczej:lol: Tabletki na odrobaczanie też mam gratis a jak mam to dam:lol: Tak ja to widze ale może czegoś nie wiem to mnie sprostujcie.:lol:
-
Ciotki jesteście WIELKIE:loveu::loveu::loveu: oczywiście duchem i sercem:lol:
-
Michy pełne bo to sobota. Normalnie nie jest tak różowo.
-
A tutaj obiecane zdjęcia chociaż mogły by być lepsze. Nie oddają całego uroku Fuxa. Zwróćcie uwagę w czym on mieszka, bo chyba budą tego nie można nazwać:shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/433/cc7c866aaad13c2amed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/433/cc7c866aaad13c2amed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/311/2e54f1c9ac5a5acdmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/311/2e54f1c9ac5a5acdmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images30.fotosik.pl/308/48d083a2c9477e49med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/308/48d083a2c9477e49med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/425/31a10883da3b70c7med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/425/31a10883da3b70c7med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Tabletki na odrobaczenie Fuxa też mogę przekazać:lol:
-
O transport Fuxa się nie martwcie osobiście przywiozę go do hoteliku;) Od szczepień należy odczekać 14 dni to wypada 22.01. więc przywiozłabym go w najbliższą niedzielę czyli 25.01. o ile w hoteliku przyjmują psy w niedzielę. Oczywiście gdyby ktoś mógł przyjechać po niego 22.01 to byłoby super ale to jest środek tygodnia i nie wiem czy komuś będzie pasować.
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
ULKA12 replied to irysek's topic in Już w nowym domu
Ten wątek też sobie zaznaczę -
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
ULKA12 replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Myzianko dla staruszka:loveu: -
Musimy odczekać aby Fux nabrał odporności i czegoś nie załapał po drodze, trzeba dmuchać na zimne. W schronisku byli pod dużym wrażeniem jak im powiedziałam, że ktoś będzie sponsorował Fuxa oni nie mogą pojąć, że ludzie pewne rzeczy robią z miłości do psów a nie dla kasy. Gdyby jednak znalazł się ktoś chętny na niego tutaj mają go skontaktować ze mną ja dokładnie przepytam delikwenta. Ale wątpię aby ktoś taki sie znalazł, tutaj ludzie chcą psy głównie na łańcuch a kojec to jest szczyt marzeń, niestety taka mentalność:shake: Dzisiaj będą nowe zdjęcia psiaczka. Niestety mam zapalenie oskrzeli i do schroniska pojechała inna wolontariuszka ale mam obiecany spacer dla Fuxa i zdjęcia.
-
Kompletna cisza:shake:
-
Mam pytanie do dziewczyn, które deklarowały wpłaty na hotelik dla Fuxa czy gdyby znalazł się on w hotelu sponsorowanym przez jedną z użytkowniczek dogo pieniądze przez Was deklarowane mogła bym przeznaczyć na [U]ewentualne[/U] leczenie Fuxa. Mam nadzieję, że nic się nie zadzieje, może być tak, że nigdy nie będziemy potrzebowali tych pieniędzy ale gdyby coś można na was liczyć? Ja ze swej strony deklaruję zawieść go do hoteliku . Fux został też dzisiaj zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym.
-
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
ULKA12 replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek. -
Sally śliczne banerki ale nawet mi nie tłumacz jak się je wkleja, za tempa jestem:oops:
-
Niestety zamarzła, mała ruda sunieczka.:shake: A w tym roku jest lepiej w zeszłym to psy do bud przymarzały:-( Teraz pozwolili słomę im pościelić.
-
[quote name='AMIGA'][B]ULKA12[/B] a dzwoniłaś do tych Zgłobic?[/quote] Dzwoniłam, pani chciałaby jakiegoś jasnego pieska. Czarny nie może być:shake:
-
Ja już Fuxa wkleiłam na ten wątek adopcyjny sznaucerów , które miały wyjechać do Niemiec, może ktoś się w nim zakocha. W niedzielę nie byłam u Fuxsika, akumulator mi padł:shake: Była inna wolontariuszka nałożyła mu kocy do budy mam nadzieję, że będzie mu ciepło. Wiem, że jeden z psów schronisku zamarzł dzisiejszej nocy:shake:, było -20. Niech ta zima się skończy:shake:
-
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
ULKA12 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja też wiem jak jest u Mosii i chętnie bym zamieszkała w jej hoteliku razem z moimi psiaczkami:lol: Jeśli ktoś wyprowadzi białasa na prostą to tylko ona. I nie ma co porównywać schroniska z hotelem czy DT bo to są miejsca nie porównywalne. Choćby tylko pod względem ilości psów i możliwości osobistego kontaktu. -
Fux jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, teoretycznie odrobaczony, zaczipowany, na odejście, jak pracownik schroniska będzie miał dobry humor to dostanie obrożę przeciwpchelną. Jeśli chodzi o odzew z ogłoszeń to jest zerowy. Nikt nie zadzwonił:shake:. Fux siedzi w dziurawej budzie co widać na zdjęciach. Ostatnio jak tam byłam nałożyłam mu do budy słomy i siana mam nadzieję, że tego nie wykopał. Ja się pocieszam, że jednak Fuksik ma troszkę dłuższą sierść i jest mu cieplej niz innym i ma własną budę, psy zamknięte w boksach tego nie mają a tam nie ma ogrzewania.
-
Dopiero jutro będę w schronisku, aż się boję tam pojechać:shake:, szczególnie po tych mrozach, a podobno ma być jeszcze gorzej.
-
Śliczna i jak się pannicy przytyło:lol::lol::lol:
-
Próbowałam dodzwonić się do pani niestety, chyba ludzie ciągle sobie składają życzenia bo nie mogłam się dodzwonić:shake: Spróbuję jutro.